fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Волинське онлайн-видання у нестандартний спосіб перевіряє якість доріг

Volynśke onlajn-vydannja u nestandartnyj sposib perevirjaje jakisť dorig
Редактор одного із локальних волинських видань придумав нестандартний спосіб боротьби із ямами на дорогах. Для цього він використовує постановочні світлини із мініатюрною лялькою
Redaktor odnogo iz lokaľnyh volynśkyh vydań prydumav nestandartnyj sposib boroťby iz jamamy na dorogah. Dlja ćogo vin vykorystovuje postanovočni svitlyny iz miniatjurnoju ljaľkoju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Волинське обласне видання Буг має незвичного інспектора. Це — Ляля: мініатюрна іграшка, котра контролює стан покриття на тарсах та дорогах області. І не просто контролює: завдяки таким оригінальним перевіркам місцеві чиновники та ремонтники навіть почали усувати несправності. На часі дізнатися, як якість доріг змінилася завдяки незвичному проектові. Як працює перевірка на якість від Інспектора Лялі. По суті, мініатюрна іграшка дозволяє наочно побачити глибину вибоїн на дорозі, масштаб пошкоджень та у нестандартний спосіб привернути до цього увагу відповідальних посадовців та просто інтернет-користувачів. Якщо би для цієї мети використовувався сантиметр чи якісь подібні серйозні засоби, ефект був би інакшим. Натомість мініатюрні ляльки дають змогу з гумором висвітлювати реальні проблеми і навіть домагатися їхнього усунення. Проект є некомерційним і ведеться за гроші видання. Аналогічних починань у інших українських регіонах поки що немає: Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що в Україні оновили стандарти будівництва вулиць та доріг.
Реклама 👇 Замовити

Волинське обласне видання «Буг» має незвичного інспектора. Це — Ляля: мініатюрна іграшка, котра контролює стан покриття на тарсах та дорогах області. І не просто контролює: завдяки таким оригінальним перевіркам місцеві чиновники та ремонтники навіть почали усувати несправності. На часі дізнатися, як якість доріг змінилася завдяки незвичному проектові.

Як працює перевірка на якість від Інспектора Лялі

По суті, мініатюрна іграшка дозволяє наочно побачити глибину вибоїн на дорозі, масштаб пошкоджень та у нестандартний спосіб привернути до цього увагу відповідальних посадовців та просто інтернет-користувачів. Якщо би для цієї мети використовувався «сантиметр» чи якісь подібні «серйозні» засоби, ефект був би інакшим.

Натомість мініатюрні ляльки дають змогу з гумором висвітлювати реальні проблеми і навіть домагатися їхнього усунення. Проект є некомерційним і ведеться за гроші видання. Аналогічних починань у інших українських регіонах поки що немає:

Волинський журналіст придумав нестандартний спосіб перевіряти якість дорігВолинський журналіст придумав нестандартний спосіб перевіряти якість дорігВолинський журналіст придумав нестандартний спосіб перевіряти якість доріг

Нагадаємо, раніше ми розповідалиВолинське онлайн-видання у нестандартний спосіб перевіряє якість доріг 1В Україні оновили стандарти будівництва вулиць та доріг про те, що в Україні оновили стандарти будівництва вулиць та доріг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: