fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Про це» і не лише — в Україні запускають перший онлайн-курс щодо сексу

«Pro ce» i ne lyše — v Ukraїni zapuskajuť peršyj onlajn-kurs ščodo seksu
Якщо ви не знаєте, як почати «незручну» розмову із дітьми-підлітками чи молодшими братами і сестрами, популярна платформа онлайн-освіти Prometheus поспішає на допомогу. Сайт запускає просвітницький курс щодо сексуальності, різних аспектів сексу та статевого просвітництва серед молоді
Jakščo vy ne znajete, jak počaty «nezručnu» rozmovu iz diťmy-pidlitkamy čy molodšymy bratamy i sestramy, populjarna platforma onlajn-osvity Prometheus pospišaje na dopomogu. Sajt zapuskaje prosvitnyćkyj kurs ščodo seksuaľnosti, riznyh aspektiv seksu ta statevogo prosvitnyctva sered molodi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фонд Олени Пінчук представляє перший в Україні масовий онлайн-курс Сексуальна освіта, що дає відповіді на найпопулярніші запитання підлітків про секс, розвіює найпоширеніші міфи та допоможе батькам розпочати із дітьми розмову щодо сексу. Ця ініціатива є продовженням багаторічної практики Фонду в напрямку профілактики ВІЛ, просування безпечного сексу та здорового способу життя. Хто створив курс щодо сексу та викладатиме його. До розробки та створення курсу були залучені найкращі спеціалісти в сфері медицини та психології, а в зйомках відеолекцій взяли участь популярні телеведучі та лідери думок, повідомляють організатори незвичного курсу. В якості лекторів можна побачити низку відомих людей — це телеведучі Вячеслав Соломка, Кароліна Ашіон та Уляна Пчолкіна, шеф-редактор журналу XXL Дмитро Максютенко, акторка Карина Гаврилюк, психологиня Вікторія Любаревич-Торхова. Також до курсу доклали свої знання лікарка Тетяна Шевчук та психотерапевтка Ольга Семенова, тренер-консультант Валентин Бобруйко. Серед лекторів є й громадські активісти Яна Панфілова та Даня Столбунов, — і навіть директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Руднєва. Курс розглядає не лише фізіологічні та емоційні аспекти сексу – велику увагу приділено практичним питанням безпеки, взаємодії з однолітками та батьками. Окрім базових знань та навичок, автори підіймають найактуальніші теми, що продиктовані сьогоденням та майбутнім. Вони закликають не лише вивчати своє тіло та прислухатися до власних бажань і потреб, але й вчитися адекватно реагувати на різноманіття поглядів і вподобань інших людей, кажуть організатори. Нагадаємо, раніше ми розповідали, як технології трансформували наші уявлення про секс та чуттєві задоволення.
Реклама 👇 Замовити

Фонд Олени Пінчук представляє перший в Україні масовий онлайн-курс «Сексуальна освіта», що дає відповіді на найпопулярніші запитання підлітків про секс, розвіює найпоширеніші міфи та допоможе батькам розпочати із дітьми розмову щодо сексу. Ця ініціатива є продовженням багаторічної практики Фонду в напрямку профілактики ВІЛ, просування безпечного сексу та здорового способу життя.

Хто створив курс щодо сексу та викладатиме його

До розробки та створення курсу були залучені найкращі спеціалісти в сфері медицини та психології, а в зйомках відеолекцій взяли участь популярні телеведучі та лідери думок, повідомляють організатори незвичного курсу.

В якості лекторів можна побачити низку відомих людей — це телеведучі В’ячеслав Соломка, Кароліна Ашіон та Уляна Пчолкіна, шеф-редактор журналу «XXL» Дмитро Максютенко, акторка Карина Гаврилюк, психологиня Вікторія Любаревич-Торхова. Також до курсу доклали свої знання лікарка Тетяна Шевчук та психотерапевтка Ольга Семенова, тренер-консультант Валентин Бобруйко. Серед лекторів є й громадські активісти Яна Панфілова та Даня Столбунов, — і навіть директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Руднєва.

Курс розглядає не лише фізіологічні та емоційні аспекти сексу – велику увагу приділено практичним питанням безпеки, взаємодії з однолітками та батьками. Окрім базових знань та навичок, автори підіймають найактуальніші теми, що продиктовані сьогоденням та майбутнім. Вони закликають не лише вивчати своє тіло та прислухатися до власних бажань і потреб, але й вчитися адекватно реагувати на різноманіття поглядів і вподобань інших людей, кажуть організатори.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як технології трансформували«Про це» і не лише — в Україні запускають перший онлайн-курс щодо сексу 1Любов та секс у добу технологій — як День Валентина став днем tech-індустрії наші уявлення про секс та чуттєві задоволення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: