fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрпошта» стала учасницею європейського конкурсу поштових марок

«Ukrpošta» stala učasnyceju jevropejśkogo konkursu poštovyh marok
Національний поштовий оператор України став учасником міжнародного європейського конкурсу на кращу поштову марку. Тематикою конкурсу є мости
Nacionaľnyj poštovyj operator Ukraїny stav učasnykom mižnarodnogo jevropejśkogo konkursu na krašču poštovu marku. Tematykoju konkursu je mosty
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цього року члени Асоціації європейських державних поштових операторів PostEurop мали використати тему мостів для свого конкурсу. Укрпошта представила поштову марку з віадуком, що знаходиться у селі Плебанівка. Як підтримати номінацію Укрпошта в загальному заліку. Проголосувати за українського національного поштового оператора та за українську марку можна на спеціальному сайті конкурсу за посиланням. Нагадаємо, раніше ми інформували про підготовку реформи відділень Укрпошти у сеоах. Для реформування порядку обслуговування мешканців сіл компанія планує зробити декілька змін, окрім закриття нерентабельних відділень та запуску автомобільних рейсів із доставлення кореспонденції. Листоноші більше не ходитимуть пішки. Замість значних піших проходів вони будуть пересуватися на захищеному 4х4 автомобілі. Внаслідок цих змін поштарі будуть працювати повний робочий день, на повну ставку та підвищену зарплату. При цьому, за словами представника національного поштового оператора, години присутності в селі не зменшаться, а подекуди і збільшаться: Будемо доїжджати туди, де раніше не було пошти. Ми зможемо контролювати за допомогою GPS кожну машину та бачити статус кожного відправлення.
Реклама 👇 Замовити

Цього року члени Асоціації європейських державних поштових операторів «PostEurop» мали використати тему мостів для свого конкурсу. «Укрпошта» представила поштову марку з віадуком, що знаходиться у селі Плебанівка.

Як підтримати номінацію «Укрпошта» в загальному заліку

Проголосувати за українського національного поштового оператора та за українську марку можна на спеціальному сайті конкурсу за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми інформували«Укрпошта» стала учасницею європейського конкурсу поштових марок 1«Укрпошта» створює автомобільні відділення для сіл про підготовку реформи відділень «Укрпошти» у сеоах. Для реформування порядку обслуговування мешканців сіл компанія планує зробити декілька змін, окрім закриття нерентабельних відділень та запуску автомобільних рейсів із доставлення кореспонденції. Листоноші більше не ходитимуть пішки. Замість значних піших проходів вони будуть пересуватися на захищеному 4х4 автомобілі. Внаслідок цих змін поштарі будуть працювати повний робочий день, на повну ставку та підвищену зарплату. При цьому, за словами представника національного поштового оператора, години присутності в селі не зменшаться, а подекуди і збільшаться: «Будемо доїжджати туди, де раніше не було пошти. Ми зможемо контролювати за допомогою GPS кожну машину та бачити статус кожного відправлення».

«Укрпошта» стала учасницею європейського конкурсу поштових марок

Марка, яку Україна представила на європейський конкурс

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: