fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

HTC представляє новий blockchain-смартфон

HTC predstavljaje novyj blockchain-smartfon
Компанія HTC представила новий смартфон під назвою HTC Exodus — перший ґаджет компанії, що використовує для захисту даних технологію blockchain
Kompanija HTC predstavyla novyj smartfon pid nazvoju HTC Exodus — peršyj ğadžet kompaniї, ščo vykorystovuje dlja zahystu danyh tehnologiju blockchain
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сам анонс новинки вийшов, як кажуть в таких випадках, паперовим — розробники не показали навіть самого смартфона, не згадали про його технологічні характеристики або ціну. Але анонс примітний тим, що HTC Exodus – перший смартфон компанії, що використовує для захисту даних технологію blockchain. Це – перший blockchain-смартфон від відомого виробника. Що відомо про розробку. HTC розраховує за допомогою HTC Exodus подвоїти, а то й потроїти кількість обчислювальних вузлів Ethereum і Bitcoin в усьому світі. Виробник очікує, що HTC Exodus буде добре продаватися, роблячи ставку на децентралізовані додатки DApp – програмне забезпечення, що працює на технології блокчейна. Компанія спеціально створила для просування HTC Exodus окремий сайт, на якому можна залишити заявку, зарезервувавши право покупки новинки після її виходу на ринок. Крім підтримки шифрування даних, децентралізованого програмного забезпечення й інших функцій безпеки, смартфон HTC Exodus запропонує універсальний гаманець з підтримкою Bitcoin, Ethereum, Dfinity, Lightning Networks і інших найпопулярніших криптовалютних протоколів. Нагадаємо, що у Польщі ID-карти переносять на смартфони. Нова система буде поступово впроваджуватися в країні, починаючи з молоді. Мобільні версії водійських посвідчень, документів на реєстрацію транспортних засобів, студентських карток і інших документів з’являться дуже скоро. ID-карти громадян Польщі будуть зберігатися на хмарному сервісі. Отримати до них доступ можна буде за допомогою спеціального коду, який користувачам буде приходити на смартфони.
Реклама 👇 Замовити

Сам анонс новинки вийшов, як кажуть в таких випадках, «паперовим» — розробники не показали навіть самого смартфона, не згадали про його технологічні характеристики або ціну. Але анонс примітний тим, що HTC Exodus – перший смартфон компанії, що використовує для захисту даних технологію blockchain. Це – перший blockchain-смартфон від відомого виробника.

Що відомо про розробку

HTC розраховує за допомогою HTC Exodus «подвоїти, а то й потроїти кількість обчислювальних вузлів Ethereum і Bitcoin в усьому світі». Виробник очікує, що HTC Exodus буде добре продаватися, роблячи ставку на децентралізовані додатки DApp – програмне забезпечення, що працює на технології блокчейна. Компанія спеціально створила для просування HTC Exodus окремий сайт, на якому можна залишити заявку, зарезервувавши право покупки новинки після її виходу на ринок.

Крім підтримки шифрування даних, децентралізованого програмного забезпечення й інших функцій безпеки, смартфон HTC Exodus запропонує універсальний гаманець з підтримкою Bitcoin, Ethereum, Dfinity, Lightning Networks і інших найпопулярніших криптовалютних протоколів.

HTC представляє новий блокчейн-смартфон

Нагадаємо, що у Польщі ID-карти переносятьHTC представляє новий blockchain-смартфон 1В Польщі ID-карти перенесуть на смартфони на смартфони. Нова система буде поступово впроваджуватися в країні, починаючи з молоді. Мобільні версії водійських посвідчень, документів на реєстрацію транспортних засобів, студентських карток і інших документів з’являться дуже скоро. ID-карти громадян Польщі будуть зберігатися на хмарному сервісі. Отримати до них доступ можна буде за допомогою спеціального коду, який користувачам буде приходити на смартфони.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: