fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Компанії із України створили 25 криптовалют та залучили понад $100 млн

Kompaniї iz Ukraїny stvoryly 25 kryptovaljut ta zalučyly ponad $100 mln
Компанії українського походження в 2017-2018 роки створили 25 різних криптовалют, за рахунок розміщення яких було залучено понад $100 млн. Про це йдеться в дослідженні експертів BRDO «Регулювання ринку криптовалют»
Kompaniї ukraїnśkogo pohodžennja v 2017-2018 roky stvoryly 25 riznyh kryptovaljut, za rahunok rozmiščennja jakyh bulo zalučeno ponad $100 mln. Pro ce jdeťsja v doslidženni ekspertiv BRDO «Reguljuvannja rynku kryptovaljut»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За даними дослідження, з 2009 року, тобто з моменту створення Bitcoin, до 2018 року в світі було створено 1800 криптовалют. При цьому українські компанії створили близько 25 різних криптовалют. Чи активно українці користуються криптовалютами. Україна входить в топ-10 країн за кількістю користувачів криптовалюти, а серед власників мінімум 42 державних службовців. Криптовалюту на гривню міняють 3 біржі. Щоденні обсяги торгів на них з використанням гривні досягають еквівалента $1,9 млн: біржа Exmo – $1,275 млн, Kuna – $403 тис доларів, BTC TRADE UA – $232 тис. Обміняти криптовалюту на гривню можна в 18 онлайн-обмінниках і у понад 4 тис фізосіб. При цьому в Україні відсутні зареєстровані компанії, які проводять цей вид діяльності, що повязано з ризиками і обмеженнями через відсутність юридичного статусу криптовалют. Додамо, що у Національному банку України не полишують спроб легалізувати криптовалюти. Підготовка НБУ концепції регулювання ринку криптовалют була здійснена за дорученням Ради Нацбезпеки та оборони України. Вся діяльність на криптовалютному ринку буде ліцензуватися, а його учасники будуть нести відповідальність за дотримання фінансового моніторингу при проведенні операцій. В основі концепції легалізації те, що криптовалюти будуть визнані одним із видів активів, які торгуються на майданчиках. Регулятором цього ринку буде виступати Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку. Додамо, що Національна комісія із цінних паперів виступила натомість проти жорсткого регулювання криптовалют. Питання того, чи є криптовалюти засобом обігу, платежу, немайновим активом або похідним фінансовим інструментом, досі проходить обговорення. Чіткої позиції жодне з відомств, крім Національного банку, досі не оприлюднило. Поки триває лише обмін заявами з цього приводу. Про необхідність прийняття відповідного законопроекту розмови точаться ще із осені 2017 року. Саме тоді вперше відбулося рекордне зростання курсу криптовалют на міжнародному ринку.
Реклама 👇 Замовити

За даними дослідження, з 2009 року, тобто з моменту створення Bitcoin, до 2018 року в світі було створено 1800 криптовалют. При цьому українські компанії створили близько 25 різних криптовалют.

Чи активно українці користуються криптовалютами

Україна входить в топ-10 країн за кількістю користувачів криптовалюти, а серед власників мінімум 42 державних службовців. Криптовалюту на гривню міняють 3 біржі. Щоденні обсяги торгів на них з використанням гривні досягають еквівалента $1,9 млн: біржа Exmo – $1,275 млн, Kuna – $403 тис доларів, BTC TRADE UA – $232 тис.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Обміняти криптовалюту на гривню можна в 18 онлайн-обмінниках і у понад 4 тис фізосіб. При цьому в Україні відсутні зареєстровані компанії, які проводять цей вид діяльності, що пов’язано з ризиками і обмеженнями через відсутність юридичного статусу криптовалют.

Додамо, що у Національному банку України не полишують спроб легалізуватиКомпанії із України створили 25 криптовалют та залучили понад $100 млн 1В НБУ хочуть легалізувати криптовалюту криптовалюти. Підготовка НБУ концепції регулювання ринку криптовалют була здійснена за дорученням Ради Нацбезпеки та оборони України.

Вся діяльність на криптовалютному ринку буде ліцензуватися, а його учасники будуть нести відповідальність за дотримання фінансового моніторингу при проведенні операцій. В основі концепції легалізації те, що криптовалюти будуть визнані одним із видів активів, які торгуються на майданчиках. Регулятором цього ринку буде виступати Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

Додамо, що Національна комісія із цінних паперів виступила натомість проти жорсткого регулювання криптовалют. Питання того, чи є криптовалюти засобом обігу, платежу, немайновим активом або похідним фінансовим інструментом, досі проходить обговорення. Чіткої позиції жодне з відомств, крім Національного банку, досі не оприлюднило. Поки триває лише обмін заявами з цього приводу. Про необхідність прийняття відповідного законопроекту розмови точаться ще із осені 2017 року. Саме тоді вперше відбулося рекордне зростання курсу криптовалют на міжнародному ринку.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: