fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні запускають перше онлайн-видання про каву

V Ukraїni zapuskajuť perše onlajn-vydannja pro kavu
«В Україні запускають нове медіа» — такими заголовками за минулі 4 роки вже нікого не здивуєш. Родзинка цього запуску — онлайн-медіапроект буде присвячено кавовій культурі в Україні, пошуку працівників для кав'ярень та створенню путівника кав'ярнями українських міст
«V Ukraїni zapuskajuť nove media» — takymy zagolovkamy za mynuli 4 roky vže nikogo ne zdyvuješ. Rodzynka ćogo zapusku — onlajn-mediaproekt bude prysvjačeno kavovij kuľturi v Ukraїni, pošuku pracivnykiv dlja kav'jareń ta stvorennju putivnyka kav'jarnjamy ukraїnśkyh mist
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Автори проекту зауважують, що кава у країні розвивається і як культура, і як індустрія. Водночас українські бариста підтверджують свій рівень на міжнародних турнірах, а обсмажувальники встановлюють взаємини з фермерами у Центральній Америці та Африці. Аби цей розвиток пришвидшувався та набував якісних рис, за словами авторів проекту, потрібне спеціалізоване видання. Воно матиме назву Blackfield. Що варто знати про нове видання. Команда нового проекту зауважує, що Blackfield розвиватиметься паралельно як сервіс та платформа: Бездумне переписування англомовних текстів, непромарковані комерційні матеріали та гонзо-журналістику залишимо осторонь. Урешті-решт, наша мета – зробити так, аби пошук нової кав’ярні чи рецепту альтернативного методу заварювання кави, став максимально простим для читача. Для бариста і власників кав’ярень автори обіцяють регулярний інформаційний потік, а також низку сервісних функцій на кшталт розміщення вакансій і подій. Для шанувальників кави видання розміщуватиме публікації про кав’ярні, кавову культуру та людей, які її просувають. Основний розділ нового медіа має назву Журнал. Окрім статей, у розділі будуть регулярно оновлюватися рубрики про запитання на кавову тему та українських бариста за кордоном, а також словник кавових термінів. Також заплановано запуск розділів Гіди та Події із відповідним тематичним наповненням. Для пошуку працівників у команду кавярень призначено розділ Вакансії. Також буде складено незалежний список найкращих кав’ярень Києва та інших українських міст. Нагадаємо, раніше ми розповідали про успіхи українських піцайоло на міжнародному чемпіонаті та про розвиток коктейльної культури в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Автори проекту зауважують, що кава у країні розвивається і як культура, і як індустрія. Водночас українські бариста підтверджують свій рівень на міжнародних турнірах, а обсмажувальники встановлюють взаємини з фермерами у Центральній Америці та Африці. Аби цей розвиток пришвидшувався та набував якісних рис, за словами авторів проекту, потрібне спеціалізоване видання. Воно матиме назву Blackfield.

Що варто знати про нове видання

Команда нового проекту зауважує, що Blackfield розвиватиметься паралельно як сервіс та платформа: «Бездумне переписування англомовних текстів, непромарковані комерційні матеріали та гонзо-журналістику залишимо осторонь. Урешті-решт, наша мета – зробити так, аби пошук нової кав’ярні чи рецепту альтернативного методу заварювання кави, став максимально простим для читача».

Для бариста і власників кав’ярень автори обіцяють регулярний інформаційний потік, а також низку сервісних функцій на кшталт розміщення вакансій і подій. Для шанувальників кави видання розміщуватиме публікації про кав’ярні, кавову культуру та людей, які її просувають.

Основний розділ нового медіа має назву «Журнал». Окрім статей, у розділі будуть регулярно оновлюватися рубрики про запитання на кавову тему та українських бариста за кордоном, а також словник кавових термінів. Також заплановано запуск розділів «Гіди» та «Події» із відповідним тематичним наповненням. Для пошуку працівників у команду кав’ярень призначено розділ «Вакансії». Також буде складено незалежний список найкращих кав’ярень Києва та інших українських міст.

В Україні запускають перше онлайн-видання про каву

Нагадаємо, раніше ми розповідали про успіхиВ Україні запускають перше онлайн-видання про каву 1Українські піцайоло вперше представили країну на Чемпіонаті світу в Італії українських піцайоло на міжнародному чемпіонаті та про розвитокВ Україні запускають перше онлайн-видання про каву 2Міксологія — мистецтво та наука в пошуках смаку коктейльної культури в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: