fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мінфін скасував використання печаток для бізнесу

Minfin skasuvav vykorystannja pečatok dlja biznesu
Кабмін схвалив постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України», яка скасовує необхідність проставлення відбитку печатки на документах під час подачі до органів державної влади
Kabmin shvalyv postanovu «Pro vnesennja zmin do dejakyh postanov Kabinetu ministriv Ukraїny», jaka skasovuje neobhidnisť prostavlennja vidbytku pečatky na dokumentah pid čas podači do organiv deržavnoї vlady
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відповідна постанова також скасовує обов’язок дублювання електронних документів на папері. Міністерство нагадує, що законом від 23 березня 2017 року скасовано обов’язок використання печаток на документах суб’єктів господарювання та передбачено адміністративну відповідальність посадових осіб держорганів за вимогу у суб’єктів господарювання наявності відбитку печатки на офіційному документі. У яких сферах тепер не треба печатки. Чинне законодавство містить норми, які не відповідають сучасним пріоритетам щодо розвитку електронних комунікацій та є невиправдано обтяжливими для бізнесу. Тому й виникла необхідність аналізу та перегляду законодавства. Мінфін розробив постанову, яка скасовує вимоги використання печаток суб’єктами господарювання під час наступних операцій: надання інформації на запит Держфінмоніторингу; надсилання запитів суб’єктами первинного фінансового моніторингу до державних органів, державних реєстраторів; ведення реєстру фінансових операцій. Цією ж постановою скасовується необхідність дублювати на паперовому носії документів, складених в електронній формі. У Мінфіні очікують, що прийняття цієї постанови приведе до зменшення затрат часу та коштів суб’єктів господарювання та забезпечить розвиток інформаційних ресурсів. Нагадаємо, що Мінфін спростив податкове адміністрування та звітність. Проект Податки Просто – це міністерська ініціатива для того, щоб консолідувати сили у пошуку рішень, спрямованих на поліпшення процедур адміністрування податків. Мінфін та ДФС працюватимуть над впровадженням сервісу з предзаповнення податкових декларацій, який дозволить мінімізувати кількість помилок при заповненні декларацій та значно скоротити витрати часу платників податків. На першому засіданні робочої групи обговорили формат подальшої роботи.
Реклама 👇 Замовити

Відповідна постанова також скасовує обов’язок дублювання електронних документів на папері. Міністерство нагадує, що законом від 23 березня 2017 року скасовано обов’язок використання печаток на документах суб’єктів господарювання та передбачено адміністративну відповідальність посадових осіб держорганів за вимогу у суб’єктів господарювання наявності відбитку печатки на офіційному документі.

У яких сферах тепер не треба печатки

Чинне законодавство містить норми, які не відповідають сучасним пріоритетам щодо розвитку електронних комунікацій та є невиправдано обтяжливими для бізнесу. Тому й виникла необхідність аналізу та перегляду законодавства.

Мінфін розробив постанову, яка скасовує вимоги використання печаток суб’єктами господарювання під час наступних операцій:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • надання інформації на запит Держфінмоніторингу;
  • надсилання запитів суб’єктами первинного фінансового моніторингу до державних органів, державних реєстраторів;
  • ведення реєстру фінансових операцій.

Цією ж постановою скасовується необхідність дублювати на паперовому носії документів, складених в електронній формі. У Мінфіні очікують, що прийняття цієї постанови приведе до зменшення затрат часу та коштів суб’єктів господарювання та забезпечить розвиток інформаційних ресурсів.

Нагадаємо, що Мінфін спростивМінфін скасував використання печаток для бізнесу 1Мінфін спростить податкове адміністрування та звітність податкове адміністрування та звітність. Проект «Податки Просто» – це міністерська ініціатива для того, щоб консолідувати сили у пошуку рішень, спрямованих на поліпшення процедур адміністрування податків. Мінфін та ДФС працюватимуть над впровадженням сервісу з предзаповнення податкових декларацій, який дозволить мінімізувати кількість помилок при заповненні декларацій та значно скоротити витрати часу платників податків. На першому засіданні робочої групи обговорили формат подальшої роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: