fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні введуть підземний та вакуумний способи збору сміття

V Ukraїni vveduť pidzemnyj ta vakuumnyj sposoby zboru smittja
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вносить зміни в чинне законодавство щодо організації системи збирання побутових відходів у населених пунктах. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook
Ministerstvo regionaľnogo rozvytku, budivnyctva ta žytlovo-komunaľnogo gospodarstva Ukraїny vnosyť zminy v čynne zakonodavstvo ščodo organizaciї systemy zbyrannja pobutovyh vidhodiv u naselenyh punktah. Pro ce povidomyv zastupnyk ministra regionaľnogo rozvytku, budivnyctva ta ŽKG Ukraїny Lev Parchaladze na svoїj storinci u Facebook
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами Парцхаладзе, такі зміни сприятимуть чистоті та покращенню екологічної ситуації в населених пунктах. Місця збирання побутових відходів на житлових територіях слід розташовувати не з підвітряного боку, не на протягах, а з забезпеченням норм аерації території. Крім цього, вони повинні бути обладнані для можливості прийому небезпечних відходів. На часі дізнатися, як реформують способи збору сміття. Що відомо про сміттєві реформи. У державних будівельних нормах визначаються площі та відстань для розміщення контейнерних майданчиків для збирання побутових відходів. Майданчики наземного способу збирання сміття проектуються на відстані не менше 20 м від вікон житлових та громадських будинків. Підземного та вакуумного – відповідно до містобудівних та технічних умов. Планувальний модуль підземного та вакуумного способу може збільшувати об’єм накопичення побутових відходів до 5-10 м3 відповідно, якщо це не суперечить технічним умовам. Система підземного збору сміття — це безпечний, гігієнічний та естетичний спосіб збору відходів в населених пунктах, що сприяє їх роздільному збору, а вакуумний (або пневматичний) спосіб збирання побутових відходів у житлових будинках — цивілізована заміна застарілих сміттєпроводів, які все ще існують у більшості українських будинків. Ми проаналізували європейський досвід у цьому питанні і в новому ДБН щодо планування та забудови територій ввели можливість організації підземного та вакуумного (пневматичного) способів збирання сміття. Лев Парцхаладзе. заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. Нагадаємо, що в українських містах хочуть обмежити забудову в озеленених зонах. Це – іще одна ініціатива профільного міністерства. Введення зелених ліній обмеження забудови також сприятиме збереженню цінних озеленених територій і гармонізації міського простору для комфорту людей. Оновлений ДБН буде затверджений найближчим часом.
Реклама 👇 Замовити

За словами Парцхаладзе, такі зміни сприятимуть чистоті та покращенню екологічної ситуації в населених пунктах. Місця збирання побутових відходів на житлових територіях слід розташовувати не з підвітряного боку, не на протягах, а з забезпеченням норм аерації території. Крім цього, вони повинні бути обладнані для можливості прийому небезпечних відходів. На часі дізнатися, як реформують способи збору сміття.

Що відомо про «сміттєві реформи»

У державних будівельних нормах визначаються площі та відстань для розміщення контейнерних майданчиків для збирання побутових відходів. Майданчики наземного способу збирання сміття проектуються на відстані не менше 20 м від вікон житлових та громадських будинків. Підземного та вакуумного – відповідно до містобудівних та технічних умов. Планувальний модуль підземного та вакуумного способу може збільшувати об’єм накопичення побутових відходів до 5-10 м3 відповідно, якщо це не суперечить технічним умовам.

Система підземного збору сміття — це безпечний, гігієнічний та естетичний спосіб збору відходів в населених пунктах, що сприяє їх роздільному збору, а вакуумний (або пневматичний) спосіб збирання побутових відходів у житлових будинках — цивілізована заміна застарілих сміттєпроводів, які все ще існують у більшості українських будинків.

Ми проаналізували європейський досвід у цьому питанні і в новому ДБН щодо планування та забудови територій ввели можливість організації підземного та вакуумного (пневматичного) способів збирання сміття

Лев Парцхаладзе, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Нагадаємо, що в українських містах хочуть обмежитиВ Україні введуть підземний та вакуумний способи збору сміття 1В українських містах обмежать забудову в озеленених зонах забудову в озеленених зонах. Це – іще одна ініціатива профільного міністерства. Введення «зелених ліній» обмеження забудови також сприятиме збереженню цінних озеленених територій і гармонізації міського простору для комфорту людей. Оновлений ДБН буде затверджений найближчим часом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: