fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Wikipedia оголошує конкурс статей про музику

Wikipedia ogološuje konkurs statej pro muzyku

З 1 по 30 червня Вікіпедія проведе конкурс статей про музику. Його мета — покращити висвітлення музичних тем у Вільній енциклопедії. Організатором є громадська організація «Вікімедіа Україна»
Z 1 po 30 červnja Vikipedija provede konkurs statej pro muzyku. Jogo meta — pokraščyty vysvitlennja muzyčnyh tem u Viľnij encyklopediї. Organizatorom je gromadśka organizacija «Vikimedia Ukraїna»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Основною метою проведення цього конкурсу є наповнення української Вікіпедії статтями про музику. Зараз в найпопулярнішій енциклопедії всього приблизно 29 тис статей про музику. Це становить менше, ніж 4% всієї кількості матеріалів. Як взяти участь у конкурсі . Для того, щоб взяти участь необхідно створити нову або суттєво доповнити наявну статтю про теорію музики, композиторів, виконавців тощо з використанням конкурсного шаблону. Їх оцінювання буде проходити за наступними критеріями: відповідність і розкриття теми, оформлення та розмір статті. Переможцями конкурсу стануть 2 користувачі, які отримають приз у 5 тис грн. Також будуть оголошені додаткові номінації, переможці яких теж отримають цінні призи. Нагадаємо, що нещодавно Вікіпедія проводила конкурс наукових зображень. Призовий фонд складав 30 тис грн. Переможці визначалися у 7 категоріях: Люди в науці Мікроскопія Астрономія Живі організми Нефотографічні зображення Колажі Загальна категорія. Додамо, що українська Wikipedia увійшла у ТОП-20 світових однойменних онлайн-енциклопедій. Число переглядів сторінок склало за місяць 58 млн (+ 8,6% до грудня 2016 року). За рік рейтинги українського сегменту світової енциклопедії піднялися на 2 позиції. За цими показниками україномовний розділ обігнав тайську і турецьку частину. У 2017 число змін української Вікіпедії перевищило 20 млн і склало 21,7 млн. За рік було створено понад 85 тис статей. Це — на 40% більше у порівнянні із 2016 роком. Загальна кількість статей перевищила 757 тис.
Реклама 👇 Замовити

Основною метою проведення цього конкурсу є наповнення української Вікіпедії статтями про музику. Зараз в найпопулярнішій енциклопедії всього приблизно 29 тис статей про музику. Це становить менше, ніж 4% всієї кількості матеріалів.

Як взяти участь у конкурсі 

Для того, щоб взяти участь необхідно створити нову або суттєво доповнити наявну статтю про теорію музики, композиторів, виконавців тощо з використанням конкурсного шаблону. Їх оцінювання буде проходити за наступними критеріями: відповідність і розкриття теми, оформлення та розмір статті.

Переможцями конкурсу стануть 2 користувачі, які отримають приз у 5 тис грн. Також будуть оголошені додаткові номінації, переможці яких теж отримають цінні призи.

Нагадаємо, що нещодавно Вікіпедія проводила конкурс наукових зображень. Призовий фонд складав 30 тис грн. Переможці визначалися у 7 категоріях:

  • «Люди в науці»
  • «Мікроскопія»
  • «Астрономія»
  • «Живі організми»
  • «Нефотографічні зображення»
  • «Колажі»
  • «Загальна категорія».

Додамо, що українська Wikipedia увійшла у ТОП-20 світових однойменних онлайн-енциклопедій. Число переглядів сторінок склало за місяць 58 млн (+ 8,6% до грудня 2016 року). За рік рейтинги українського сегменту світової енциклопедії піднялися на 2 позиції. За цими показниками україномовний розділ обігнав тайську і турецьку частину. У 2017 число змін української «Вікіпедії» перевищило 20 млн і склало 21,7 млн. За рік було створено понад 85 тис статей. Це — на 40% більше у порівнянні із 2016 роком. Загальна кількість статей перевищила 757 тис.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: