fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ДФС запустила новий онлайн-сервіс для податкових накладних

DFS zapustyla novyj onlajn-servis dlja podatkovyh nakladnyh
Платники податків в Україні, які використовують податкові накладні, тепер зможуть скористатися новим онлайн-сервісом від Державної фіскальної служби
Platnyky podatkiv v Ukraїni, jaki vykorystovujuť podatkovi nakladni, teper zmožuť skorystatysja novym onlajn-servisom vid Deržavnoї fiskaľnoї služby
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для платників податку на додану вартість ДФС запроваджено новий онлайн-сервіс. Він забезпечує візуалізацію повної інформації щодо податкової накладної. Облік даних ведеться з урахуванням всіх зареєстрованих до неї розрахунків коригування кількісних і вартісних показників. Як працює новий онлайн-сервіс. За словами представників Державної фіскальної служби, цей сервіс створений з метою недопущення платниками податку помилок при складанні розрахунків коригування до податкової накладної. Доступ до інформації надано в приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету у розділі ЄРПН. За заданими параметрами пошуку податкової накладної відображається остаточний розрахунок з урахування всіх послідуючих зареєстрованих до неї розрахунків коригування. При цьому можна переглянути такі параметри накладної: Реєстраційний номер; Ознака документа (ПН-0, РК-1); Номер документа; Дата складання документа; Причина коригування (РК); Номер рядка ПН (номер рядка ПН, що коригується); Номер рядка в xml файлі; Обсяги постачання без ПДВ; Кількість (ПН, гр.6) та інші показники. Нагадаємо, раніше ми інформували, що в Україні змінять правила подання податкової звітності.
Реклама 👇 Замовити

Для платників податку на додану вартість ДФС запроваджено новий онлайн-сервіс. Він забезпечує візуалізацію повної інформації щодо податкової накладної. Облік даних ведеться з урахуванням всіх зареєстрованих до неї розрахунків коригування кількісних і вартісних показників.

Як працює новий онлайн-сервіс

За словами представників Державної фіскальної служби, цей сервіс створений з метою недопущення платниками податку помилок при складанні розрахунків коригування до податкової накладної.

Доступ до інформації надано в приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету у розділі «ЄРПН». За заданими параметрами пошуку податкової накладної відображається остаточний розрахунок з урахування всіх послідуючих зареєстрованих до неї розрахунків коригування. При цьому можна переглянути такі параметри накладної:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • Реєстраційний номер;
  • Ознака документа (ПН-0, РК-1);
  • Номер документа; Дата складання документа; Причина коригування (РК); Номер рядка ПН (номер рядка ПН, що коригується); Номер рядка в xml файлі;
  • Обсяги постачання без ПДВ; Кількість (ПН, гр.6) та інші показники.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиДФС запустила новий онлайн-сервіс для податкових накладних 1В Україні змінять правила подання податкової звітності, що в Україні змінять правила подання податкової звітності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: