fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Мамо, купи робопесика»: Boston Dynamics у 2019-му почне продавати роботів

«Mamo, kupy robopesyka»: Boston Dynamics u 2019-mu počne prodavaty robotiv
Компанія Boston Dynamics, відома своїми оригінальними тестами щодо здатності роботів долати перешкоди та співпрацею із програмою DARPA та іншими оборонними структурами США, має намір із 2019 року вийти на споживчий ринок роботів
Kompanija Boston Dynamics, vidoma svoїmy oryginaľnymy testamy ščodo zdatnosti robotiv dolaty pereškody ta spivpraceju iz programoju DARPA ta inšymy oboronnymy strukturamy SŠA, maje namir iz 2019 roku vyjty na spožyvčyj rynok robotiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Після 26 років закритих експериментів Boston Dynamics нарешті готується почати продаж деяких зі своїх роботів. Засновник Марк Райбер каже, що робот Robot SpotMini, що виглядає як собака, знаходиться в попередньому виробництві та стане доступним у широкому продажу із 2019 року. Про це топ-менеджер компанії оголосив 11 травня 2018-го під час TechCrunch TC Sessions: Robotics, котра відбулася в Берклі. Що варто знати про плани продажу роботів. Робот SpotMini може використовуватися не лише в офісному просторі, але й для звичайного домашнього вжитку, — розповів Райберт. Boston Dynamics’ SpotMini був представлений наприкінці 2017 року. Незважаючи на те, що компанія часто демонструвала просунуті демонстрації своїх нових проектів, SpotMini здавався унікальним продуктом з самого початку. На своєму сайті Boston Dynamics стверджує, що SpotMini — це найуспішніший робот, побудований [нами]. Пристрій важить близько 30 кг і може працювати на одному заряді близько 90 хвилин. . . Компанія стверджує, що вона має плани з іншими виробниками  побудувати перші 100 роботів SpotMini до кінця 2018 року в комерційних цілях. Надалі виробництво буде масштабоване з метою продажу SpotMini в 2019 році. Вони ще не готові говорити про цінову політику та остаточну вартість, проте докладно розповіли, що останній прототип SpotMini коштував вдесятеро менше за попередні ітерації. Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про те, що для навчання українських школярів робототехніці запускають пересувні школи-автобуси.
Реклама 👇 Замовити

Після 26 років закритих експериментів Boston Dynamics нарешті готується почати продаж деяких зі своїх роботів. Засновник Марк Райбер каже, що робот Robot SpotMini, що виглядає як собака, знаходиться в попередньому виробництві та стане доступним у широкому продажу із 2019 року. Про це топ-менеджер компанії оголосив 11 травня 2018-го під час TechCrunch TC Sessions: Robotics, котра відбулася в Берклі.

Що варто знати про плани продажу роботів

«Робот SpotMini може використовуватися не лише в офісному просторі, але й для звичайного домашнього вжитку», — розповів Райберт.

Boston Dynamics’ SpotMini був представлений наприкінці 2017 року. Незважаючи на те, що компанія часто демонструвала просунуті демонстрації своїх нових проектів, SpotMini здавався унікальним продуктом з самого початку.

На своєму сайті Boston Dynamics стверджує, що SpotMini — це «найуспішніший робот, побудований [нами]».

Пристрій важить близько 30 кг і може працювати на одному заряді близько 90 хвилин

«Мамо, купи робопесика»: Boston Dynamics у 2019-му почне продавати роботів«Мамо, купи робопесика»: Boston Dynamics у 2019-му почне продавати роботів

Компанія стверджує, що вона має плани з іншими виробниками  побудувати перші 100 роботів SpotMini до кінця 2018 року в комерційних цілях. Надалі виробництво буде масштабоване з метою продажу SpotMini в 2019 році. Вони ще не готові говорити про цінову політику та остаточну вартість, проте докладно розповіли, що останній прототип SpotMini коштував вдесятеро менше за попередні ітерації.

Нагадаємо, раніше ми розповідали«Мамо, купи робопесика»: Boston Dynamics у 2019-му почне продавати роботів 1Українських учнів вчитимуть робототехніці у пересувних школах-автобусах вам про те, що для навчання українських школярів робототехніці запускають пересувні школи-автобуси.

Джерело: TechCrunch

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: