fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

25 конференцій, які варто відвідати підприємцям та інноваторам в 2018

25 konferencij, jaki varto vidvidaty pidpryjemcjam ta innovatoram v 2018
Від редакції: Різноманіття подій у світі та технологічних конференцій і мітапів зокрема змушує хапатися за голову і ставить у глухий кут? Наш колумніст Богдан Янатьєв допоможе розібратися, які tech-конференції у Європі та світі варто відвідати
Vid redakciї: Riznomanittja podij u sviti ta tehnologičnyh konferencij i mitapiv zokrema zmušuje hapatysja za golovu i stavyť u gluhyj kut? Naš kolumnist Bogdan Janaťjev dopomože rozibratysja, jaki tech-konferenciї u Jevropi ta sviti varto vidvidaty
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В світі щодня проходить величезна кількість конференцій для IT-підприємців та інноваторів. Всі вони різного масштабу та націлені на різну аудиторію. Я спробував виділити серед них найкращі з тих, які підійдуть для технологічних підприємців та інноваторів. Що варто знати перед поїздкою. Якщо ви вперше розглядаєте поїздку на подібну конференцію, варто розуміти, які цілі ви переслідуєте, плануючи відвідати захід. Для себе зазвичай я виділяю наступні 4 критерії: Презентація нового продукту/сервісу; Пошук інвесторів та зустрічі з ними; Пошук нових партнерів та зустрічі з ними; Послухати спікерів та отримати нові знання/інсайти. Порада: якщо в одні й ті ж дати проходить кілька подій, що вам цікаві, спробуйте виокремити серед них саме ту, яка потенційно принесе найбільшу користь вашому бізнесу. На які конференції варто завітати у 2018 році у Європі. Європа. 24-25 травня, The Next Web Conference, Амстердам, Нідерланди 24-25 травня, Pioneers Festival, Відень, Австрія 24-26 травня, Vivatech, Париж, Франція 11-13 червня, MoneyConf, Дублін, Ірландія 19-22 червня, Tech Open Air, Берлін, Німеччина 3-5 липня Pirates Summit, Кельн, Німеччина 16-18 жовтня, IoT World Congress, Барселона, Іспанія 15-17 жовтня, SaaStock, Дублін, Ірландія 5-8 листопада, Websummit, Лісабон, Португалія 29-30 листопада, Techcrunch Disrupt Berlin, Німеччина Східна Європа. 24-25 травня, Latitude59, Таллінн, Естонія 7-8 червня, Login, Вільнюс, Литва 25-27 червня, Webit, Софія, Болгарія 15 вересня, Black Sea Summit, Одеса, Україна 28-30 вересня, IT Arena, Львів, Україна Скандинавія. 30-31 травня, Arctic15, Гельсінкі, Фінляндія 24-28 вересня, Oslo Innovation Week, Осло, Норвегія 4-5 грудня, Slush, Гельсінкі, Фінляндія Читатйте також: 13 дружніх міст для стартапів. Які конференції варті уваги на інших континентах. США. 30-31 травня, SVOD, Сан-Франциско 4-7 вересня, Inbound, Бостон 5-7 вересня Techcrunch Disrupt, SF, Сан-Франциско Ізраїль. 7 червня, TechCrunch Tel-Aviv, Тель-Авів-Яфо 3-6 вересня, DLD Tel-Aviv, Тель-Авів Азія. 27-29 червня, Mobile World Congress, China, Шанхай, Китай 9-12 липня, Rise, Гонконг, Китай Де шукати поради та підказки. В залежності від ваших цілей та географії змінюється перелік конференцій, які допоможуть допомогти досягти цих самих цілей. Отримати поради стосовно підготовки на конференції ви можете в групі UTEW (Ukrainians at Tech Events of the World) на Facebook.
Реклама 👇 Замовити

В світі щодня проходить величезна кількість конференцій для IT-підприємців та інноваторів. Всі вони різного масштабу та націлені на різну аудиторію. Я спробував виділити серед них найкращі з тих, які підійдуть для технологічних підприємців та інноваторів.

Що варто знати перед поїздкою

Якщо ви вперше розглядаєте поїздку на подібну конференцію, варто розуміти, які цілі ви переслідуєте, плануючи відвідати захід. Для себе зазвичай я виділяю наступні 4 критерії:

 • Презентація нового продукту/сервісу;
 • Пошук інвесторів та зустрічі з ними;
 • Пошук нових партнерів та зустрічі з ними;
 • Послухати спікерів та отримати нові знання/інсайти.

Порада: якщо в одні й ті ж дати проходить кілька подій, що вам цікаві, спробуйте виокремити серед них саме ту, яка потенційно принесе найбільшу користь вашому бізнесу.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

На які конференції варто завітати у 2018 році у Європі

Європа

Східна Європа

 • 24-25 травня, Latitude59, Таллінн, Естонія
 • 7-8 червня, Login, Вільнюс, Литва
 • 25-27 червня, Webit, Софія, Болгарія
 • 15 вересня, Black Sea Summit, Одеса, Україна
 • 28-30 вересня, IT Arena, Львів, Україна

Скандинавія

 • 30-31 травня, Arctic15, Гельсінкі, Фінляндія
 • 24-28 вересня, Oslo Innovation Week, Осло, Норвегія
 • 4-5 грудня, Slush, Гельсінкі, Фінляндія
Читайте також: 13 дружніх міст для стартапів

Які конференції варті уваги на інших континентах

США

Ізраїль

Азія

Де шукати поради та підказки

В залежності від ваших цілей та географії змінюється перелік конференцій, які допоможуть допомогти досягти цих самих цілей. Отримати поради стосовно підготовки на конференції ви можете в групі UTEW (Ukrainians at Tech Events of the World) на Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: