fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

З 1 червня тварини за кордон «мандруватимуть» по-новому

Z 1 červnja tvaryny za kordon «mandruvatymuť» po-novomu
З 1 червня вивезти тварину за кордон можна буде лише за новою формою її паспорту. Про повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби. Відповідні зміни внесені до Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України
Z 1 červnja vyvezty tvarynu za kordon možna bude lyše za novoju formoju її pasportu. Pro povidomljaje pres-služba Deržprodspožyvslužby. Vidpovidni zminy vneseni do Nakazu Ministerstva agrarnoї polityky ta prodovoľstva Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Видача ветеринарно-санітарного паспорта на тварину входить до переліку платних адміністративних послуг, які надає Держпродспоживслужба, органи та установи, що належать до сфери її управління. На часі дізнатися про зоозміни для поїздок чотирилапих за кордон. Де взяти паспорт для тварини та скільки це коштує. Наразі право надання даної адміністративної послуги мають лише державні установи ветеринарної медицини, зокрема державні лікарні ветеринарної медицини (району, міста, області).  Розмір оплати – 51 гривня 29 копійок. Ветеринарно-санітарний паспорт на тварину дійсний до моменту її смерті. Паспорт не видадуть, якщо: не дотримані ветеринарно-санітарні заходи, передбачені законодавством; є ускладнення епізоотичної ситуації на відповідній території; неможливо безпосереднього оглянути тварину; нема необхідної ветеринарної обробки тварин, їх карантинування, відповідних досліджень та/або експертного висновку. Детальніше із міністерським наказом можна ознайомитися за посиланням. Нагадаємо, що домашніх тварин у Києві тепер можна реєструвати онлайн. Реєстр домашніх тварин представлятиме сховище даних зареєстрованих домашніх та безпритульних тварин Києва. Вже підписано відповідне розпорядження. Загальна вартість розробки системи складає 389 тис грн. Всі дані, внесені до переліку, будуть доступні в пошуку адміністраторам і уповноваженим особам: співробітникам поліції, ветклінікам тощо. В експлуатацію готуються запустити першу чергу проекту, але точну дату не називають.
Реклама 👇 Замовити

Видача ветеринарно-санітарного паспорта на тварину входить до переліку платних адміністративних послуг, які надає Держпродспоживслужба, органи та установи, що належать до сфери її управління. На часі дізнатися про зоозміни для поїздок чотирилапих за кордон.

Де взяти паспорт для тварини та скільки це коштує

Наразі право надання даної адміністративної послуги мають лише державні установи ветеринарної медицини, зокрема державні лікарні ветеринарної медицини (району, міста, області).  Розмір оплати – 51 гривня 29 копійок. Ветеринарно-санітарний паспорт на тварину дійсний до моменту її смерті.

Паспорт не видадуть, якщо:

  • не дотримані ветеринарно-санітарні заходи, передбачені законодавством; є ускладнення епізоотичної ситуації на відповідній території;
  • неможливо безпосереднього оглянути тварину;
  • нема необхідної ветеринарної обробки тварин, їх карантинування, відповідних досліджень та/або експертного висновку.

Детальніше із міністерським наказом можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що домашніх тварин у Києві тепер можна реєструватиЗ 1 червня тварини за кордон «мандруватимуть» по-новому 1У Києві домашніх тварин реєструватимуть онлайн онлайн. «Реєстр домашніх тварин» представлятиме сховище даних зареєстрованих домашніх та безпритульних тварин Києва. Вже підписано відповідне розпорядження. Загальна вартість розробки системи складає 389 тис грн.

Всі дані, внесені до переліку, будуть доступні в пошуку адміністраторам і уповноваженим особам: співробітникам поліції, ветклінікам тощо. В експлуатацію готуються запустити першу чергу проекту, але точну дату не називають.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: