fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Nissan продає сонячні панелі для домашніх електростанцій

Nissan prodaje sonjačni paneli dlja domašnih elektrostancij
Компанія Nissan оголосила про старт продажів інтегрованого рішення для домашніх енергоносіїв – Nissan Energy Solar. Це система для вироблення, зберігання і використання електроенергії за допомогою інтегрованих сонячних панелей. Це дозволяє домовласникам заощадити кошти та електроенергію
Kompanija Nissan ogolosyla pro start prodaživ integrovanogo rišennja dlja domašnih energonosiїv – Nissan Energy Solar. Ce systema dlja vyroblennja, zberigannja i vykorystannja elektroenergiї za dopomogoju integrovanyh sonjačnyh panelej. Ce dozvoljaje domovlasnykam zaoščadyty košty ta elektroenergiju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Завдяки Nissan Energy Solar клієнти можуть контролювати, як і коли вони використовують вироблену домашньою електростанцією електроенергію. У якості системи зберігання енергії компанія пропонує використовувати нові або вживані акумулятори від електромобілів Nissan. Чим вигідна пропозиція від Nissan . Це максимізує використання матеріалів, придатних для вторинної переробки. Система значно знижує витрати вуглецевих викидів та енергоресурсів домовласників. Це відбувається за рахунок автоматизації потоків для оптимізації виробництва сонячної енергії і ємності акумулятора. Ціна на повністю інтегровані пакети продуктів Nissan Energy Solar стартує від £ 3881 ($5200 (включаючи постачання і установку сонячної електростанції із 6 панелей, системи управління домашньою енергією і 5% ПДВ). Понад 880 000 чоловік у Великобританії вже використовують сонячні панелі і це повністю інтегроване рішення приносить нові можливості для того, щоб їхня кількість зросла в геометричній прогресії в найближчі роки. Гарет Дансмор. директор компанії Nissan в Європі. Нагадаємо, що швейцарські сонячні панелі планують виготовляти в Україні.  Технологія передбачає інтеграцію сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана TCR system забезпечує низку переваг. Серед них — забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця. Додамо, що у Вінниці також беруться виготовляти сонячні панелі. Виконавчий комітет міської ради 1 березня прийняв рішення, про надання містобудівних умов та обмежень на проектування заводу з виробництва сонячних панелей по вул. С. Зулінського у Вінниці. Проектуванням та будівництвом займатиметься ТОВ Несс Естейт.
Реклама 👇 Замовити

Завдяки Nissan Energy Solar клієнти можуть контролювати, як і коли вони використовують вироблену домашньою електростанцією електроенергію. У якості системи зберігання енергії компанія пропонує використовувати нові або вживані акумулятори від електромобілів Nissan.

Чим вигідна пропозиція від Nissan 

Це максимізує використання матеріалів, придатних для вторинної переробки. Система значно знижує витрати вуглецевих викидів та енергоресурсів домовласників. Це відбувається за рахунок автоматизації потоків для оптимізації виробництва сонячної енергії і ємності акумулятора. Ціна на повністю інтегровані пакети продуктів Nissan Energy Solar стартує від £ 3881 ($5200 (включаючи постачання і установку сонячної електростанції із 6 панелей, системи управління домашньою енергією і 5% ПДВ).

Понад 880 000 чоловік у Великобританії вже використовують сонячні панелі і це повністю інтегроване рішення приносить нові можливості для того, щоб їхня кількість зросла в геометричній прогресії в найближчі роки

Гарет Дансмор, директор компанії Nissan в Європі

Нагадаємо, що швейцарські сонячні панелі планують виготовлятиNissan продає сонячні панелі для домашніх електростанцій 1Швейцарські сонячні панелі планують виробляти в Україні в Україні.  Технологія передбачає інтеграцію сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана TCR system забезпечує низку переваг. Серед них — забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця.

Додамо, що у Вінниці також беруться виготовлятиNissan продає сонячні панелі для домашніх електростанцій 2У Вінниці виготовлятимуть сонячні панелі сонячні панелі. Виконавчий комітет міської ради 1 березня прийняв рішення, про надання містобудівних умов та обмежень на проектування заводу з виробництва сонячних панелей по вул. С. Зулінського у Вінниці. Проектуванням та будівництвом займатиметься ТОВ «Несс Естейт».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: