fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

20 книг, які варто придбати — Книжковий Арсенал-2018

20 knyg, jaki varto prydbaty — Knyžkovyj Arsenal-2018
За декілька днів у Києві розпочнеться Книжковий Арсенал — найбільш подія на початку літа, котра здатна зібрати поціновувачів книг українською мовою з усіх куточків нашої країни. Редакція Na chasi не стоїть осторонь — і обирає найцікавіший нон-фікшн
Za dekiľka dniv u Kyjevi rozpočneťsja Knyžkovyj Arsenal — najbiľš podija na počatku lita, kotra zdatna zibraty pocinovuvačiv knyg ukraїnśkoju movoju z usih kutočkiv našoї kraїny. Redakcija Na chasi ne stoїť ostoroń — i obyraje najcikavišyj non-fikšn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Лише одна художня книга потрапила до нашого списку — ми вирішили зробити акцент на тих нон-фікшн премєрах, які читачам запропонують українські видавці на стендах, котрі представлятиме Книжковий Арсенал. На часі дізнатися більше. Що варто знати про Книжковий Арсенал-2018. Близько 200 українських письменників і 100 гостей з 31 країн світу – з 30 травня по 3 червня у Мистецькому Арсеналі триватиме VІII Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал. Інтелектуальна подія країни, що об’єднує літературу й мистецтво. Понад 150 видавництв і нішевих проектів представлять свої найкращі новинки, а дизайнери, ілюстратори, художники – виставкові проекти. Фокус-тема — Проект майбутнього. Якщо минулих років на фестивалі говорили про літературу в часи війни, а також про сміх у часи кризи, то 2018 року кураторська команда фестивалю пропонує зазирнути у майбутнє. На фестивалі представлять спеціальні проекти, пов’язані із сучасними технологіями, змінами у читацьких практиках, новими можливостями для споглядання, відчуття, переживання і проживання історій. Поєднання сторітеллінгу, VR й ілюстрації будуть втілені у проекті Out of Sight. Ґьоте-Інститут в Україні та Франкфуртський книжковий ярмарок презентує Перевтілення Франца Кафки у віртуальній реальності. Екскурсія віртуальним приміщенням модернізованої київської бібліотеки ім. М.Костомарова за допомогою VR-окулярів надасть можливість уявити публічні простори майбутнього. Однією з помітних локацій фестивалю стане Кафе майбутнього (спільно з науково-популярним журналом Куншт), де каву для відвідувачів готуватиме робот. (function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id))return;js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=https://embed.playbuzz.com/sdk.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}(document,script,playbuzz-sdk)); Нагадаємо, раніше ми оприлюднили добірку із 5 рекомендованих книг від Білла Ґейтса.
Реклама 👇 Замовити

Лише одна художня книга потрапила до нашого списку — ми вирішили зробити акцент на тих нон-фікшн прем’єрах, які читачам запропонують українські видавці на стендах, котрі представлятиме Книжковий Арсенал. На часі дізнатися більше.

Що варто знати про Книжковий Арсенал-2018

Близько 200 українських письменників і 100 гостей з 31 країн світу – з 30 травня по 3 червня у Мистецькому Арсеналі триватиме VІII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». Інтелектуальна подія країни, що об’єднує літературу й мистецтво. Понад 150 видавництв і нішевих проектів представлять свої найкращі новинки, а дизайнери, ілюстратори, художники – виставкові проекти.

Фокус-тема — «Проект майбутнього». Якщо минулих років на фестивалі говорили про літературу в часи війни, а також про сміх у часи кризи, то 2018 року кураторська команда фестивалю пропонує зазирнути у майбутнє.

На фестивалі представлять спеціальні проекти, пов’язані із сучасними технологіями, змінами у читацьких практиках, новими можливостями для споглядання, відчуття, переживання і проживання історій. Поєднання сторітеллінгу, VR й ілюстрації будуть втілені у проекті Out of Sight. Ґьоте-Інститут в Україні та Франкфуртський книжковий ярмарок презентує «Перевтілення» Франца Кафки у віртуальній реальності. Екскурсія віртуальним приміщенням модернізованої київської бібліотеки ім. М.Костомарова за допомогою VR-окулярів надасть можливість уявити публічні простори майбутнього. Однією з помітних локацій фестивалю стане «Кафе майбутнього» (спільно з науково-популярним журналом «Куншт»20 книг, які варто придбати — Книжковий Арсенал-2018 1Команда «Куншт»: «Прагнемо довести, що наука стосується кожного»), де каву для відвідувачів готуватиме робот.

Нагадаємо, раніше ми оприлюднили добірк20 книг, які варто придбати — Книжковий Арсенал-2018 2Читання на літо: 5 книг, які радить засновник Microsoftу із 5 рекомендованих книг від Білла Ґейтса.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: