fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Майдані Незалежності у Києві оновили квітковий годинник

Na Majdani Nezaležnosti u Kyjevi onovyly kvitkovyj godynnyk
У Києві презентували оновлений квітковий годинник біля Майдану Незалежності. Над квітковим оформленням схилу вздовж алеї Героїв Небесної Сотні більше тижня працювали столичні ландшафтні дизайнери
U Kyjevi prezentuvaly onovlenyj kvitkovyj godynnyk bilja Majdanu Nezaležnosti. Nad kvitkovym oformlennjam shylu vzdovž aleї Geroїv Nebesnoї Sotni biľše tyžnja pracjuvaly stolyčni landšaftni dyzajnery
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Квітковий годинник розташований у центрі міста і є однією з родзинок столиці. Загальна площа квіткового годинника – понад 300 квадратних метрів. Скільки квітів на годиннику у центрі столиці . Композиція присвячена національним символам України. Там є гілки калини з бегонії та альтернантери, синьо-жовта стрічка з агератуму та колеусу, квітка з тагетісу та рожевої бегонії. Циферблат – з яскраво-червоної бегонії. Стилізовані зірки Євросоюзу на синьо-жовтому тлі з декоративної мульчі. Загалом для оформлення годинника висаджено більше 20 тисяч квітів. Загальний розмір квіткового витвору становив 19,5 м, діаметр циферблату — 16,5 м, а довжина хвилинної та годинної стрілок відповідно дорівнювала 7 і 4 метрам. Часовий механізм київському квітниковому годиннику подарував Единбург — місто побратим у Шотландії. Квітуче диво було презентовано на схилі вулиці Інститутської 23 серпня, до річниці Незалежності України. На його створення було використано 50 тис квітів, половина з яких утворювала фонове панно, а інша — сам квітковий годинник. То були бегонії, хризантеми, верес, колеус, каланхое, бархатці та багато інших рослин. Нагадаємо, що Київ посів 4 місце в Європі за кількістю нових брендів. У рейтингу нових брендів на ринку серед країн світу Україна розділила 15 місце з Францією і Таїландом з 30-ма абсолютно новими брендами. Київ залишається важливим напрямком для міжнародних брендів у довгостроковій перспективі. У зв’язку з поліпшенням торговельних показників, існуючі гравці почали активно розширювати свої мережі, вивели на ринок нові бренди.
24.05.2018,13:20
0
Київзеленбуд у FB
Реклама 👇 Замовити

Квітковий годинник розташований у центрі міста і є однією з родзинок столиці. Загальна площа квіткового годинника – понад 300 квадратних метрів.

Скільки квітів на годиннику у центрі столиці 

Композиція присвячена національним символам України. Там є гілки калини з бегонії та альтернантери, синьо-жовта стрічка з агератуму та колеусу, квітка з тагетісу та рожевої бегонії. Циферблат – з яскраво-червоної бегонії. Стилізовані зірки Євросоюзу на синьо-жовтому тлі з декоративної мульчі. Загалом для оформлення годинника висаджено більше 20 тисяч квітів.

Загальний розмір квіткового витвору становив 19,5 м, діаметр циферблату — 16,5 м, а довжина хвилинної та годинної стрілок відповідно дорівнювала 7 і 4 метрам. Часовий механізм київському квітниковому годиннику подарував Единбург — місто побратим у Шотландії. Квітуче диво було презентовано на схилі вулиці Інститутської 23 серпня, до річниці Незалежності України. На його створення було використано 50 тис квітів, половина з яких утворювала фонове панно, а інша — сам квітковий годинник. То були бегонії, хризантеми, верес, колеус, каланхое, бархатці та багато інших рослин.

На Майдані Незалежності у Києві оновили квітковий годинник

Нагадаємо, що Київ посівНа Майдані Незалежності у Києві оновили квітковий годинник 1Київ посів 4 місце в Європі за кількістю нових брендів 4 місце в Європі за кількістю нових брендів. У рейтингу нових брендів на ринку серед країн світу Україна розділила 15 місце з Францією і Таїландом з 30-ма абсолютно новими брендами. Київ залишається важливим напрямком для міжнародних брендів у довгостроковій перспективі. У зв’язку з поліпшенням торговельних показників, існуючі гравці почали активно розширювати свої мережі, вивели на ринок нові бренди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: