fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Бориспіль» — у ТОП-5 летовищ за оцінкою Міжнародної ради аеропортів

«Boryspiľ» — u TOP-5 letovyšč za ocinkoju Mižnarodnoї rady aeroportiv
За оцінкою Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe) у I кварталі 2018 року ДП МА «Бориспіль» продовжило динамічне нарощення пасажиропотоку
Za ocinkoju Mižnarodnoї rady aeroportiv (ACI Europe) u I kvartali 2018 roku DP MA «Boryspiľ» prodovžylo dynamične naroščennja pasažyropotoku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як інформує прес-служба летовища, аеропорт увійшов у п’ятірку лідерів рейтингу ACI в групі аеропортів, які обслуговують від 10 до 25 млн пасажирів. Це стало можливим завдяки зростанню пасажиропотоку на 15,3%, яке має Бориспіль. Високу динаміку розвитку в групі продемонстрували також аеропорти Анкари (+41,3%), Тель-Авіву (+19,5%), Будапешту (+16,9%) та Ізміру (+15,1%). Як виглядають показники українського аеропорту Бориспіль. За підсумками березня 2018 року українське летовище посіло 3-є місце в рейтингу великих аеропортів ACI Europe. До чільної трійки також увійшли аеропорти Анкари (+37,5%) та Тель-Авіву (+23,7%). Головний аеропорт України забезпечив динаміку зростання пасажиропотоку на рівні 21,1%. У своєму звіті ACI Europe визнала високу динаміку показників цих аеропортів. Також зазначено, що в I кварталі 2018 року Бориспіль був одним з європейських аеропортів з найшвидшим зростанням пасажиропотоку. Усього за той же період мережа європейських аеропортів продемонструвала зростання пасажиропотоку на 7,6%. Аеропорти Єврозони збільшили динаміку залучення пасажирів на рівні +6,2%, а країни, які не входять до ЄС (Non-EU), покращили результат на 12,9%. Нагадаємо, раніше ми інформували вас, що у аеропорту Бориспіль запровадили новий сервіс для туристів.
Реклама 👇 Замовити

Як інформує прес-служба летовища, аеропорт увійшов у п’ятірку лідерів рейтингу ACI в групі аеропортів, які обслуговують від 10 до 25 млн пасажирів. Це стало можливим завдяки зростанню пасажиропотоку на 15,3%, яке має «Бориспіль». Високу динаміку розвитку в групі продемонстрували також аеропорти Анкари (+41,3%), Тель-Авіву (+19,5%), Будапешту (+16,9%) та Ізміру (+15,1%).

Як виглядають показники українського аеропорту «Бориспіль»

За підсумками березня 2018 року українське летовище посіло 3-є місце в рейтингу великих аеропортів ACI Europe. До чільної трійки також увійшли аеропорти Анкари (+37,5%) та Тель-Авіву (+23,7%). Головний аеропорт України забезпечив динаміку зростання пасажиропотоку на рівні 21,1%.

У своєму звіті ACI Europe визнала високу динаміку показників цих аеропортів. Також зазначено, що в I кварталі 2018 року «Бориспіль» був одним з європейських аеропортів з найшвидшим зростанням пасажиропотоку.

«Бориспіль» увійшов до ТОП-5 летовищ за оцінкою Міжнародної ради аеропортів

Усього за той же період мережа європейських аеропортів продемонструвала зростання пасажиропотоку на 7,6%. Аеропорти Єврозони збільшили динаміку залучення пасажирів на рівні +6,2%, а країни, які не входять до ЄС (Non-EU), покращили результат на 12,9%.

«Бориспіль» увійшов до ТОП-5 летовищ за оцінкою Міжнародної ради аеропортів

Нагадаємо, раніше ми інформували«Бориспіль» — у ТОП-5 летовищ за оцінкою Міжнародної ради аеропортів 1В аеропорту «Бориспіль» запровадили новий сервіс вас, що у аеропорту «Бориспіль» запровадили новий сервіс для туристів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: