fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Concert.ua та Muzmapa запустили українське онлайн-медіа

Concert.ua ta Muzmapa zapustyly ukraїnśke onlajn-media
7 травня 2018 року квитковий сервіс Concert.ua та інтернет-видання про музичну індустрію в Україні Muzmapa.in.ua запустили новий онлайн-журнал «СЛУХ»
7 travnja 2018 roku kvytkovyj servis Concert.ua ta internet-vydannja pro muzyčnu industriju v Ukraїni Muzmapa.in.ua zapustyly novyj onlajn-žurnal «SLUH»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами співзасновників, медіа СЛУХ стане зручною платформою, де український читач зможе з текстів і відеороликів першим дізнаватися неприкриту правду про життя українських та зарубіжних знаменитостей. Що варто знати про нове медіа. Онлайн-журнал СЛУХ – це перша сторінка співпраці Concert.ua та Muzmapa.in.ua, кажуть представники компаній. Основна мета нового онлайн-видання – створення абсолютно нового, нешаблонного та свіжого формату подачі новин музичної індустрії. Видання відповідатиме за формування нової культури сприйняття інформації та можливості дискусій поколінь і смаків. СЛУХ – це майданчик, де команда Concert.ua і редакція Muzmapa.in.ua збере унікальний контент. Обіцяють не лише добірки музики, але й аналітичні статті та матеріали про сучасних артистів та актуальні концерти. Дмитро Чінь, маркетинг-директор Concert.ua, так прокоментував запуск нового ресурсу: — Український читач втомився від тонни рецензій популярних альбомів та анонсів заходів. Сучасна аудиторія давно виросла з цього формату. Тепер вона хоче отримувати не тільки новини зі світу українського та закордонного шоу-бізнесу, а й стати частиною соціокультурного явища музичний світ. Створення СЛУХу – це наша відповідь на запит українських читачів, бажання наблизити аудиторію до зірок і подарувати новий спосіб спілкування та взаємодії з улюбленими артистами: через чесні та відкриті тексти і відео, а також живі і відверті історії з життя музикантів. Максим Сердюк, головний редактор Muzmapa.in.ua, теж пояснив, навіщо запускає нове медіа: — Прийшов час, коли сухі тексти і тисячі одноманітних фотографій артистів вже нікому не потрібні. Українські музичні медіа не завжди можуть запропонувати те, що потрібно і артистам, і організаторам, і читачам – нову емоцію, новий досвід і новий погляд на все, що на слуху прямо зараз. По-справжньому розважальний і аналітичний контент – це скоріше розкіш, ніж константа. І ми плануємо кардинально змінити цю ситуацію. — СЛУХ – це не нудне оповідання, а яскраві історії та постійний драйв. співзасновники нового медіапроекту. . Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що Concert.ua тсав найбільшим оператором із продажу квитків в Україні.
Реклама 👇 Замовити

За словами співзасновників, медіа «СЛУХ» стане зручною платформою, де український читач зможе з текстів і відеороликів першим дізнаватися неприкриту правду про життя українських та зарубіжних знаменитостей.

Що варто знати про нове медіа

Онлайн-журнал «СЛУХ» – це перша сторінка співпраці Concert.ua та Muzmapa.in.ua, кажуть представники компаній. Основна мета нового онлайн-видання – створення абсолютно нового, нешаблонного та свіжого формату подачі новин музичної індустрії. Видання відповідатиме за формування нової культури сприйняття інформації та можливості дискусій поколінь і смаків. «СЛУХ» – це майданчик, де команда Concert.ua і редакція Muzmapa.in.ua збере унікальний контент. Обіцяють не лише добірки музики, але й аналітичні статті та матеріали про сучасних артистів та актуальні концерти.

Дмитро Чінь, маркетинг-директор Concert.ua, так прокоментував запуск нового ресурсу:

— Український читач втомився від тонни рецензій популярних альбомів та анонсів заходів. Сучасна аудиторія давно виросла з цього формату. Тепер вона хоче отримувати не тільки новини зі світу українського та закордонного шоу-бізнесу, а й стати частиною соціокультурного явища «музичний світ». Створення «СЛУХу» – це наша відповідь на запит українських читачів, бажання наблизити аудиторію до зірок і подарувати новий спосіб спілкування та взаємодії з улюбленими артистами: через чесні та відкриті тексти і відео, а також «живі» і відверті історії з життя музикантів.

Concert.ua та Muzmapa запустили українське онлайн-медіа про знаменитостейМаксим Сердюк, головний редактор Muzmapa.in.ua, теж пояснив, навіщо запускає нове медіа:

— Прийшов час, коли сухі тексти і тисячі одноманітних фотографій артистів вже нікому не потрібні. Українські музичні медіа не завжди можуть запропонувати те, що потрібно і артистам, і організаторам, і читачам – нову емоцію, новий досвід і новий погляд на все, що на слуху прямо зараз. По-справжньому розважальний і аналітичний контент – це скоріше розкіш, ніж константа. І ми плануємо кардинально змінити цю ситуацію.

— «СЛУХ» – це не нудне оповідання, а яскраві історії та постійний драйв

співзасновники нового медіапроекту

Нагадаємо, раніше ми розповідалиConcert.ua та Muzmapa запустили українське онлайн-медіа 1Concert.UA стає найбільшим оператором квитків в Україні про те, що Concert.ua тсав найбільшим оператором із продажу квитків в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: