fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українець запускатиме власні ракети із американського космодрому

Ukraїneć zapuskatyme vlasni rakety iz amerykanśkogo kosmodromu
Компанія українського підприємця Максима Полякова Firefly Aerospace отримає місце на американському космодромі Ванденберг. Отримала дозвіл від військово-повітряних сил США і надалі буде співпрацювати з американськими астронавтами
Kompanija ukraїnśkogo pidpryjemcja Maksyma Poljakova Firefly Aerospace otrymaje misce na amerykanśkomu kosmodromi Vandenberg. Otrymala dozvil vid vijśkovo-povitrjanyh syl SŠA i nadali bude spivpracjuvaty z amerykanśkymy astronavtamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У вересні компанія переобладнала майданчик для запуску власної ракети. Firefly Aerospace розробила два носія Alpha і Beta. Перша може доставити на орбіту від 630 до 1000 кг вантажу. Друга – здатна працювати багаторазово. Що відомо про підприємство. Firefly Aerospace — приватне аерокосмічне підприємство, базоване в Остіні (Техас, США), яке розробляє легкі ракети-носії для запуску вантажів у космос. Їхні фахівці є прихильниками ідеї Нового космосу — руху в аерокосмічній промисловості, що має за мету збільшення доступності космосу за рахунок технічних інновацій. Вони мають зменшити вартість запусків, а також за рахунок подолання адміністративних та логістичних обмежень, пов’язаних зі залежністю від національних космічних установ. Як у цій темі опинився українець. У жовтні 2016 року підприємство відправило своїх співробітників у відпустку і у квітні 2017 року оголосило про банкрутство. Проте згодом активи фірми були викуплені підприємцем Максимом Поляковим, уродженцем України. Всі активи підприємства, а також патенти і ліцензійні угоди, викупив український підприємець Максим Поляков. На базі раніше заснованої ним компанії EOS Launcher та купленої Firefly Space Systems було створено Firefly Aerospace. Загальний обсяг інвестицій, вкладених Поляковим в FFS, склав $75 млн. Що розробила Firefly Aerospace. Станом на сьогодні компанія розробила 2 ракетоносія. Firefly Alpha – киснево-газова ракета може виводити до 400—500 кг вантажу на низьку навколоземну орбіту і до 225 кг на сонячносинхронну. У конструкції ракети передбачається застосування композитних технологій. Також у ній використовують клиноповітряний ракетний двигун, який дозволяє підвищити ефективність ракети. Вартість пуску оцінюється в $8 млн. Firefly Beta – наразі в розробці на стадії прототипу. Вона складатиметься з кількох Alpha і буде здатна доставляти на орбіту до 1,1 тонни. Також Beta, як і Falcon 9, буде ракетою багаторазового використання. Нагадаємо, що український завод виготовить ракети для космодрому у Тихому океані. Український завод уклав  контракт на виготовлення 12 одиниць РН Зеніт. У рамках цього контракту вже виконується замовлення на виготовлення двох виробів з терміном постачання в 2018 році.    
Реклама 👇 Замовити

У вересні компанія переобладнала майданчик для запуску власної ракети. Firefly Aerospace розробила два носія Alpha і Beta. Перша може доставити на орбіту від 630 до 1000 кг вантажу. Друга – здатна працювати багаторазово.

Що відомо про підприємство

Firefly Aerospace — приватне аерокосмічне підприємство, базоване в Остіні (Техас, США), яке розробляє легкі ракети-носії для запуску вантажів у космос. Їхні фахівці є прихильниками ідеї «Нового космосу» — руху в аерокосмічній промисловості, що має за мету збільшення доступності космосу за рахунок технічних інновацій. Вони мають зменшити вартість запусків, а також за рахунок подолання адміністративних та логістичних обмежень, пов’язаних зі залежністю від національних космічних установ.

Як у цій «темі» опинився українець

У жовтні 2016 року підприємство відправило своїх співробітників у відпустку і у квітні 2017 року оголосило про банкрутство. Проте згодом активи фірми були викуплені підприємцем Максимом Поляковим, уродженцем України. Всі активи підприємства, а також патенти і ліцензійні угоди, викупив український підприємець Максим Поляков.Українець запускатиме власні ракети із американського космодрому

На базі раніше заснованої ним компанії EOS Launcher та купленої Firefly Space Systems було створено Firefly Aerospace. Загальний обсяг інвестицій, вкладених Поляковим в FFS, склав $75 млн.

Що розробила Firefly Aerospace

Станом на сьогодні компанія розробила 2 ракетоносія.

  • Firefly Alpha – киснево-газова ракета може виводити до 400—500 кг вантажу на низьку навколоземну орбіту і до 225 кг на сонячносинхронну. У конструкції ракети передбачається застосування композитних технологій. Також у ній використовують клиноповітряний ракетний двигун, який дозволяє підвищити ефективність ракети. Вартість пуску оцінюється в $8 млн.

Українець запускатиме власні ракети із американського космодрому

  • Firefly Beta – наразі в розробці на стадії прототипу. Вона складатиметься з кількох Alpha і буде здатна доставляти на орбіту до 1,1 тонни. Також Beta, як і Falcon 9, буде ракетою багаторазового використання.

Нагадаємо, що український завод виготовитьУкраїнець запускатиме власні ракети із американського космодрому 1Український завод виготовить ракети для космодрому в Тихому океані ракети для космодрому у Тихому океані. Український завод уклав  контракт на виготовлення 12 одиниць РН «Зеніт». У рамках цього контракту вже виконується замовлення на виготовлення двох виробів з терміном постачання в 2018 році.

 

 

Джерело: uprom.info

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: