fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Дніпрі запустили R&D-центр та виробництво американської космічної компанії

U Dnipri zapustyly R&D-centr ta vyrobnyctvo amerykanśkoї kosmičnoї kompaniї
Американська компанія із розробки ракет відкрила та розвиває R&D-центр у Дніпрі. Компанія Firefly Aerospace є прихильником ідеї «Нового космосу» – відкриття доступу до космосу якомога більшому колу людей за рахунок зниження собівартості запусків
Amerykanśka kompanija iz rozrobky raket vidkryla ta rozvyvaje R&D-centr u Dnipri. Kompanija Firefly Aerospace je pryhyľnykom ideї «Novogo kosmosu» – vidkryttja dostupu do kosmosu jakomoga biľšomu kolu ljudej za rahunok znyžennja sobivartosti zapuskiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Дніпрі представили новітній R&D-центр, де частину складових для ракет виготовляють не традиційним способом, а на 3D-принтері. Виробництво належить приватній американській компанії, заснованій вихідцем з України. Що варто знати про новітню космічну компанію у Дніпрі. Нове підприємство, яке має на меті піднімати аерокосмічну галузь країни, відвідав Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Дніпропетровщину. Компанія Firefly Aerospace – приватна американська аерокосмічна компанія з головним офісом в Остіні (Техас). Вона розробляє легкі ракети-носії для запуску вантажів у космос. Компанію презентували у 2017 році. Її засновником є американський бізнесмен з українськими коренями Макс Поляков. Він придбав активи Firefly Space Systems. За його словами, вперше в історії США розглядають можливість співпраці у космічних питаннях з приватною компанією, чиє виробництво знаходиться в іншій країні. Чим займатиметься українське виробництво. Ключовим напрямком діяльності дніпровського підприємства стануть дослідження та експериментальні розробки транспорту легкої категорії для орбітальних польотів. Тут також вироблятимуть компоненти та вузли для ракети компанії під назвою Alpha. Вона здатна доставляти на орбіту 1,6 т вантажу. Використовують її в основному для доставлення супутників на навколоземну орбіту. Над унікальними розробками для космічної галузі працюють українці на Дніпропетровщині. Підприємство Firefly Україна одне з найтехнологічніших не лише в області, але і в усій Україні. Тут проводять експериментальні розробки для виготовлення легких ракето-носіїв. pic.twitter.com/JIq58k5uWh— Петро Порошенко (@poroshenko) May 17, 2018 Нагадаємо, раніше ми розповідали про запуск новітньої ракети компанією Ілона Маска.
Реклама 👇 Замовити

У Дніпрі представили новітній R&D-центр, де частину складових для ракет виготовляють не традиційним способом, а на 3D-принтері. Виробництво належить приватній американській компанії, заснованій вихідцем з України.

Що варто знати про новітню космічну компанію у Дніпрі

Нове підприємство, яке має на меті піднімати аерокосмічну галузь країни, відвідав Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Дніпропетровщину. Компанія Firefly Aerospace – приватна американська аерокосмічна компанія з головним офісом в Остіні (Техас). Вона розробляє легкі ракети-носії для запуску вантажів у космос. Компанію презентували у 2017 році. Її засновником є американський бізнесмен з українськими коренями Макс Поляков. Він придбав активи Firefly Space Systems. За його словами, вперше в історії США розглядають можливість співпраці у космічних питаннях з приватною компанією, чиє виробництво знаходиться в іншій країні.

Чим займатиметься українське виробництво

Ключовим напрямком діяльності дніпровського підприємства стануть дослідження та експериментальні розробки транспорту легкої категорії для орбітальних польотів. Тут також вироблятимуть компоненти та вузли для ракети компанії під назвою Alpha. Вона здатна доставляти на орбіту 1,6 т вантажу. Використовують її в основному для доставлення супутників на навколоземну орбіту.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про запускУ Дніпрі запустили R&D-центр та виробництво американської космічної компанії 1SpaceX запустить свою найбільшу ракету 6 лютого 2018-го новітньої ракети компанією Ілона Маска.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: