Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські «зелені» енергосистеми продаватимуть у Європі

Ukraїnśki «zeleni» energosystemy prodavatymuť u Jevropi

Українська енергозберігаюча розробка надійде у продаж у Європі. Особливість її — у здатності не лише зберігати накопичену енергію, але й підзаряджатися у «розумний» спосіб
Ukraїnśka energozberigajuča rozrobka nadijde u prodaž u Jevropi. Osoblyvisť її — u zdatnosti ne lyše zberigaty nakopyčenu energiju, ale j pidzarjadžatysja u «rozumnyj» sposib
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Системи збереження електроенергії від компанії Serenis отримали всі необхідні сертифікати — і вже з 2019 року будуть продаватися у Європі. На часі дізнатися про ці енергосистеми більше. Що варто знати про новітні енергосистеми. Serenis ESS — це не просто акумуляторна батарея. Це “розумна” система збереження та перетворення енергії, яка включає: літій-іонну батарею; гібридний інвертор; високотехнологічні контролери; систему онлайн-моніторингу та керування енергопотоками. Як працює українська розробка. Компанія вирішила будувати завод в Угорщині, а не в Україні, щоб було менше проблем з імпортом до Європи. В той же час R&D-офіс буде і надалі розміщуватися в Україні, заявили представники компанії-розробника. В розмові із журналістом проекту EcoTown головний R&D інженер компанії повідомив, що через 6-9 місяців закінчиться будівництво заводу із виробництва цих систем. Саме через планове збільшення потужності підприємства, запуск прийшлося дещо відкласти. Нагадаємо, раніше ми інформували вас про технології під час Олімпійських ігор 2018 року.

Системи збереження електроенергії від компанії Serenis отримали всі необхідні сертифікати — і вже з 2019 року будуть продаватися у Європі. На часі дізнатися про ці енергосистеми більше.

Що варто знати про новітні енергосистеми

Serenis ESS — це не просто акумуляторна батарея. Це “розумна” система збереження та перетворення енергії, яка включає:

  • літій-іонну батарею;
  • гібридний інвертор;
  • високотехнологічні контролери;
  • систему онлайн-моніторингу та керування енергопотоками.

Як працює українська розробка

Компанія вирішила будувати завод в Угорщині, а не в Україні, щоб було менше проблем з імпортом до Європи. В той же час R&D-офіс буде і надалі розміщуватися в Україні, заявили представники компанії-розробника.

В розмові із журналістом проекту EcoTown головний R&D інженер компанії повідомив, що через 6-9 місяців закінчиться будівництво заводу із виробництва цих систем. Саме через планове збільшення потужності підприємства, запуск прийшлося дещо відкласти.

Українські «зелені» енергосистеми продаватимуть у Європі

Нагадаємо, раніше ми інформували вас про технології під час Олімпійських ігор 2018 року.

Джерело: EcoTown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: