fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Австрії вперше відбудеться Українська торгова місія

V Avstriї vperše vidbudeťsja Ukraїnśka torgova misija
4-6 липня 2018 року українська делегація відвідає Австрію з першою в цій країні торговою місією. До участі у події, яка відбудеться у Відні, запрошують   українських виробників продуктових та продовольчих товарів
4-6 lypnja 2018 roku ukraїnśka delegacija vidvidaje Avstriju z peršoju v cij kraїni torgovoju misijeju. Do učasti u podiї, jaka vidbudeťsja u Vidni, zaprošujuť   ukraїnśkyh vyrobnykiv produktovyh ta prodovoľčyh tovariv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На початку квітня цього року українська делегація здійснила торговельну місію до Нігерії та Гани. Минулого року завдяки торговим місіям 112 українських компаній відкрили для себе ринки Кенії і Танзанії, Ізраїлю, Швеції, Німеччини, Канади (двічі), Індії, Нідерландів та Китаю. Які виробники будуть у фокусі торгової місії у Відні . За словами Керівника Офісу з просування експорту Мар’яни Каганяк, участь у торгових місіях дає можливість кожній компанії отримати унікальний досвід. Крім того, це можливість ознайомитися та краще зрозуміти особливості ведення бізнесової та господарської діяльності місцевих компаній. У фокусі місії, зокрема, кондитерські та макаронні вироби; органічна продукція, овочі, фрукти, ягоди та їх переробка; засоби особистої гігієни та товари для дому. Серед вимог до компаній – готовність виробляти продукцію під private label. Що у програмі місії. Програма місії до Австрії передбачає ділові зустрічі з представниками ритейлу та з імпортерами і дистриб’юторами в форматі В2В, зустрічі з українською діловою діаспорою та освітній захід щодо особливостей ведення бізнесу в Австрії. Реєстрація компаній на торгову місію до Австрії відкрита до 5 червня 2018 року. Нагадаємо, що Україна готується укласти угоду про зону вільної торгівлі із Ізраїлем. Цей крок буде сприяти розвитку промисловості та переробного виробництва в Україні завдяки співпраці та кооперації українських та ізраїльських підприємств. Вона зробить експорт до Ізраїлю дешевшим шляхом скасування або зменшення ввізних мит. Експорт також стане швидшим завдяки домовленостям щодо спрощення митних процедур.
Реклама 👇 Замовити

На початку квітня цього року українська делегація здійснила торговельну місію до Нігерії та Гани. Минулого року завдяки торговим місіям 112 українських компаній відкрили для себе ринки Кенії і Танзанії, Ізраїлю, Швеції, Німеччини, Канади (двічі), Індії, Нідерландів та Китаю.

Які виробники будуть у фокусі торгової місії у Відні 

За словами Керівника Офісу з просування експорту Мар’яни Каганяк, участь у торгових місіях дає можливість кожній компанії отримати унікальний досвід. Крім того, це можливість ознайомитися та краще зрозуміти особливості ведення бізнесової та господарської діяльності місцевих компаній.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

У фокусі місії, зокрема, кондитерські та макаронні вироби; органічна продукція, овочі, фрукти, ягоди та їх переробка; засоби особистої гігієни та товари для дому. Серед вимог до компаній – готовність виробляти продукцію під private label.

Що у програмі місії

Програма місії до Австрії передбачає ділові зустрічі з представниками ритейлу та з імпортерами і дистриб’юторами в форматі В2В, зустрічі з українською діловою діаспорою та освітній захід щодо особливостей ведення бізнесу в Австрії. Реєстрація компаній на торгову місію до Австрії відкрита до 5 червня 2018 року.

Нагадаємо, що Україна готується укластиВ Австрії вперше відбудеться Українська торгова місія 1Україна укладе угоду про вільну торгівлю із Ізраїлем угоду про зону вільної торгівлі із Ізраїлем. Цей крок буде сприяти розвитку промисловості та переробного виробництва в Україні завдяки співпраці та кооперації українських та ізраїльських підприємств. Вона зробить експорт до Ізраїлю дешевшим шляхом скасування або зменшення ввізних мит. Експорт також стане швидшим завдяки домовленостям щодо спрощення митних процедур.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: