fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український blockchain-ринок представить проект свого регулювання

Ukraїnśkyj blockchain-rynok predstavyť proekt svogo reguljuvannja
18 травня о 16:00 в столичному готелі Hilton Kyiv відбудеться презентація напрацювань учасників крипторинку та сфери blockchain-проектів щодо законодавчого регулювання цього сегменту ринку. До діалогу запрошують усі зацікавлені сторони
18 travnja o 16:00 v stolyčnomu goteli Hilton Kyiv vidbudeťsja prezentacija napracjuvań učasnykiv kryptorynku ta sfery blockchain-proektiv ščodo zakonodavčogo reguljuvannja ćogo segmentu rynku. Do dialogu zaprošujuť usi zacikavleni storony
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Організатори зустрічі зазначають, що зараз українське законодавство містить низку суперечливих моментів щодо правових термінів та правил урегулювання правових відносин, коли йдеться про криптовалюти, смарт-контракти та повязаний із ними ринок капіталів і послуг. На часі виправити ситуацію, підкреслюють вони. Саме тому усіх, хто зацікавлений у цивілізованому розвиткові blockchain-сфери в Україні, запрошують обговорити реформу законодавства для цього сегменту технологічного ринку. Що варто знати учасникам українського ринку blockchain-проектів. Українське законодавство на даний момент не містить визначених правил та понять для регулювання правовідносин, що виникають в ході використання цих інноваційних інструментів. Невизначеність правового статусу та відсутність правил обігу криптовалют та використання технології Blockchain в Україні гальмує розвиток інноваційних технологій, перешкоджає залученню інвестицій та навіть стає причиною еміграції спеціалістів та підприємств у країни, чиї уряди демонструють належну підтримку. Ініціатори створення документу, який би урегулював цю ситуацію нагадують: попри дію ст. 42 Конституції України, яка гарантує кожному громадянину право займатися підприємницькою діяльністю, яка не заборонена законом, деякі суб’єкти господарської діяльності, зокрема комерційні банки, дискримінують громадян та компанії, які займаються діяльністю у сфері криптовалют та технології Blockchain. Вони припиняють обслуговування їхніх рахунків та блокують кошти. Цю ситуацію слід виправити — а для цього потрібні відповідні законодавчі зміни. Повний текст декларації та пропонованих законодавчих реформ автори ініціативи виклали у публічний доступ. Зареєструватися на презентацію спільного документу та напрацювань ініціативної групи можна, заповнивши форму за посиланням. Нагадаємо, цього дня за тією ж адресою також буде відбуватися NEXT BLOCK Conference. Вона присвячена розвитку blockchain-технології, криптовалют та Initial Coin Offering (ICO) – перспективному інструменту інвестування.
Реклама 👇 Замовити

Організатори зустрічі зазначають, що зараз українське законодавство містить низку суперечливих моментів щодо правових термінів та правил урегулювання правових відносин, коли йдеться про криптовалюти, смарт-контракти та пов’язаний із ними ринок капіталів і послуг. На часі виправити ситуацію, підкреслюють вони. Саме тому усіх, хто зацікавлений у цивілізованому розвиткові blockchain-сфери в Україні, запрошують обговорити реформу законодавства для цього сегменту технологічного ринку.

Що варто знати учасникам українського ринку blockchain-проектів

Українське законодавство на даний момент не містить визначених правил та понять для регулювання правовідносин, що виникають в ході використання цих інноваційних інструментів. Невизначеність правового статусу та відсутність правил обігу криптовалют та використання технології Blockchain в Україні гальмує розвиток інноваційних технологій, перешкоджає залученню інвестицій та навіть стає причиною еміграції спеціалістів та підприємств у країни, чиї уряди демонструють належну підтримку.

Ініціатори створення документу, який би урегулював цю ситуацію нагадують: попри дію ст. 42 Конституції України, яка гарантує кожному громадянину право займатися підприємницькою діяльністю, яка не заборонена законом, деякі суб’єкти господарської діяльності, зокрема комерційні банки, дискримінують громадян та компанії, які займаються діяльністю у сфері криптовалют та технології Blockchain. Вони припиняють обслуговування їхніх рахунків та блокують кошти. Цю ситуацію слід виправити — а для цього потрібні відповідні законодавчі зміни. Повний текст декларації та пропонованих законодавчих реформ автори ініціативи виклали у публічний доступ.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Зареєструватися на презентацію спільного документу та напрацювань ініціативної групи можна, заповнивши форму за посиланням. Нагадаємо, цього дня за тією ж адресою також буде відбуватисяУкраїнський blockchain-ринок представить проект свого регулювання 1NEXT BLOCK Conference — Боббі Лі, Саймон Кокінг і найяскравіша криптовечірка 2018 року NEXT BLOCK Conference. Вона присвячена розвитку blockchain-технології, криптовалют та Initial Coin Offering (ICO) – перспективному інструменту інвестування.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: