fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Компанії із України створили 25 криптовалют та залучили понад $100 млн

Kompaniї iz Ukraїny stvoryly 25 kryptovaljut ta zalučyly ponad $100 mln
Компанії українського походження в 2017-2018 роки створили 25 різних криптовалют, за рахунок розміщення яких було залучено понад $100 млн. Про це йдеться в дослідженні експертів BRDO «Регулювання ринку криптовалют»
Kompaniї ukraїnśkogo pohodžennja v 2017-2018 roky stvoryly 25 riznyh kryptovaljut, za rahunok rozmiščennja jakyh bulo zalučeno ponad $100 mln. Pro ce jdeťsja v doslidženni ekspertiv BRDO «Reguljuvannja rynku kryptovaljut»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За даними дослідження, з 2009 року, тобто з моменту створення Bitcoin, до 2018 року в світі було створено 1800 криптовалют. При цьому українські компанії створили близько 25 різних криптовалют. Чи активно українці користуються криптовалютами. Україна входить в топ-10 країн за кількістю користувачів криптовалюти, а серед власників мінімум 42 державних службовців. Криптовалюту на гривню міняють 3 біржі. Щоденні обсяги торгів на них з використанням гривні досягають еквівалента $1,9 млн: біржа Exmo – $1,275 млн, Kuna – $403 тис доларів, BTC TRADE UA – $232 тис. Обміняти криптовалюту на гривню можна в 18 онлайн-обмінниках і у понад 4 тис фізосіб. При цьому в Україні відсутні зареєстровані компанії, які проводять цей вид діяльності, що повязано з ризиками і обмеженнями через відсутність юридичного статусу криптовалют. Додамо, що у Національному банку України не полишують спроб легалізувати криптовалюти. Підготовка НБУ концепції регулювання ринку криптовалют була здійснена за дорученням Ради Нацбезпеки та оборони України. Вся діяльність на криптовалютному ринку буде ліцензуватися, а його учасники будуть нести відповідальність за дотримання фінансового моніторингу при проведенні операцій. В основі концепції легалізації те, що криптовалюти будуть визнані одним із видів активів, які торгуються на майданчиках. Регулятором цього ринку буде виступати Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку. Додамо, що Національна комісія із цінних паперів виступила натомість проти жорсткого регулювання криптовалют. Питання того, чи є криптовалюти засобом обігу, платежу, немайновим активом або похідним фінансовим інструментом, досі проходить обговорення. Чіткої позиції жодне з відомств, крім Національного банку, досі не оприлюднило. Поки триває лише обмін заявами з цього приводу. Про необхідність прийняття відповідного законопроекту розмови точаться ще із осені 2017 року. Саме тоді вперше відбулося рекордне зростання курсу криптовалют на міжнародному ринку.
Реклама 👇 Замовити

За даними дослідження, з 2009 року, тобто з моменту створення Bitcoin, до 2018 року в світі було створено 1800 криптовалют. При цьому українські компанії створили близько 25 різних криптовалют.

Чи активно українці користуються криптовалютами

Україна входить в топ-10 країн за кількістю користувачів криптовалюти, а серед власників мінімум 42 державних службовців. Криптовалюту на гривню міняють 3 біржі. Щоденні обсяги торгів на них з використанням гривні досягають еквівалента $1,9 млн: біржа Exmo – $1,275 млн, Kuna – $403 тис доларів, BTC TRADE UA – $232 тис.

Обміняти криптовалюту на гривню можна в 18 онлайн-обмінниках і у понад 4 тис фізосіб. При цьому в Україні відсутні зареєстровані компанії, які проводять цей вид діяльності, що пов’язано з ризиками і обмеженнями через відсутність юридичного статусу криптовалют.

Додамо, що у Національному банку України не полишують спроб легалізуватиКомпанії із України створили 25 криптовалют та залучили понад $100 млн 1В НБУ хочуть легалізувати криптовалюту криптовалюти. Підготовка НБУ концепції регулювання ринку криптовалют була здійснена за дорученням Ради Нацбезпеки та оборони України.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Вся діяльність на криптовалютному ринку буде ліцензуватися, а його учасники будуть нести відповідальність за дотримання фінансового моніторингу при проведенні операцій. В основі концепції легалізації те, що криптовалюти будуть визнані одним із видів активів, які торгуються на майданчиках. Регулятором цього ринку буде виступати Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

Додамо, що Національна комісія із цінних паперів виступила натомість проти жорсткого регулювання криптовалют. Питання того, чи є криптовалюти засобом обігу, платежу, немайновим активом або похідним фінансовим інструментом, досі проходить обговорення. Чіткої позиції жодне з відомств, крім Національного банку, досі не оприлюднило. Поки триває лише обмін заявами з цього приводу. Про необхідність прийняття відповідного законопроекту розмови точаться ще із осені 2017 року. Саме тоді вперше відбулося рекордне зростання курсу криптовалют на міжнародному ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: