fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Wikipedia оголошує конкурс статей про музику

Wikipedia ogološuje konkurs statej pro muzyku
З 1 по 30 червня Вікіпедія проведе конкурс статей про музику. Його мета — покращити висвітлення музичних тем у Вільній енциклопедії. Організатором є громадська організація «Вікімедіа Україна»
Z 1 po 30 červnja Vikipedija provede konkurs statej pro muzyku. Jogo meta — pokraščyty vysvitlennja muzyčnyh tem u Viľnij encyklopediї. Organizatorom je gromadśka organizacija «Vikimedia Ukraїna»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Основною метою проведення цього конкурсу є наповнення української Вікіпедії статтями про музику. Зараз в найпопулярнішій енциклопедії всього приблизно 29 тис статей про музику. Це становить менше, ніж 4% всієї кількості матеріалів. Як взяти участь у конкурсі . Для того, щоб взяти участь необхідно створити нову або суттєво доповнити наявну статтю про теорію музики, композиторів, виконавців тощо з використанням конкурсного шаблону. Їх оцінювання буде проходити за наступними критеріями: відповідність і розкриття теми, оформлення та розмір статті. Переможцями конкурсу стануть 2 користувачі, які отримають приз у 5 тис грн. Також будуть оголошені додаткові номінації, переможці яких теж отримають цінні призи. Нагадаємо, що нещодавно Вікіпедія проводила конкурс наукових зображень. Призовий фонд складав 30 тис грн. Переможці визначалися у 7 категоріях: Люди в науці Мікроскопія Астрономія Живі організми Нефотографічні зображення Колажі Загальна категорія. Додамо, що українська Wikipedia увійшла у ТОП-20 світових однойменних онлайн-енциклопедій. Число переглядів сторінок склало за місяць 58 млн (+ 8,6% до грудня 2016 року). За рік рейтинги українського сегменту світової енциклопедії піднялися на 2 позиції. За цими показниками україномовний розділ обігнав тайську і турецьку частину. У 2017 число змін української Вікіпедії перевищило 20 млн і склало 21,7 млн. За рік було створено понад 85 тис статей. Це — на 40% більше у порівнянні із 2016 роком. Загальна кількість статей перевищила 757 тис.
Реклама 👇 Замовити

Основною метою проведення цього конкурсу є наповнення української Вікіпедії статтями про музику. Зараз в найпопулярнішій енциклопедії всього приблизно 29 тис статей про музику. Це становить менше, ніж 4% всієї кількості матеріалів.

Як взяти участь у конкурсі 

Для того, щоб взяти участь необхідно створити нову або суттєво доповнити наявну статтю про теорію музики, композиторів, виконавців тощо з використанням конкурсного шаблону. Їх оцінювання буде проходити за наступними критеріями: відповідність і розкриття теми, оформлення та розмір статті.

Переможцями конкурсу стануть 2 користувачі, які отримають приз у 5 тис грн. Також будуть оголошені додаткові номінації, переможці яких теж отримають цінні призи.

Нагадаємо, що нещодавно Вікіпедія проводилаWikipedia оголошує конкурс статей про музику 1В Україні оголосили старт конкурсу наукових зображень конкурс наукових зображень. Призовий фонд складав 30 тис грн. Переможці визначалися у 7 категоріях:

  • «Люди в науці»
  • «Мікроскопія»
  • «Астрономія»
  • «Живі організми»
  • «Нефотографічні зображення»
  • «Колажі»
  • «Загальна категорія».

Додамо, що українська Wikipedia увійшлаWikipedia оголошує конкурс статей про музику 2Українська Wikipedia потрапила до ТОП-20 у світі у ТОП-20 світових однойменних онлайн-енциклопедій. Число переглядів сторінок склало за місяць 58 млн (+ 8,6% до грудня 2016 року). За рік рейтинги українського сегменту світової енциклопедії піднялися на 2 позиції. За цими показниками україномовний розділ обігнав тайську і турецьку частину. У 2017 число змін української «Вікіпедії» перевищило 20 млн і склало 21,7 млн. За рік було створено понад 85 тис статей. Це — на 40% більше у порівнянні із 2016 роком. Загальна кількість статей перевищила 757 тис.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: