fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці стали багатшими, – дослідження споживчих настроїв GfK Ukraine

Ukraїnci staly bagatšymy, – doslidžennja spožyvčyh nastroїv GfK Ukraine
Дослідження споживчих настроїв GfK Ukraine: індекс поточного особистого матеріального становища зростає, українці вірять в позитивну динаміку і зростання економіки
Doslidžennja spožyvčyh nastroїv GfK Ukraine: indeks potočnogo osobystogo materiaľnogo stanovyšča zrostaje, ukraїnci virjať v pozytyvnu dynamiku i zrostannja ekonomiky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У квітні 2018 споживчі настрої українців покращилися: індекс споживчих настроїв (ІСН) становив 61,3, що на 3,7 пункти більше, ніж в березні 2018 року. Найбільших змін зазнав індекс очікуваного розвитку країни в найближчому році. Яких змін зазнав цьогорічний індекс. Індекс споживчих настроїв в квітні 2018 виріс. Найбільший приріст зафіксовано за індексом очікуваного розвитку економіки протягом найближчого року. Така динаміка корелює з поліпшенням в першому кварталі 2018 очікувань підприємств щодо розвитку їх бізнесу в найближчі 12 місяців за даними дослідження Національного банку. Індекс поточного становища (ІПС) піднявся на 2,3 пункти – до рівня 58,9. Складові цього індексу змінилися так: індекс поточного особистого матеріального становища (х1) склав 51,7, що на 3,7 пункти вище показника березня; індекс доцільності великих покупок (х5) виріс на 0,9 пункти і встановився на позначці 66,2. Індекс економічних очікувань (ІЕО) в квітні піднявся на 4,6 пункти – до позначки 63,0. Очікування українців з безробіття в квітні покращилися: показник індексу очікуваної динаміки безробіття зменшився на 3,5 пунктів і склав 130,7. Однак індекс інфляційних очікувань збільшився на 5,5 і склав 188,5. Очікування українців щодо курсу гривні протягом найближчих 3-х місяців покращилися: індекс девальваційних очікувань опустився на 2,3 пункти ─ до значення 147,6. Нагадаємо, що за рік Україна піднялася на 16 позицій у світовому рейтингу туристичної мобільності. За 2 місяці 2018 року Україна додала до списку безвізових країн чотири держав (Руанда, ОАЕ, Ніуе, Теркс і Кайкос). Це дало змогу українським документам перейти на 32-е місце. За рік Україна піднялася на 16 позицій в рейтингу. Це дає змогу говорити про найбільш помітне зростання рівня туристичної мобільності в світі серед усіх країн. Зараз українцям відкритий безвізовий доступ до 118 країн.
Реклама 👇 Замовити

У квітні 2018 споживчі настрої українців покращилися: індекс споживчих настроїв (ІСН) становив 61,3, що на 3,7 пункти більше, ніж в березні 2018 року. Найбільших змін зазнав індекс очікуваного розвитку країни в найближчому році.

Яких змін зазнав цьогорічний індекс

Індекс споживчих настроїв в квітні 2018 виріс. Найбільший приріст зафіксовано за індексом очікуваного розвитку економіки протягом найближчого року. Така динаміка корелює з поліпшенням в першому кварталі 2018 очікувань підприємств щодо розвитку їх бізнесу в найближчі 12 місяців за даними дослідження Національного банку. Індекс поточного становища (ІПС) піднявся на 2,3 пункти – до рівня 58,9. Складові цього індексу змінилися так:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • індекс поточного особистого матеріального становища (х1) склав 51,7, що на 3,7 пункти вище показника березня;
  • індекс доцільності великих покупок (х5) виріс на 0,9 пункти і встановився на позначці 66,2.

Індекс економічних очікувань (ІЕО) в квітні піднявся на 4,6 пункти – до позначки 63,0.

Українці стали багатшими, – дослідження споживчих настроїв GfK Ukraine

Очікування українців з безробіття в квітні покращилися: показник індексу очікуваної динаміки безробіття зменшився на 3,5 пунктів і склав 130,7. Однак індекс інфляційних очікувань збільшився на 5,5 і склав 188,5. Очікування українців щодо курсу гривні протягом найближчих 3-х місяців покращилися: індекс девальваційних очікувань опустився на 2,3 пункти ─ до значення 147,6.

Нагадаємо, що за рік Україна підняласяУкраїнці стали багатшими, – дослідження споживчих настроїв GfK Ukraine 1За рік Україна піднялася на 16 позицій у світовому рейтингу туристичної мобільності на 16 позицій у світовому рейтингу туристичної мобільності. За 2 місяці 2018 року Україна додала до списку безвізових країн чотири держав (Руанда, ОАЕ, Ніуе, Теркс і Кайкос). Це дало змогу українським документам перейти на 32-е місце. За рік Україна піднялася на 16 позицій в рейтингу. Це дає змогу говорити про найбільш помітне зростання рівня туристичної мобільності в світі серед усіх країн. Зараз українцям відкритий безвізовий доступ до 118 країн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: