fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Apple створила сайт із інформацією про своїх користувачів

Apple stvoryla sajt iz informacijeju pro svoїh korystuvačiv
Компанія Apple запустила сайт, де користувачі можуть знайти всю інформацію, яку компанія зберігає про них. За допомогою сервісу можна дізнатися про покупки в iTunes, документи з iCloud, дані в GameCenter
Kompanija Apple zapustyla sajt, de korystuvači možuť znajty vsju informaciju, jaku kompanija zberigaje pro nyh. Za dopomogoju servisu možna diznatysja pro pokupky v iTunes, dokumenty z iCloud, dani v GameCenter
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Користувачі можуть завантажити всі дані про себе після попереднього запиту. Згодом компанія планує запустити роботу сервісу в усьому світі. На часі дізнатися про новий сайт із інформацією користувачів від Apple. Чи не постраждають користувачі продукції та їхня безпека . Всі дані можна завантажити і видалити з сайту. Сервіс був запущений через новий європейський регламент щодо захисту персональних даних GDPR (General Data Protection Regulation). Згідно з новими правилами, обробляти персональні дані компанії зможуть тільки з дозволу користувачів. Всі дані можна завантажити і видалити з сайту. Новий сайт доступний за посиланням. Нагадаємо, що Apple випускатиме кредитні картки під власним брендом. Старт випуску намічений на початок 2019 року. Таким чином корпорація Apple замінить попереднього партнера Goldman Sachs по випуску карт – банк Barclays. Крім цього, Goldman Sachs відтепер буде пропонувати клієнтам компанії Apple кредити для здійснення покупок техніки iPhone та інших гаджетів. Зараз при оплаті покупцем покупок за допомогою гаманця на пристрої iPhone він отримує 0,15% від транзакції. Одне з джерел WSJ стверджує, що в рамках нової угоди з Goldman Sachs Apple зможе більш, ніж вдвічі збільшити цей показник. Співрозмовники уточнили, що поки Apple і Goldman Sachs обговорюють умови випуску карти. Раніше повідомлялося, що Apple і Goldman Sachs ведуть переговори про видачу кредитів на нові смартфони.
Реклама 👇 Замовити

Користувачі можуть завантажити всі дані про себе після попереднього запиту. Згодом компанія планує запустити роботу сервісу в усьому світі. На часі дізнатися про новий сайт із інформацією користувачів від Apple.

Чи не постраждають користувачі продукції та їхня безпека 

Всі дані можна завантажити і видалити з сайту. Сервіс був запущений через новий європейський регламент щодо захисту персональних даних GDPR (General Data Protection Regulation). Згідно з новими правилами, обробляти персональні дані компанії зможуть тільки з дозволу користувачів. Всі дані можна завантажити і видалити з сайту.

Новий сайт доступний за посиланням.

Нагадаємо, що Apple випускатимеApple створила сайт із інформацією про своїх користувачів 1Apple випускатиме кредитні картки під власним брендом кредитні картки під власним брендом. Старт випуску намічений на початок 2019 року.

Таким чином корпорація Apple замінить попереднього партнера Goldman Sachs по випуску карт – банк Barclays. Крім цього, Goldman Sachs відтепер буде пропонувати клієнтам компанії Apple кредити для здійснення покупок техніки iPhone та інших гаджетів. Зараз при оплаті покупцем покупок за допомогою гаманця на пристрої iPhone він отримує 0,15% від транзакції. Одне з джерел WSJ стверджує, що в рамках нової угоди з Goldman Sachs Apple зможе більш, ніж вдвічі збільшити цей показник. Співрозмовники уточнили, що поки Apple і Goldman Sachs обговорюють умови випуску карти. Раніше повідомлялося, що Apple і Goldman Sachs ведуть переговори про видачу кредитів на нові смартфони.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: