fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

НБУ оприлюднив успіхи та прибутки українських банків

NBU opryljudnyv uspihy ta prybutky ukraїnśkyh bankiv
У січні-березні поточного року українські банки отримали чистий прибуток у 8,7 млрд грн, що майже втричі перевищує показник за аналогічний період минулого року. Про це йдеться у травневому квартальному «Огляді банківського сектору»
U sični-berezni potočnogo roku ukraїnśki banky otrymaly čystyj prybutok u 8,7 mlrd grn, ščo majže vtryči perevyščuje pokaznyk za analogičnyj period mynulogo roku. Pro ce jdeťsja u travnevomu kvartaľnomu «Ogljadi bankivśkogo sektoru»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Такий фінансовий результат пояснюється значним скороченням відрахувань у резерви, що стало результатом покращення фінансового стану позичальників та завершення реструктуризацій низки проблемних кредитів. На часі дізнатися, як українські банки розвиватимуться у майбутньому згідно прогнозу НБУ. Які очікування від банків та динаміка розвитку. Очікується, що банківська система нарощуватиме прибутковість і надалі завдяки покращенню операційного результату та дальшому скороченню відрахувань до резервів. Зниження власного капіталу у зв’язку із переходом на новий стандарт значною мірою було компенсовано прибутком банківського сектору у першому кварталі. Адаптація  до нового стандарту триватиме до кінця поточного року. Відображені у звітності за перший квартал результати банків є попередніми, у подальшому їх буде відкориговано. Нагадаємо, що Національний банк України розширив можливості для іноземних інвесторів. Досі інвесторам можна було сплатити за кордон в іноземній валюті дивіденди, нараховані лише за період до 2016 року включно. При цьому суми таких платежів були обмежені встановленими лімітами. Національний банк також розширив для українського бізнесу можливості достроково погашати зовнішні кредити та позики в іноземній валюті. Відтепер резиденти-позичальники зможуть здійснювати дострокове погашення таких кредитів і позик.
Реклама 👇 Замовити

Такий фінансовий результат пояснюється значним скороченням відрахувань у резерви, що стало результатом покращення фінансового стану позичальників та завершення реструктуризацій низки проблемних кредитів. На часі дізнатися, як українські банки розвиватимуться у майбутньому згідно прогнозу НБУ.

Які очікування від банків та динаміка розвитку

Очікується, що банківська система нарощуватиме прибутковість і надалі завдяки покращенню операційного результату та дальшому скороченню відрахувань до резервів. Зниження власного капіталу у зв’язку із переходом на новий стандарт значною мірою було компенсовано прибутком банківського сектору у першому кварталі.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Адаптація  до нового стандарту триватиме до кінця поточного року. Відображені у звітності за перший квартал результати банків є попередніми, у подальшому їх буде відкориговано.

НБУ оприлюднив успіхи та прибутки українських банківНБУ оприлюднив успіхи та прибутки українських банків

Нагадаємо, що Національний банк України розширивНБУ оприлюднив успіхи та прибутки українських банків 1НБУ розширив можливості для іноземних інвесторів можливості для іноземних інвесторів. Досі інвесторам можна було сплатити за кордон в іноземній валюті дивіденди, нараховані лише за період до 2016 року включно. При цьому суми таких платежів були обмежені встановленими лімітами. Національний банк також розширив для українського бізнесу можливості достроково погашати зовнішні кредити та позики в іноземній валюті. Відтепер резиденти-позичальники зможуть здійснювати дострокове погашення таких кредитів і позик.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: