fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ПриватБанк доплачуватиме за грошові перекази

PryvatBank doplačuvatyme za grošovi perekazy
З травня до вересня ПриватБанк доплачуватиме по 100 гривень клієнтам, які активно користуються для закордонних переказів коштів системою RIA. Такий кешбек зможе отримати кожен, хто одержує чи надсилає міжнародний переказ з/до Італії, Німеччини, Іспанії, Ізраїлю чи США на суму від 1,5 тис грн
Z travnja do veresnja PryvatBank doplačuvatyme po 100 gryveń klijentam, jaki aktyvno korystujuťsja dlja zakordonnyh perekaziv koštiv systemoju RIA. Takyj kešbek zmože otrymaty kožen, hto oderžuje čy nadsylaje mižnarodnyj perekaz z/do Italiї, Nimeččyny, Ispaniї, Izraїlju čy SŠA na sumu vid 1,5 tys grn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Саме в ПриватБанку доступні унікальні можливості отримання переказу RIA без візиту до банку: за телефоном, через Інтернет або мережу банківського самообслуговування. Про те, як банк доплачуватиме – на часі дізнатися більше. Як працюють грошові перекази від RIA. Грошові перекази RIA з будь-якої країни світу можна отримати миттєво на банківські рахунки та картки через сервісний центр банку, онлайн-банк Приват24 або понад 19 тис банкоматів і терміналів самообслуговування. Партнерство з RIA дає клієнтам ПриватБанку можливість надсилати грошові перекази в режимі 24/7, використовуючи інноваційні канали: термінали самообслуговування або Приват24. Окрім того, клієнти можуть переказувати гроші через найбільшу мережу агентів RIA, що включає понад 272 тис точок по всьому світі. Наше партнерство з RIA, однією з найбільших світових систем грошових переказів, дає українцям ще більше можливостей підтримати своїх рідних і близьких, у якій би точці світу вони не перебували. Олексій Шабан. керівник Роздрібного бізнесу ПриватБанку . Нагадаємо, що ПриватБанк першим запускає систему Apple Pay в Україні. Ще у листопаді 2017 року ПриватБанк був першим банком в Україні, який запустив Google Pay для смартфонів з ОС Android. За ним таку ж опцію запустили й Ощадбанк та інші банки. Додамо, що у ПриватБанку нещодавно зявилася іще одна зручна опція: він страхуватиме українців від комунальних боргів. Нова послуга ПриватБанку допоможе українцям завжди залишатися з газом, електрикою, водою та опаленням.
Реклама 👇 Замовити

Саме в ПриватБанку доступні унікальні можливості отримання переказу RIA без візиту до банку: за телефоном, через Інтернет або мережу банківського самообслуговування. Про те, як банк доплачуватиме – на часі дізнатися більше.

Як працюють грошові перекази від RIA

Грошові перекази RIA з будь-якої країни світу можна отримати миттєво на банківські рахунки та картки через сервісний центр банку, онлайн-банк Приват24 або понад 19 тис банкоматів і терміналів самообслуговування.

Партнерство з RIA дає клієнтам ПриватБанку можливість надсилати грошові перекази в режимі 24/7, використовуючи інноваційні канали: термінали самообслуговування або Приват24. Окрім того, клієнти можуть переказувати гроші через найбільшу мережу агентів RIA, що включає понад 272 тис точок по всьому світі.

Наше партнерство з RIA, однією з найбільших світових систем грошових переказів, дає українцям ще більше можливостей підтримати своїх рідних і близьких, у якій би точці світу вони не перебували

Олексій Шабан, керівник Роздрібного бізнесу ПриватБанку

Нагадаємо, що ПриватБанк першим запускаєПриватБанк доплачуватиме за грошові перекази 1💳 ПриватБанк першим запустить Apple Pay в Україні, – ЗМІ систему Apple Pay в Україні. Ще у листопаді 2017 року ПриватБанк був першим банком в Україні, який запустив Google Pay для смартфонів з ОС Android. За ним таку ж опцію запустили й «Ощадбанк» та інші банки.

Додамо, що у ПриватБанку нещодавно з’явиласяПриватБанк доплачуватиме за грошові перекази 2ПриватБанк страхуватиме українців від комунальних боргів іще одна зручна опція: він страхуватиме українців від комунальних боргів. Нова послуга ПриватБанку допоможе українцям завжди залишатися з газом, електрикою, водою та опаленням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: