fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В УКУ проведуть фестиваль мобільного кіно

V UKU proveduť festyvaľ mobiľnogo kino
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Школа журналістики УКУ спільно з Міжнародним фестивалем про права людини Docudays UA за підтримки Британської ради запрошує на Фестиваль мобільного кіно Mobile Flix Fest. Що варто знати про Mobile Flix Fest. У ракурсі фестивалю – коротке кіно оригінального змісту та нові можливості цифрової мови. Програма охоплює усі тематичні напрямки креативних індустрій – від мистецьких до інноваційних. Мета проекту – продемонструвати, як такі ініціативи формують імідж України у світі та сприяють культурному обміну для творчої співпраці. Місія – створити відкритий майданчик вільного короткого метру, який об’єднає ентузіастів мобільного формату з усієї України, популяризуючи креативні індустрії серед широкої аудиторії. Фестиваль відбудеться 15-16 червня 2018 року у Львові. Як долучитися. Для участі чекаємо документалістів, відеографів, влогерів, любителів мобільного формату з усієї України. Для цього до 19 травня потрібно заповнити аплікаційну форму і у відповідному полі завантажити конкурсний фільм. Можна також додати посилання на відео на файлообміннику. Участь у конкурсі беруть неігрові фільми, відзняті на мобільний телефон. Кожен має бути тривалістю до 2 хвилин. Приймають відеороботи, які не входили в конкурсні програми інших українських фестивалів, а також не були розміщені в інтернеті. Слід надавати лише закриті лінки у Vimeo/YouTube, посилання на скачування фільмів у файлообмінниках. Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, як ініціатива Жовтий Автобус підтримує розвиток кіно серед підлітків на Сході.
Реклама 👇 Замовити

Школа журналістики УКУ спільно з Міжнародним фестивалем про права людини Docudays UA за підтримки Британської ради запрошує на Фестиваль мобільного кіно Mobile Flix Fest.

Що варто знати про Mobile Flix Fest

У ракурсі фестивалю – коротке кіно оригінального змісту та нові можливості цифрової мови. Програма охоплює усі тематичні напрямки креативних індустрій – від мистецьких до інноваційних.

Мета проекту – продемонструвати, як такі ініціативи формують імідж України у світі та сприяють культурному обміну для творчої співпраці.

Місія – створити відкритий майданчик вільного короткого метру, який об’єднає ентузіастів мобільного формату з усієї України, популяризуючи креативні індустрії серед широкої аудиторії. Фестиваль відбудеться 15-16 червня 2018 року у Львові.

Як долучитися

Для участі чекаємо документалістів, відеографів, влогерів, любителів мобільного формату з усієї України. Для цього до 19 травня потрібно заповнити аплікаційну форму і у відповідному полі завантажити конкурсний фільм. Можна також додати посилання на відео на файлообміннику.

Участь у конкурсі беруть неігрові фільми, відзняті на мобільний телефон. Кожен має бути тривалістю до 2 хвилин. Приймають відеороботи, які не входили в конкурсні програми інших українських фестивалів, а також не були розміщені в інтернеті. Слід надавати лише закриті лінки у Vimeo/YouTube, посилання на скачування фільмів у файлообмінниках.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиВ УКУ проведуть фестиваль мобільного кіно 1Як «Жовтий Автобус» привозить на Схід кіно та вакцину від зомбування про те, як ініціатива «Жовтий Автобус» підтримує розвиток кіно серед підлітків на Сході.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: