fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Школярі з окупованих територій отримають грант УАЛ на освіту

Školjari z okupovanyh terytorij otrymajuť grant UAL na osvitu
Випускників шкіл та коледжів із непідконтрольних територій Донецької, Луганської областей та Криму віком від 16 до 18 років зможуть навчатися в Українській академії лідерства (УАЛ)
Vypusknykiv škil ta koledživ iz nepidkontroľnyh terytorij Donećkoї, Luganśkoї oblastej ta Krymu vikom vid 16 do 18 rokiv zmožuť navčatysja v Ukraїnśkij akademiї liderstva (UAL)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Абітурієнти в статусі внутрішній переселенців, або з територій, де велися бойові дії мають нагоду навчатися безкоштовно, якщо пройдуть відбір в академію. Як передає прес-служба УАЛ, на навчання студенти отримують персональні гранти від інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund та партнерів Української академії лідерства у розмірі $12,5 тис. Ці кошти покривають витрати на навчання, проживання та страхування здоров’я. Для цього найсильнішим кандидатам потрібно пройти безкоштовний дводенний відбір в один із осередків академії. При цьому необов’язково мати атестат про середню освіту. А етнічне походження, рідна мова кандидата не є визначальними. Як проходить навчання в УАЛ. Десятимісячна програма закладу пропонує вивчати понад 30 дисциплін. Серед них: управління проектами, історія, фінансовий та комунікаційний менеджмент, етикет. Мета програми — допомогти молоді знайти себе, сформувати критичне мислення та розкрити лідерські якості. Студенти подорожують країною, досліджуючи особливості кожного регіону, та за час навчання знайомляться з основами державотворення у країнах Європейського Союзу та Ізраїлі. Зустрічаються зі світовими та українськими лідерами — від парламентарів ЄС до Святослава Вакарчука, який є членом Наглядової ради академії. Хоча б один день на тиждень студенти повністю приділяють волонтерській роботі. Вони допомагають спільнотам, а також втілюють у життя власні соціальні проекти. —За три роки роботи академії 17 дітей прийшли в академію в статусі внутрішній переселенців, або з територій, де велися бойові дії. Цього року ми спеціально зарезервували місця для таких хлопців і дівчат, бо вважаємо, що всі мають рівні права на освіту, і хочемо дати їм більше можливостей об’єднатися з однолітками, Україною та світом. Роман Тичківський. Керівник Української академії лідерства. На думку практикуючого психолога Дмитра Телечкуна, головна мотивація для підлітків переїхати з окупованих територій — це бажання знову відчути себе у безпеці. Це відчуття вони втратили разом із рідними чи давніми друзями: — Ці діти потребують часу та підтримки, у першу чергу для того, щоб втілити в життя свої плани, про які довелося забути через події на сході та у Криму. Проте діти травмуються всюди, війна — це тільки каталізатор. Якщо підліток побачив ціль та відчув підтримку, він на шляху подолання кризи. Є діти-переселенці, які усвідомили, що вони втратили, і тепер вступають у педагогічні виші, аби допомагати іншим, виховувати майбутнє покоління і не допустити, щоб і воно опинилося за межею. Додатковий набір для молоді з тимчасово окупованих територій триватиме до 10 травня 2018 року на сайті ual.org.ua за спеціальним промокодом. Щоб отримати код для подачі заявки, напишіть у приватні повідомлення на сторінці Української академії лідерства у Facebook.
Реклама 👇 Замовити

Абітурієнти в статусі внутрішній переселенців, або з територій, де велися бойові дії мають нагоду навчатися безкоштовно, якщо пройдуть відбір в академію.

Як передає прес-служба УАЛ, на навчання студенти отримують персональні гранти від інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund та партнерів Української академії лідерства у розмірі $12,5 тис. Ці кошти покривають витрати на навчання, проживання та страхування здоров’я.

Для цього найсильнішим кандидатам потрібно пройти безкоштовний дводенний відбір в один із осередків академії. При цьому необов’язково мати атестат про середню освіту. А етнічне походження, рідна мова кандидата не є визначальними.

Як проходить навчання в УАЛ

Десятимісячна програма закладу пропонує вивчати понад 30 дисциплін. Серед них: управління проектами, історія, фінансовий та комунікаційний менеджмент, етикет. Мета програми — допомогти молоді знайти себе, сформувати критичне мислення та розкрити лідерські якості.

Студенти подорожують країною, досліджуючи особливості кожного регіону, та за час навчання знайомляться з основами державотворення у країнах Європейського Союзу та Ізраїлі. Зустрічаються зі світовими та українськими лідерами — від парламентарів ЄС до Святослава Вакарчука, який є членом Наглядової ради академії.

Хоча б один день на тиждень студенти повністю приділяють волонтерській роботі. Вони допомагають спільнотам, а також втілюють у життя власні соціальні проекти.

—За три роки роботи академії 17 дітей прийшли в академію в статусі внутрішній переселенців, або з територій, де велися бойові дії. Цього року ми спеціально зарезервували місця для таких хлопців і дівчат, бо вважаємо, що всі мають рівні права на освіту, і хочемо дати їм більше можливостей об’єднатися з однолітками, Україною та світом

Роман Тичківський, Керівник Української академії лідерства

На думку практикуючого психолога Дмитра Телечкуна, головна мотивація для підлітків переїхати з окупованих територій — це бажання знову відчути себе у безпеці. Це відчуття вони втратили разом із рідними чи давніми друзями:

— Ці діти потребують часу та підтримки, у першу чергу для того, щоб втілити в життя свої плани, про які довелося забути через події на сході та у Криму. Проте діти травмуються всюди, війна — це тільки каталізатор. Якщо підліток побачив ціль та відчув підтримку, він на шляху подолання кризи. Є діти-переселенці, які усвідомили, що вони втратили, і тепер вступають у педагогічні виші, аби допомагати іншим, виховувати майбутнє покоління і не допустити, щоб і воно опинилося за межею.

Додатковий набір для молоді з тимчасово окупованих територій триватиме до 10 травня 2018 року на сайті ual.org.ua за спеціальним промокодом. Щоб отримати код для подачі заявки, напишіть у приватні повідомлення на сторінці Української академії лідерства у Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: