fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мерія Дніпра закликає крамниці відмовитися від поліетилену

Merija Dnipra zaklykaje kramnyci vidmovytysja vid polietylenu
Дніпровська мерія радить торговельним мережам і всім, хто продає товари, поступово відмовитися від використання шкідливих для довкілля поліетиленових пакетів
Dniprovśka merija radyť torgoveľnym merežam i vsim, hto prodaje tovary, postupovo vidmovytysja vid vykorystannja škidlyvyh dlja dovkillja polietylenovyh paketiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відповідні рекомендації депутати міськради ухвалили під час 32-ї чергової сесії 23 травня. Це рішення підтримали 44 обранці. У міськраді також вирішили направити лист до Верховної Ради з проханням заборонити поліетиленові пакети на законодавчому рівні. На часі дізнатися, як рішення мерії Дніпра вирішить проблему загальноукраїнську. Чи впишеться Дніпро у світову тенденцію. Шкідливий матеріал, який довго розкладається, можна замінити більш екологічними. Один із варіантів – використовувати паперові пакети та еко-сумки. Відмова від пластику й поліетилену є світовою тенденцією. Нині у Євросоюзі одна людина щороку використовує 200 пакетів. Упродовж найближчих 7 років цей показник хочуть знизити в 10 разів. Водночас в Україні кожен мешканець не обходиться без щонайменше півтисячі поліетиленових пакетів на рік. Одна з головних проблем з пакетами – утилізація. Коли сміття вивозять на полігони, вони просто розлітаються довкола. Це завдає значної шкоди природі та спричиняє додаткові витрати на оплату послуг бригад, які прибирають ці пакети. Додамо, що не одне українське місто по-різному та по-креативному підходить до відмови та обмеження обігу поліетилену та пластику. Так, у Києві, скажімо, пропонують знижки за відмову від поліетилену. Компанія Pack&Go є першим українським виробником термосумок для їжі із собою (Lunch bag). Тепер вони запустили соціальний проект Pack&Go проти кульків. У його рамках вони приймали поліетиленові пакети на утилізацію в своєму офісі на Майдані Незалежності в Києві. Усі зібрані пакети передали в офіційні пункти підприємства Київміськвторресурси на розумну утилізацію.
Реклама 👇 Замовити

Відповідні рекомендації депутати міськради ухвалили під час 32-ї чергової сесії 23 травня. Це рішення підтримали 44 обранці. У міськраді також вирішили направити лист до Верховної Ради з проханням заборонити поліетиленові пакети на законодавчому рівні. На часі дізнатися, як рішення мерії Дніпра вирішить проблему загальноукраїнську.

Чи «впишеться» Дніпро у світову тенденцію

Шкідливий матеріал, який довго розкладається, можна замінити більш екологічними. Один із варіантів – використовувати паперові пакети та еко-сумки. Відмова від пластику й поліетилену є світовою тенденцією. Нині у Євросоюзі одна людина щороку використовує 200 пакетів. Упродовж найближчих 7 років цей показник хочуть знизити в 10 разів. Водночас в Україні кожен мешканець не обходиться без щонайменше півтисячі поліетиленових пакетів на рік. Одна з головних проблем з пакетами – утилізація. Коли сміття вивозять на полігони, вони просто розлітаються довкола. Це завдає значної шкоди природі та спричиняє додаткові витрати на оплату послуг бригад, які прибирають ці пакети.

Додамо, що не одне українське місто по-різному та по-креативному підходить до відмови та обмеження обігу поліетилену та пластику. Так, у Києві, скажімо, пропонуютьМерія Дніпра закликає крамниці відмовитися від поліетилену 1У Києві пропонують знижки за відмову від поліетилену знижки за відмову від поліетилену. Компанія Pack&Go є першим українським виробником термосумок для їжі із собою (Lunch bag). Тепер вони запустили соціальний проект «Pack&Go проти кульків». У його рамках вони приймали поліетиленові пакети на утилізацію в своєму офісі на Майдані Незалежності в Києві.

Усі зібрані пакети передали в офіційні пункти підприємства «Київміськвторресурси» на розумну утилізацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: