fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

NASA запустило ракетоносій Antares із українськими складовими

NASA zapustylo raketonosij Antares iz ukraїnśkymy skladovymy
Національне космічне агентство США запустило ракетоносій Antares, складові частини якого були виготовлені за участю українських підприємств. Запуск відбувся в неділю, 20 травня, з космодрому на острові  Воллопс у штаті Віргінія
Nacionaľne kosmične agentstvo SŠA zapustylo raketonosij Antares, skladovi častyny jakogo buly vygotovleni za učastju ukraїnśkyh pidpryjemstv. Zapusk vidbuvsja v nedilju, 20 travnja, z kosmodromu na ostrovi  Vollops u štati Virginija
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У виготовленні ракети взяли участь конструкторське бюро Південне, Південний машинобудівний завод імені Макарова та інші підприємства України. На часі дізнатися, як знайшли себе українці та американський ракетоносій. Що відомо про Antares та до чого тут українці. 42,5-метрова ракета Antares доставить на орбіту і Міжнародну космічну станцію корисний вантаж вагою понад 3,3 тонни, в тому числі науково-дослідницьке обладнання, матеріали, а також продукти харчування для екіпажу. Ракетоносій Antares створений американською корпорацією Orbital ATK за участю іноземних партнерів. Основна конструкція першого ступеня ракети була розроблена КБ Південне та виготовлена на Південмаші в Дніпрі у співпраці з українськими підприємствами Хартрон-АРКОС (Харків), Хартрон-ЮКОМ (Запоріжжя), РАПІД(Чернігів) тощо. Українські фахівці брали активну участь у випробуваннях Antares, які проводилися в Сполучних Штатах Америки. Нагадаємо, що космос приніс Україні 4,6 млрд грн за рік. Обсяги реалізації продукції підприємств галузі за підсумками минулого року зросли на 24%, експорт продукції – на 8,1%. Такі дані наведені у звіті голови Державного космічного агентства України (ДКАУ) за 2017 рік. У держбюджеті 2017 року на фінансування космічної галузі було передбачено 2,91 млрд грн. Це на 14,2% менше, ніж в 2016 році. В загальному обсязі фінансування 61,5% коштів по лінії загального фонду передбачено на виконання боргових зобов’язань за залученими раніше кредитами на реалізацію міжнародних галузевих проектів.За підсумками першого півріччя 2017 року завантаження потужностей підприємств космічної галузі склало 30,9%, що на 3,2% менше аналогічного періоду 2016 року.
Реклама 👇 Замовити

У виготовленні ракети взяли участь конструкторське бюро «Південне», Південний машинобудівний завод імені Макарова та інші підприємства України. На часі дізнатися, як знайшли себе українці та американський ракетоносій.

Що відомо про Antares та до чого тут українці

42,5-метрова ракета Antares доставить на орбіту і Міжнародну космічну станцію корисний вантаж вагою понад 3,3 тонни, в тому числі науково-дослідницьке обладнання, матеріали, а також продукти харчування для екіпажу. Ракетоносій Antares створений американською корпорацією Orbital ATK за участю іноземних партнерів. Основна конструкція першого ступеня ракети була розроблена КБ «Південне» та виготовлена на «Південмаші» в Дніпрі у співпраці з українськими підприємствами «Хартрон-АРКОС» (Харків), «Хартрон-ЮКОМ» (Запоріжжя), «РАПІД»(Чернігів) тощо.

Українські фахівці брали активну участь у випробуваннях Antares, які проводилися в Сполучних Штатах Америки.

Нагадаємо, що космос принісNASA запустило ракетоносій Antares із українськими складовими 1Космос приніс Україні 4,6 млрд грн за рік — дані дослідження Україні 4,6 млрд грн за рік. Обсяги реалізації продукції підприємств галузі за підсумками минулого року зросли на 24%, експорт продукції – на 8,1%. Такі дані наведені у звіті голови Державного космічного агентства України (ДКАУ) за 2017 рік.

У держбюджеті 2017 року на фінансування космічної галузі було передбачено 2,91 млрд грн. Це на 14,2% менше, ніж в 2016 році. В загальному обсязі фінансування 61,5% коштів по лінії загального фонду передбачено на виконання боргових зобов’язань за залученими раніше кредитами на реалізацію міжнародних галузевих проектів.За підсумками першого півріччя 2017 року завантаження потужностей підприємств космічної галузі склало 30,9%, що на 3,2% менше аналогічного періоду 2016 року.

Джерело: ТСН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: