fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські програмісти можуть безкоштовно отримати сертифікати від Гарварду

Ukraїnśki programisty možuť bezkoštovno otrymaty sertyfikaty vid Garvardu
Фонд BrainBasket продовжує співпрацю з Гарвардским університетом, проводячи соціальний освітній проект Technology Nation з вивчення основ програмування. Відсьогодні кожен випускник цього проекту зможе безкоштовно отримати сертифікат від Гарварду по завершенню курсу
Fond BrainBasket prodovžuje spivpracju z Garvardskym universytetom, provodjačy sociaľnyj osvitnij proekt Technology Nation z vyvčennja osnov programuvannja. Vidśogodni kožen vypusknyk ćogo proektu zmože bezkoštovno otrymaty sertyfikat vid Garvardu po zaveršennju kursu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Акція стосується тих, хто вже пройшов навчання, й тих, хто тільки збирається почати: перші сертифікати вже отримали випускники проекту з Черкас. На часі дізнатися, як наші програмісти зможуть отримати такий приємний безкоштовний бонус. Що відомо про проект . Курс CS50 знайомить слухачів з основами програмування та проводиться Фондом BrainBasket у форматі змішаного навчання в 36 містах по всій Україні. Сертифікати курсу в Гарварді будуть видані тим випускникам, які успішно завершили курс Technology Nation і захистили фінальний проект. На думку представників Фонду, це стане додатковою мотивацією для учасників програми успішно закінчити курс. CS50 або Computer Science 50 – це популярний вступний курс Гарвардського університету. Тут слухачі вивчають основи програмування та основні концепції комп’ютерних наук. З 2016 року в Україні було запущено 60 навчальних хабів для вивчення курсу в змішаному форматі. Можливість безкоштовно отримати сертифікат від такого престижного навчального факультету Гарвардського університету стане для учасників нашої програми додатковим поштовхом успішно закінчити курс і дасть можливість підтвердити свої досягнення. Девід Дж. Малан. викладач CS50 та професор Гарвардського університету. Фонд BrainBasket є некомерційною організацією, мета якої – сприяти розвитку освіти українців в сфері ІТ. Фонд було засновано в 2014 році з візією об’єднання зусиль всіх гравців ІТ-індустрії для підготовки 100 000 програмістів до 2020 року. Нагадаємо, що у Гарварді Жінкою року назвали акторку українського походження Мілу Куніс.
Реклама 👇 Замовити

Акція стосується тих, хто вже пройшов навчання, й тих, хто тільки збирається почати: перші сертифікати вже отримали випускники проекту з Черкас. На часі дізнатися, як наші програмісти зможуть отримати такий приємний безкоштовний бонус.

Що відомо про проект 

Курс CS50 знайомить слухачів з основами програмування та проводиться Фондом BrainBasket у форматі змішаного навчання в 36 містах по всій Україні. Сертифікати курсу в Гарварді будуть видані тим випускникам, які успішно завершили курс Technology Nation і захистили фінальний проект. На думку представників Фонду, це стане додатковою мотивацією для учасників програми успішно закінчити курс.

CS50 або Computer Science 50 – це популярний вступний курс Гарвардського університету. Тут слухачі вивчають основи програмування та основні концепції комп’ютерних наук. З 2016 року в Україні було запущено 60 навчальних хабів для вивчення курсу в змішаному форматі.

Можливість безкоштовно отримати сертифікат від такого престижного навчального факультету Гарвардського університету стане для учасників нашої програми додатковим поштовхом успішно закінчити курс і дасть можливість підтвердити свої досягнення

Девід Дж. Малан, викладач CS50 та професор Гарвардського університету

Українські програмісти можуть безкоштовно отримати сертифікати від Гарварду

Фонд BrainBasket є некомерційною організацією, мета якої – сприяти розвитку освіти українців в сфері ІТ. Фонд було засновано в 2014 році з візією об’єднання зусиль всіх гравців ІТ-індустрії для підготовки 100 000 програмістів до 2020 року.

Нагадаємо, що у Гарварді «Жінкою року» назвалиУкраїнські програмісти можуть безкоштовно отримати сертифікати від Гарварду 1У Гарварді «Жінкою року» назвали акторку українського походження акторку українського походження Мілу Куніс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: