fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями

Dajdžest podij v Ukraїni na tyždeń: kudy pity za znannjamy ta vražennjamy

Традиційно знайомимо вас із низкою подій в сфері бізнесу, технологій, урбаністики та креативних індустрій наступнs 7 днів. Коли та в якому місці відбудуться — читайте в дайжесті Na chasi
Tradycijno znajomymo vas iz nyzkoju podij v sferi biznesu, tehnologij, urbanistyky ta kreatyvnyh industrij nastupns 7 dniv. Koly ta v jakomu misci vidbuduťsja — čytajte v dajžesti Na chasi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Щоб нічого важливого не пройшло повз, зібрали для вас івенти  в Київі, Львові, Дніпрі, Одесі та Вінниці. Пропонуємо вам 20 подій, що відбуватимуться в наступний тиждень червня.  На івенті спікери-засновники бізнесу розкажуть реальні історії про проблеми, з якими вони стикалися, як вони їх вирішували і як їх можна було б уникнути.Platforma ChitChat: абсолютно вільний формат дискусії про життєві досягнення і випробуваннях з реальними підприємцями.

Щоб нічого важливого не пройшло повз, зібрали для вас івенти  в Київі, Львові, Дніпрі, Одесі та Вінниці. Пропонуємо вам 20 подій, що відбуватимуться в наступний тиждень червня. 

П'ять бізнес-подій тижня

Пройшло
Good morning girls!
Дата та час: Червень 12, 08:00
Ціна: 300 грн

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 1

Досвідом ведення бізнесу поділиться Яна Анохіна — засновниця бренду Secret Keeper Box – Voeu Du Coeur. Яна розробила упаковку для ювелірних прикрас, налагодила виробництво в Україні і експортує продукцію в США. Дівчина розповість, як почати власну справу, любити те, чим займаєшся.

Червень 12, 08:00
Пройшло
Hacketing — міні-конференція з growth hacking
Дата та час: Червень 16, 11:00
Ціна: від 1200 грн

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 3

Міні-конференцію з growth hacking від маркетинг-фахівців Talkable, Quokka.io, ЛУН.ua & Flatfy, Внутри EVO та The Growth Revolution. Подія буде цікава для маркетологів, стартаперів, діджитал-маркетологів, product/project менеджерів.

Червень 16, 11:00
Пройшло
Meetup with Dmitriy Gilgur, Director and Founder of VimesVC
Дата та час: Червень 12, 19:00
Місце проведення: iHUB, вулиця Хрещатик, 10, Київ
Ціна: 100 грн

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 5

Основними напрямками VimesVC є венчурні інвестиції, робота з інвесторами, а також стратегічний консалтинг. В рамках мітапа Дмитро проведе майстер-клас на тему «Залучення інвестицій – do or do not, there is no try», після якого буде відведено час на ваші питання.

Червень 12, 19:00
Пройшло
ITNetwork Agile Club #3
Дата та час: Червень 14, 19:00
Місце проведення: iHUB, вулиця Хрещатик, 10, Київ
Ціна: 100 грн

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 7

IT Network Agile Club — це щомісячні зустрічі, на яких експерти Agile тематики діляться своїм досвідом. Інсайдерські експертні напрацювання, поради щодо впровадження гнучкої методології як в IT, так і не в IT підрозділах, власні спостереження спікерів — з цього складаються практичні доповіді.

Червень 14, 19:00
Пройшло
Бізнес-конференція «Ділове партнерство: складові успіху»
Дата та час: Червень 15, 10:00

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 9

На конференції йтиметься про те, як сформувати успішне та взаємовигідне бізнес-партнерство та оминути «підводні камені». Говоритимуть на такі теми: бізнес-партнерство як концепція: плюси, мінуси, ньюанси; На якому етапі та в яких випадках варто шукати ділового партнера; Партнерські домовленості, або що варто передбачити починаючи бізнес з партнером; Конфлікти між партнерами і методи їх вирішення; Розприділення ролей та обов’язків в партнерстві.

Червень 15, 10:00

П'ять техно-подій тижня

Пройшло
Popcorp в Виннице. Что там в fintech?
Дата та час: Червень 12, 18:30
Місце проведення: CHERDAK, вулиця Соборна, 24, Вінниця
Ціна: безкоштовно, реєстрація

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 11

Завершальний івент в рамках промо Popcorp accelerator від Radar Tech і UKRSIBBANKK BNP Paribas Group.Говоритимуть про те, що відбувається в fintech-галузі: що спровокувало її вибухове зростання, які проекти найбільш затребувані в світі і Україні, які виклики стоять перед банками і як стартапу «зловити хвилю» і знайти можливості для розвитку в фінансовому секторі. Обговорять з експертами банку реальні кейси та запити фінансової структури.

Червень 12, 18:30
Пройшло
Workshop по Blockchain
Дата та час: Червень 12, 12:00
Ціна: безкоштовно

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 13

Компанія Anadea запрошує на воркшоп по Блочкчай тема якого: «Що таке децентралізовані додатки (DApps), як ними користуватися і в яких випадках це найдоречніше ( та навіщо вони потрібні)». Зустріч буде присвячена децентралізованим додаткам для сервісу на блокчейні. Теми: що таке децентралізовані додатки і при чому тут блокчейн; авторизація та ідентифікація користувачів в dapps тощо.

Червень 12, 12:00
Пройшло
Міжнародний ІТ-форум Bit-2018 у Львові
Дата та час: Червень 14, 09:00
Ціна: безкоштовно

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 15

Вже втретє відбудеться Міжнародний ІТ-Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» (або BIT-2018). Подія присвячена хмарним обчисленням, центрами обробки даних, сучасним комунікаційними послугами, зберіганням даних та бізнес-аналітиці, інтернету речей та смарт-рішенням, а також кібербезпеці.

Червень 14, 09:00
Пройшло
Перша робота в ІТ, або ми підсадимо Ваc на Salesforce
Дата та час: Червень 11, 17:00
Ціна: безкоштовно, реєстрація

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 17

Компанія TechMagic запускає вже 2-й Salesforce Training Center та надає можливість молодим розробникам отримати свою першу роботу в IT. На івенті Salesforce розробник, Олег Богданович, розповість про те, що таке SalesForce, переваги/недоліки платформи і як все працює зсередини. Salesforce сертифікації для розробників, яка з них користь.

Червень 11, 17:00
Пройшло
DaKiRy Talks «About Product Management»
Дата та час: Червень 16, 11:00
Ціна: від 335 грн

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 19

Саме ця зустріч присвячена Product Management. DaKiRy Talks — серія зустрічей, створених з метою покращення професійних навичок та обміну досвідом експертів з різних областей. Кожного разу обиратимуть іншу сферу: product management, project management, sales, marketing, pr та інше.

Червень 16, 11:00

П'ять урбан-подій тижня

Пройшло
В чому сила? Ревіталізація публічних просторів
Дата та час: Червень 10, 17:00
Ціна: безкоштовно

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 21

Оживлення, наповнення дією, енергією, новим змістом — ревіталізація — стане предметом цієї дискусії. Говоритимуть про те, скільки насправді потрібно часу та зусиль, щоб наповнити новим життям місто чи певну його громаду. Зустрінуться автори проектів, які більше 5 років працюють з покинутими та забутими територіями.

Червень 10, 17:00
Пройшло
Майстерня міста у Львові 2018
Дата та час: Червень 10, 11:00
Ціна: безкоштовно

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 23

Традиційно літо у Львові розпочинається разом з Майстернею міста —  відкритий павільйон, що діятиме з 1 по 10 червня.Цього року команда Інституту міста разом з партнерами запрошує кожного долучитися до марафону цікавих подій протягом 1-10 червня.

Червень 10, 11:00
Пройшло
Operafest Tulchyn-2018
Дата та час: Червень 10, 16:00
Ціна: безкоштовно

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 25

Міжнародний оперний фестиваль під відкритим небом OPERAFEST TULCHYN-2018 пройде у легендарному Палаці Потоцьких у Тульчині. Світові шедеври і грандіозні постановки – від мюзиклу «Чикаго» до прем’єри містичної версії «Дон Жуана». Приїдуть кращі виконавці США, Австрії, Німеччини й України.

Червень 10, 16:00
Пройшло
Фестиваль «Острів Європа»
Дата та час: Січень 01, 15:00
Ціна: безкоштовно

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 27

У Вінниці на 10 open-air локаціях міста відбудеться масштабний міжнародний фестиваль «Острів Європа», присвячений «камерним» літературам, малим мовам та локальним текстам.

Січень 01, 15:00
Пройшло
Фестиваль міської їжі
Дата та час: Червень 10, 12:00
Ціна: 40-50 грн

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 29

Організатори обіцяють для відвідувачів відпочинок на оксамитових газонах. Можна буде кататися в гамаках, танцювати на палубі під хіти молодих українських гуртів, а головне – пробувати найкращі страви від десятків гастрономічних проектів Одеси. Театр закрутить в ароматах свіжої випічки, італійської пасти і Піаду, американських хот-догів, домашніх пирогів, французьких круасанів, свіжозвареної кави і не тільки.

Червень 10, 12:00

П’ять креативних подій тижня

Пройшло
Fashion is my profession: money vs creativity
Дата та час: Червень 14, 19:00
Ціна: від 750 грн

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 31

Учасники дізнаються, на чому заснована сучасна фешн-індустрія і як знайти баланс між прибутком і творчістю. Модератор зустрічі – ко-фаундер Elevate Conference Даша Зарівна, екс-шеф-редактор онлайн-версії «L’Officiel Україна».

Червень 14, 19:00
Пройшло
Гран-прі Вінниці з дріфтингу 2018
Дата та час: Червень 10, 12:00
Місце проведення: Аеродром «Калинівка», Вінниця
Ціна: від 250 грн

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 33

На майданчику аеродрому в Калинівці кращі дріфт-пілоти України традиційно змагатимуться за перемогу на змаганнях, що проводяться Вінницькою федерацією дрег-рейсингу і дріфту та Андрієм Гальчинським. Цього року перегони носять статус Гран-прі Вінниці.

Червень 10, 12:00
Пройшло
Stand Uр: Креативне мислення або де взяти хороші ідеї
Дата та час: Червень 12, 19:00
Місце проведення: IHUB Lviv, вулиця Замкнена, 9, Львів
Ціна: 180 грн

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 35

Тема зустрічі цього разу: «Креативне мислення або де взяти хороші ідеї» і протягом всієї зустрічі будемо говорити про креативне мислення, натхнення і генерування хороших ідей. Спікер: Андрій Скуратов, який займається вирішенням проблем в рамках технологічного бізнесу.

Червень 12, 19:00
Пройшло
LoGeek Night
Дата та час: Червень 13, 19:00
Ціна: безкоштовно, реєстрація

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 37

LoGeek Night — це неформальна зустріч IT-фахівців з метою поспілкуватися з однодумцями, поділитися досвідом і отримати нові знання. Цього разу LoGeek Night буде присвячений C ++. Досвідчені спікери поділяться новою інформацією та дадуть відповіді на ваші питання.

Червень 13, 19:00
Пройшло
PlatformaChitChat: Ще X способів зафакапіть свій стартап: поради засновників
Дата та час: Червень 11, 19:00
Ціна: 300 грн
Червень 11, 19:00

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 39

На івенті спікери-засновники бізнесу розкажуть реальні історії про проблеми, з якими вони стикалися, як вони їх вирішували і як їх можна було б уникнути.Platforma ChitChat: абсолютно вільний формат дискусії про життєві досягнення і випробуваннях з реальними підприємцями.

Події за хронологією

Пройшло
Фестиваль «Острів Європа»
Дата та час: Січень 01, 15:00
Ціна: безкоштовно

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 41

У Вінниці на 10 open-air локаціях міста відбудеться масштабний міжнародний фестиваль «Острів Європа», присвячений «камерним» літературам, малим мовам та локальним текстам.

Січень 01, 15:00
Пройшло
Майстерня міста у Львові 2018
Дата та час: Червень 10, 11:00
Ціна: безкоштовно

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 42

Традиційно літо у Львові розпочинається разом з Майстернею міста —  відкритий павільйон, що діятиме з 1 по 10 червня.Цього року команда Інституту міста разом з партнерами запрошує кожного долучитися до марафону цікавих подій протягом 1-10 червня.

Червень 10, 11:00
Пройшло
Гран-прі Вінниці з дріфтингу 2018
Дата та час: Червень 10, 12:00
Місце проведення: Аеродром «Калинівка», Вінниця
Ціна: від 250 грн

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 43

На майданчику аеродрому в Калинівці кращі дріфт-пілоти України традиційно змагатимуться за перемогу на змаганнях, що проводяться Вінницькою федерацією дрег-рейсингу і дріфту та Андрієм Гальчинським. Цього року перегони носять статус Гран-прі Вінниці.

Червень 10, 12:00
Пройшло
Operafest Tulchyn-2018
Дата та час: Червень 10, 16:00
Ціна: безкоштовно

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 44

Міжнародний оперний фестиваль під відкритим небом OPERAFEST TULCHYN-2018 пройде у легендарному Палаці Потоцьких у Тульчині. Світові шедеври і грандіозні постановки – від мюзиклу «Чикаго» до прем’єри містичної версії «Дон Жуана». Приїдуть кращі виконавці США, Австрії, Німеччини й України.

Червень 10, 16:00
Пройшло
В чому сила? Ревіталізація публічних просторів
Дата та час: Червень 10, 17:00
Ціна: безкоштовно

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 45

Оживлення, наповнення дією, енергією, новим змістом — ревіталізація — стане предметом цієї дискусії. Говоритимуть про те, скільки насправді потрібно часу та зусиль, щоб наповнити новим життям місто чи певну його громаду. Зустрінуться автори проектів, які більше 5 років працюють з покинутими та забутими територіями.

Червень 10, 17:00
Пройшло
Перша робота в ІТ, або ми підсадимо Ваc на Salesforce
Дата та час: Червень 11, 17:00
Ціна: безкоштовно, реєстрація

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 46

Компанія TechMagic запускає вже 2-й Salesforce Training Center та надає можливість молодим розробникам отримати свою першу роботу в IT. На івенті Salesforce розробник, Олег Богданович, розповість про те, що таке SalesForce, переваги/недоліки платформи і як все працює зсередини. Salesforce сертифікації для розробників, яка з них користь.

Червень 11, 17:00
Пройшло
PlatformaChitChat: Ще X способів зафакапіть свій стартап: поради засновників
Дата та час: Червень 11, 19:00
Ціна: 300 грн
Червень 11, 19:00
Пройшло
Good morning girls!
Дата та час: Червень 12, 08:00
Ціна: 300 грн

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 47

Досвідом ведення бізнесу поділиться Яна Анохіна — засновниця бренду Secret Keeper Box - Voeu Du Coeur. Яна розробила упаковку для ювелірних прикрас, налагодила виробництво в Україні і експортує продукцію в США. Дівчина розповість, як почати власну справу, любити те, чим займаєшся.

Червень 12, 08:00
Пройшло
Workshop по Blockchain
Дата та час: Червень 12, 12:00
Ціна: безкоштовно

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 48

Компанія Anadea запрошує на воркшоп по Блочкчай тема якого: «Що таке децентралізовані додатки (DApps), як ними користуватися і в яких випадках це найдоречніше ( та навіщо вони потрібні)». Зустріч буде присвячена децентралізованим додаткам для сервісу на блокчейні. Теми: що таке децентралізовані додатки і при чому тут блокчейн; авторизація та ідентифікація користувачів в dapps тощо.

Червень 12, 12:00
Пройшло
Popcorp в Виннице. Что там в fintech?
Дата та час: Червень 12, 18:30
Місце проведення: CHERDAK, вулиця Соборна, 24, Вінниця
Ціна: безкоштовно, реєстрація

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 49

Завершальний івент в рамках промо Popcorp accelerator від Radar Tech і UKRSIBBANKK BNP Paribas Group.Говоритимуть про те, що відбувається в fintech-галузі: що спровокувало її вибухове зростання, які проекти найбільш затребувані в світі і Україні, які виклики стоять перед банками і як стартапу «зловити хвилю» і знайти можливості для розвитку в фінансовому секторі. Обговорять з експертами банку реальні кейси та запити фінансової структури.

Червень 12, 18:30
Пройшло
Stand Uр: Креативне мислення або де взяти хороші ідеї
Дата та час: Червень 12, 19:00
Місце проведення: IHUB Lviv, вулиця Замкнена, 9, Львів
Ціна: 180 грн

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 50

Тема зустрічі цього разу: «Креативне мислення або де взяти хороші ідеї» і протягом всієї зустрічі будемо говорити про креативне мислення, натхнення і генерування хороших ідей. Спікер: Андрій Скуратов, який займається вирішенням проблем в рамках технологічного бізнесу.

Червень 12, 19:00
Пройшло
LoGeek Night
Дата та час: Червень 13, 19:00
Ціна: безкоштовно, реєстрація

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 51

LoGeek Night — це неформальна зустріч IT-фахівців з метою поспілкуватися з однодумцями, поділитися досвідом і отримати нові знання. Цього разу LoGeek Night буде присвячений C ++. Досвідчені спікери поділяться новою інформацією та дадуть відповіді на ваші питання.

Червень 13, 19:00
Пройшло
Міжнародний ІТ-форум Bit-2018 у Львові
Дата та час: Червень 14, 09:00
Ціна: безкоштовно

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 52

Вже втретє відбудеться Міжнародний ІТ-Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» (або BIT-2018). Подія присвячена хмарним обчисленням, центрами обробки даних, сучасним комунікаційними послугами, зберіганням даних та бізнес-аналітиці, інтернету речей та смарт-рішенням, а також кібербезпеці.

Червень 14, 09:00
Пройшло
Fashion is my profession: money vs creativity
Дата та час: Червень 14, 19:00
Ціна: від 750 грн

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 53

Учасники дізнаються, на чому заснована сучасна фешн-індустрія і як знайти баланс між прибутком і творчістю. Модератор зустрічі - ко-фаундер Elevate Conference Даша Зарівна, екс-шеф-редактор онлайн-версії «L'Officiel Україна».

Червень 14, 19:00
Пройшло
Бізнес-конференція «Ділове партнерство: складові успіху»
Дата та час: Червень 15, 10:00

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 54

На конференції йтиметься про те, як сформувати успішне та взаємовигідне бізнес-партнерство та оминути «підводні камені». Говоритимуть на такі теми: бізнес-партнерство як концепція: плюси, мінуси, ньюанси; На якому етапі та в яких випадках варто шукати ділового партнера; Партнерські домовленості, або що варто передбачити починаючи бізнес з партнером; Конфлікти між партнерами і методи їх вирішення; Розприділення ролей та обов’язків в партнерстві.

Червень 15, 10:00
Пройшло
DaKiRy Talks «About Product Management»
Дата та час: Червень 16, 11:00
Ціна: від 335 грн

Дайджест подій в Україні на тиждень: куди піти за знаннями та враженнями 55

Саме ця зустріч присвячена Product Management. DaKiRy Talks — серія зустрічей, створених з метою покращення професійних навичок та обміну досвідом експертів з різних областей. Кожного разу обиратимуть іншу сферу: product management, project management, sales, marketing, pr та інше.

Червень 16, 11:00
до зустрічі
у наступному дайджесті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: