fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Світовий оператор Marriott відкрив перший готель у Києві

Svitovyj operator Marriott vidkryv peršyj goteľ u Kyjevi
Міжнародна готельна мережа Marriott International офіційно відкрила готель Aloft Kiev, який став першим об'єктом компанії в Україні
Mižnarodna goteľna mereža Marriott International oficijno vidkryla goteľ Aloft Kiev, jakyj stav peršym ob'jektom kompaniї v Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міжнародний готельний оператор Marriott запустив бренд Aloft на українському ринку. Перший готель відкрили у Києві на вулиці Еспланадній, 17. Це неподалік від БЦ Парус і ТРЦ Гулівер. Всі номери вже викуплені. Що відомо про будівлю готелю . 24-поверховий готель Aloft Kiev спроектував Олег Дроздов, архітектор Театру на Подолі. У ньому 310 номерів різних категорій – від стандарт до люкс з безкоштовним WiFi та технологією SPG Keyless, що дозволяє відкривати номер без ключа. Також тут є 3 конференц-зали і традиційний для бренду Aloft бар W XYZ. Технічне відкриття готелю Aloft Kiev відбулося 27 лютого 2018 року. Додамо, що Aloft Hotels – це світова мережа, яку складають понад 120 готелів у США, Канаді, Європі та Азії.  Marriott International – світова компанія у сфері готельного бізнесу, заснована 1927 року в США. Володіє понад 6 200 готелями в 125 країнах і територіях та має дохід понад $17 млрд за рік. Нагадаємо, що у Харкові відкрили перший в Україні соціальний готель. Готель розташувався в раніше непридатному для проживання складському приміщенні, де провели капітальний ремонт як зовні, так і всередині. Готель розрахований на 50 осіб. Заклад обладнаний спальними кімнатами, санвузлами, кухнею, пральнею. Будівлю адаптовано для людей з обмеженими можливостями. На сьогодні в готелі створено всі умови, щоби в оперативному порядку прийняти перших відвідувачів. Повноцінно установа почне свою роботу з 1 січня 2018 року. Максимальний термін проживання в готелі — 90 днів, вартість — 40-50 грн на добу.
Реклама 👇 Замовити

Міжнародний готельний оператор Marriott запустив бренд Aloft на українському ринку. Перший готель відкрили у Києві на вулиці Еспланадній, 17. Це неподалік від БЦ «Парус» і ТРЦ «Гулівер». Всі номери вже викуплені.

Що відомо про будівлю готелю 

24-поверховий готель Aloft Kiev спроектував Олег Дроздов, архітектор Театру на Подолі. У ньому 310 номерів різних категорій – від «стандарт» до «люкс» з безкоштовним WiFi та технологією SPG Keyless, що дозволяє відкривати номер без ключа. Також тут є 3 конференц-зали і традиційний для бренду Aloft бар W XYZ.

Технічне відкриття готелю Aloft Kiev відбулося 27 лютого 2018 року.

Додамо, що Aloft Hotels – це світова мережа, яку складають понад 120 готелів у США, Канаді, Європі та Азії.  Marriott International – світова компанія у сфері готельного бізнесу, заснована 1927 року в США. Володіє понад 6 200 готелями в 125 країнах і територіях та має дохід понад $17 млрд за рік.

Світовий готельний оператор Marriott відкрив перший готель у КиєвіСвітовий готельний оператор Marriott відкрив перший готель у КиєвіСвітовий готельний оператор Marriott відкрив перший готель у Києві

Нагадаємо, що у Харкові відкрилиСвітовий оператор Marriott відкрив перший готель у Києві 1У Харкові відкрили перший в Україні соціальний готель перший в Україні соціальний готель. Готель розташувався в раніше непридатному для проживання складському приміщенні, де провели капітальний ремонт як зовні, так і всередині. Готель розрахований на 50 осіб. Заклад обладнаний спальними кімнатами, санвузлами, кухнею, пральнею. Будівлю адаптовано для людей з обмеженими можливостями. На сьогодні в готелі створено всі умови, щоби в оперативному порядку прийняти перших відвідувачів. Повноцінно установа почне свою роботу з 1 січня 2018 року. Максимальний термін проживання в готелі — 90 днів, вартість — 40-50 грн на добу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: