fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українець запустив сервіс для таргетованої інтернет-реклами

Ukraїneć zapustyv servis dlja targetovanoї internet-reklamy
Український підприємець Дмитро Лисицький 2017-го анонсував розробку власного сервісу із таргетування реклами для бізнес-клієнтів. Тепер його розробка розпочала роботу у відкритому доступі
Ukraїnśkyj pidpryjemeć Dmytro Lysyćkyj 2017-go anonsuvav rozrobku vlasnogo servisu iz targetuvannja reklamy dlja biznes-klijentiv. Teper jogo rozrobka rozpočala robotu u vidkrytomu dostupi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сервіс персональної реклами, який працює для для B2B-клієнтів, називається Influ2. Його було засновано українським підприємцем Дмитром Лисицьким. Із 15 травня сервіс доступний усім охочим. Про це повідомляє MarTech Today. Що варто знати про новий сервіс. Використовуючи Influ2, рекламодавці можуть скеровувати свої рекламні оголошення на конкретний список людей. По кожній кампанії є змога відстеження взаємодії з окремими оголошеннями та повторного контакту з аудиторією, яка ці оголошення та кампанію побачила. Лисицький стверджує, що цей сервіс не має аналогів на рекламному ринку. Коли користувач читає статтю, ви можете відстежити його і відправити пропозицію. Це більш доречна, ніж холодні дзвінки та робота каунт-менеджерів, котрі змушені контактувати з усіма підряд, — прокоментував концепцію запуску підприємець. Точність таргетування забезпечується за рахунок використання штучного інтелекту та машинного навчання. Бета-версія сайту розпочала роботу восени 2017 року. Окрім пошуку інвесторів, команда проекту також була учасницею TechCrunch Disrupt у Нью-Йорку. Розмір ангельських інвестицій у проект склав $190 тис. Раніше ми інформували вас про те, що українська команда, яка створила чат-бота для реєстрації торгових марок через Facebook, отримала оцінку свого проекту на рівні $750 тис.
Реклама 👇 Замовити

Сервіс персональної реклами, який працює для для B2B-клієнтів, називається Influ2. Його було засновано українським підприємцем Дмитром Лисицьким. Із 15 травня сервіс доступний усім охочим. Про це повідомляє MarTech Today.

Що варто знати про новий сервіс

Використовуючи Influ2, рекламодавці можуть скеровувати свої рекламні оголошення на конкретний список людей. По кожній кампанії є змога відстеження взаємодії з окремими оголошеннями та повторного контакту з аудиторією, яка ці оголошення та кампанію побачила. Лисицький стверджує, що цей сервіс не має аналогів на рекламному ринку. «Коли користувач читає статтю, ви можете відстежити його і відправити пропозицію. Це більш доречна, ніж холодні дзвінки та робота каунт-менеджерів, котрі змушені контактувати з усіма підряд», — прокоментував концепцію запуску підприємець. Точність таргетування забезпечується за рахунок використання штучного інтелекту та машинного навчання.

Бета-версія сайту розпочала роботу восени 2017 року. Окрім пошуку інвесторів, команда проекту також була учасницею TechCrunch Disrupt у Нью-Йорку. Розмір ангельських інвестицій у проект склав $190 тис.

Українець запустив сервіс для таргетованої інтернет-реклами

Раніше ми інформувалиУкраїнець запустив сервіс для таргетованої інтернет-реклами 1Український бот із реєстрації торгових марок оцінили у $750 тис вас про те, що українська команда, яка створила чат-бота для реєстрації торгових марок через Facebook, отримала оцінку свого проекту на рівні $750 тис.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: