fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Палата представників Конгресу США підтримала бюджет на оборону України

Palata predstavnykiv Kongresu SŠA pidtrymala bjudžet na oboronu Ukraїny
Палата представників Конгресу США ухвалила проект бюджету на 2019 рік на потреби оборони, інформує «Європейська Правда». Особливість цьогорічного бюджету — чверть мільярда доларів на підтримку обороноздатності України
Palata predstavnykiv Kongresu SŠA uhvalyla proekt bjudžetu na 2019 rik na potreby oborony, informuje «Jevropejśka Pravda». Osoblyvisť ćogoričnogo bjudžetu — čverť miľjarda dolariv na pidtrymku oboronozdatnosti Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бюджет передбачає виділення $250 млн на безпекову допомогу Україні. Інформацію про це розмістила ЄП із посиланням на посольство України у США. За інформацією джерел, запропонована Палатою представників сума фінансування для надання безпекової допомоги Україні, у тому числі летальних видів озброєнь, на $100 млн більша за показники поточного року. Які ще напрямки містить бюджет витрат. До документа із бюджетом на наступний рік також включено основні положення проекту Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки. Цим законодавчим актом передбачено допомогу Україні у посиленні власних спроможностей щодо захисту від кібератак. Також частина цих коштів буде передана для нарощування безпеки комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшенні залежності від російських інформаційних та комунікаційних технологій. Інвестиції також підуть на сприяння участі у програмах обміну інформацією. Законопроектом також передбачено відданість Сполучених Штатів Америки Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва у форматі Україна—NATO. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що дослідницька група компанії Cisco інформує українських інтернет-користувачів щодо нового небзепечного програмного забезпечення. Воно заражає роутери та здатне блокувати доступ до інтернету.
Реклама 👇 Замовити

Бюджет передбачає виділення $250 млн на безпекову допомогу Україні. Інформацію про це розмістила «ЄП» із посиланням на посольство України у США. За інформацією джерел, запропонована Палатою представників сума фінансування для надання безпекової допомоги Україні, у тому числі летальних видів озброєнь, на $100 млн більша за показники поточного року.

Які ще напрямки містить бюджет витрат

До документа із бюджетом на наступний рік також включено основні положення проекту «Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки». Цим законодавчим актом передбачено допомогу Україні у посиленні власних спроможностей щодо захисту від кібератак. Також частина цих коштів буде передана для нарощування безпеки комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшенні залежності від російських інформаційних та комунікаційних технологій. Інвестиції також підуть на сприяння участі у програмах обміну інформацією. Законопроектом також передбачено відданість Сполучених Штатів Америки Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва у форматі Україна—NATO.

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиПалата представників Конгресу США підтримала бюджет на оборону України 1Що таке VPNFilter і як захиститися від нової шкідливої програми про те, що дослідницька група компанії Cisco інформує українських інтернет-користувачів щодо нового небзепечного програмного забезпечення. Воно заражає роутери та здатне блокувати доступ до інтернету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: