fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

За європейські кошти придбають транспорт для 4 українських міст

Za jevropejśki košty prydbajuť transport dlja 4 ukraїnśkyh mist
Комітет проекту Європейського інвестиційного банку «Міський громадський транспорт України» схвалив 6 підпроектів на загальну суму €89 млн. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури
Komitet proektu Jevropejśkogo investycijnogo banku «Miśkyj gromadśkyj transport Ukraїny» shvalyv 6 pidproektiv na zagaľnu sumu €89 mln. Pro ce povidomljaje pres-služba Ministerstva infrastruktury
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ці підпроекти має погодити Європейський інвестиційний банк. Після цього розпочнеться підготовка тендерних процедур. Мінінфраструктури очікує, що тендери відбудуться до кінця року. На часі дізнатися, скільки ЄІБ виділяє для українських міст. Які міста та скільки грошей отримають на розвиток транспорту. Міністерство підтримало проект оновлення рухомого складу: Харківського метрополітену на €45 млн; придбання тролейбусів для Харкова на €10 млн; придбання трамваїв для Львова на €12 млн; придбання автобусів для Львова на €12 млн; придбання тролейбусів для Чернігова на €6 млн; оновлення рухомого складу Електроавтотранса у Сумах на €4 млн. Після отримання погодження від Європейського інвестиційного банку на фінансування цих підпроектів, кінцеві бенефіціари зможуть розпочати процес підготовки та підписання Субкредитної угоди про передачу коштів та тендерні процедури. Нагадаємо, що комітет Європарламенту надає макрофінансову допомогу Україні. Україна отримає макрофінансову допомогу, якщо будуть виконані певні вимоги до складу Центральної виборчої комісії. ЦВК має відображати політичний баланс, який представлятиме всі політичні сили. Особлива увага до тих партій, які представлені в Раді. Додамо, що у березні Єврокомісія запропонувала Україні €1 млрд допомоги. Усі виплати за запропонованою програмою, включаючи першу, будуть залежати від реалізації реформ, спрямованих на усунення вразливостей, виявлених в українській економіці. Україна виконала 17 із 21 політичних зобов’язань, пов’язаних з третім траншем у розмірі €600 млн. Додамо, що європейські країни впевнено підтримували та продовжують підтримувати фінансово Україну. Так, нещодавно стало відомо про те, що Норвегія надає Україні €3,6 млн на реалізацію реформ.
Реклама 👇 Замовити

Ці підпроекти має погодити Європейський інвестиційний банк. Після цього розпочнеться підготовка тендерних процедур. Мінінфраструктури очікує, що тендери відбудуться до кінця року. На часі дізнатися, скільки ЄІБ виділяє для українських міст.

Які міста та скільки грошей отримають на розвиток транспорту

Міністерство підтримало проект оновлення рухомого складу:

  • Харківського метрополітену на €45 млн;
  • придбання тролейбусів для Харкова на €10 млн;
  • придбання трамваїв для Львова на €12 млн;
  • придбання автобусів для Львова на €12 млн;
  • придбання тролейбусів для Чернігова на €6 млн;
  • оновлення рухомого складу «Електроавтотранса» у Сумах на €4 млн.

Після отримання погодження від Європейського інвестиційного банку на фінансування цих підпроектів, кінцеві бенефіціари зможуть розпочати процес підготовки та підписання Субкредитної угоди про передачу коштів та тендерні процедури.

Нагадаємо, що комітет Європарламенту надає За європейські кошти придбають транспорт для 4 українських міст 1Комітет Європарламенту надає макрофінансову допомогу Українімакрофінансову допомогу Україні. Україна отримає макрофінансову допомогу, якщо будуть виконані певні вимоги до складу Центральної виборчої комісії. ЦВК має відображати політичний баланс, який представлятиме всі політичні сили. Особлива увага до тих партій, які представлені в Раді.

Додамо, що у березні Єврокомісія запропонувалаЗа європейські кошти придбають транспорт для 4 українських міст 2Єврокомісія запропонувала Україні €1 млрд Україні €1 млрд допомоги. Усі виплати за запропонованою програмою, включаючи першу, будуть залежати від реалізації реформ, спрямованих на усунення вразливостей, виявлених в українській економіці. Україна виконала 17 із 21 політичних зобов’язань, пов’язаних з третім траншем у розмірі €600 млн. Додамо, що європейські країни впевнено підтримували та продовжують підтримувати фінансово Україну. Так, нещодавно стало відомо про те, що Норвегія надаєЗа європейські кошти придбають транспорт для 4 українських міст 3Норвегія надає Україні €3,6 млн на реалізацію реформ Україні €3,6 млн на реалізацію реформ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: