fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В УКУ проведуть фестиваль мобільного кіно

V UKU proveduť festyvaľ mobiľnogo kino

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Школа журналістики УКУ спільно з Міжнародним фестивалем про права людини Docudays UA за підтримки Британської ради запрошує на Фестиваль мобільного кіно Mobile Flix Fest. Що варто знати про Mobile Flix Fest. У ракурсі фестивалю – коротке кіно оригінального змісту та нові можливості цифрової мови. Програма охоплює усі тематичні напрямки креативних індустрій – від мистецьких до інноваційних. Мета проекту – продемонструвати, як такі ініціативи формують імідж України у світі та сприяють культурному обміну для творчої співпраці. Місія – створити відкритий майданчик вільного короткого метру, який об’єднає ентузіастів мобільного формату з усієї України, популяризуючи креативні індустрії серед широкої аудиторії. Фестиваль відбудеться 15-16 червня 2018 року у Львові. Як долучитися. Для участі чекаємо документалістів, відеографів, влогерів, любителів мобільного формату з усієї України. Для цього до 19 травня потрібно заповнити аплікаційну форму і у відповідному полі завантажити конкурсний фільм. Можна також додати посилання на відео на файлообміннику. Участь у конкурсі беруть неігрові фільми, відзняті на мобільний телефон. Кожен має бути тривалістю до 2 хвилин. Приймають відеороботи, які не входили в конкурсні програми інших українських фестивалів, а також не були розміщені в інтернеті. Слід надавати лише закриті лінки у Vimeo/YouTube, посилання на скачування фільмів у файлообмінниках. Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, як ініціатива Жовтий Автобус підтримує розвиток кіно серед підлітків на Сході.
Реклама 👇 Замовити

Школа журналістики УКУ спільно з Міжнародним фестивалем про права людини Docudays UA за підтримки Британської ради запрошує на Фестиваль мобільного кіно Mobile Flix Fest.

Що варто знати про Mobile Flix Fest

У ракурсі фестивалю – коротке кіно оригінального змісту та нові можливості цифрової мови. Програма охоплює усі тематичні напрямки креативних індустрій – від мистецьких до інноваційних.

Мета проекту – продемонструвати, як такі ініціативи формують імідж України у світі та сприяють культурному обміну для творчої співпраці.

Місія – створити відкритий майданчик вільного короткого метру, який об’єднає ентузіастів мобільного формату з усієї України, популяризуючи креативні індустрії серед широкої аудиторії. Фестиваль відбудеться 15-16 червня 2018 року у Львові.

Як долучитися

Для участі чекаємо документалістів, відеографів, влогерів, любителів мобільного формату з усієї України. Для цього до 19 травня потрібно заповнити аплікаційну форму і у відповідному полі завантажити конкурсний фільм. Можна також додати посилання на відео на файлообміннику.

Участь у конкурсі беруть неігрові фільми, відзняті на мобільний телефон. Кожен має бути тривалістю до 2 хвилин. Приймають відеороботи, які не входили в конкурсні програми інших українських фестивалів, а також не були розміщені в інтернеті. Слід надавати лише закриті лінки у Vimeo/YouTube, посилання на скачування фільмів у файлообмінниках.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, як ініціатива «Жовтий Автобус» підтримує розвиток кіно серед підлітків на Сході.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: