fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Євросоюзі визначили найкращих залізничних перевізників

U Jevrosojuzi vyznačyly najkraščyh zaliznyčnyh pereviznykiv
Порівняльний аналіз, підготований онлайн-сервісом для залізничного бронювання Loco2, виявив найкращу з європейських залізничних компаній, котрі працюють на швидкісний лініях залізниці. Про це інформує видання The Guardian
Porivnjaľnyj analiz, pidgotovanyj onlajn-servisom dlja zaliznyčnogo bronjuvannja Loco2, vyjavyv najkrašču z jevropejśkyh zaliznyčnyh kompanij, kotri pracjujuť na švydkisnyj linijah zaliznyci. Pro ce informuje vydannja The Guardian
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До складу дослідження перевізників було включено високошвидкісні потяги з маршрутом прямування не менше 400 км. Лідером у рейтингу стала Національна залізниця Швейцарії. Як проводилося дослідження перевізників у країнах ЄС. Для порівняльної оцінки 16 залізничних компаній, включно із Швейцарською залізницею, Deutsche Bahn, Eurostar та Virgin Trains, були охарактеризовані за рівнем можливостей та зручностей, які вони надають для пасажирів. Швейцарська федеральна залізниця посіла чільну сходинку за умовами перевезення сімей, а також за наявністю спеціальних зон для дітей та за можливостями перевезення велосипедного та іншого приватного транспорту. Також Deutsche Bahn, яка посіла друге місце, пропонує послуги досвідчених нянь для дітей. Лідерство компанія також отримала за показником послуг для пасажирів із особливими фізичними потребами. Для порівняння: перевізник Eurostar, який безкоштовно покращує клас вагонів для пасажирів на інвалідних візках, посіла лише третю сходинку. У доповіді відзначили Deutsch Bahn за чітку політику в області сталого розвитку компанії. Також Deutsche Bahn і Austrian Railways були названі кращими для туристів, які не хочуть резервувати місця заздалегідь. Лідерство швейцарських залізниць — у 4 категоріях: для сімей, людей з інвалідністю, велосипедистів та трансферу для зимових видів спорту. Далі у рейтингу розташувалися німецький залізничний оператор Duetsche Bahn і Австрійська залізнична компанія. Нагадаємо, раніше ми інформували про плани Укрзалізниці запустити безконтактну оплату проїзду.
Реклама 👇 Замовити

До складу дослідження перевізників було включено високошвидкісні потяги з маршрутом прямування не менше 400 км. Лідером у рейтингу стала Національна залізниця Швейцарії.

Як проводилося дослідження перевізників у країнах ЄС

Для порівняльної оцінки 16 залізничних компаній, включно із Швейцарською залізницею, Deutsche Bahn, Eurostar та Virgin Trains, були охарактеризовані за рівнем можливостей та зручностей, які вони надають для пасажирів.

Швейцарська федеральна залізниця посіла чільну сходинку за умовами перевезення сімей, а також за наявністю спеціальних зон для дітей та за можливостями перевезення велосипедного та іншого приватного транспорту. Також Deutsche Bahn, яка посіла друге місце, пропонує послуги досвідчених нянь для дітей. Лідерство компанія також отримала за показником послуг для пасажирів із особливими фізичними потребами. Для порівняння: перевізник Eurostar, який безкоштовно покращує клас вагонів для пасажирів на інвалідних візках, посіла лише третю сходинку.

У доповіді відзначили Deutsch Bahn за чітку політику в області сталого розвитку компанії. Також Deutsche Bahn і Austrian Railways були названі кращими для туристів, які не хочуть резервувати місця заздалегідь. Лідерство швейцарських залізниць — у 4 категоріях: для сімей, людей з інвалідністю, велосипедистів та трансферу для зимових видів спорту. Далі у рейтингу розташувалися німецький залізничний оператор Duetsche Bahn і Австрійська залізнична компанія.

У Євросоюзі визначили найкращих залізничних перевізників

Нагадаємо, раніше ми інформувалиУ Євросоюзі визначили найкращих залізничних перевізників 1«Укрзалізниця» планує ввести безконтактну оплату проїзду про плани «Укрзалізниці» запустити безконтактну оплату проїзду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: