fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Києві створили онлайн-мапу веганських закладів

V Kyjevi stvoryly onlajn-mapu veganśkyh zakladiv
У Києві запустили онлайн-мапу Vegan City, за допомогою якої можна знайти заклади з  вегетаріанським та веганським меню
U Kyjevi zapustyly onlajn-mapu Vegan City, za dopomogoju jakoї možna znajty zaklady z  vegetarianśkym ta veganśkym menju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Команда фонду Smart Heart Charity Foundation, що функціонує при компанії Smartline Group розробили онлайн-мапу. З її допомогою якої можна знайти заклади Києва з вегетаріанським та веганським меню, передає Наш Киев. Аби підняти рівень екологічної свідомості населення й покращити екологічну ситуацію в Україні створили проект Vegan City. Окрім вже розробленої мапи, команда безкоштовно створює окреме VeganCity-меню для кожного закладу, що свідомо ставиться до екології та здоров’я. На ресурсі можна також знайти тематичні статті про те, як харчуватись здорово й збалансовано, не завдаючи шкоди довкіллю та тваринам. Як функціонує сервіс. Знайшовши на мапі потрібний заклад, можна переглянути всю інформацію про нього: короткий опис, меню, адресу і графік роботи. Зокрема, у сервісі є окрема вкладка з переліком усіх закладів, які беруть участь в проекті. Також їх можна впорядкувати за типом, способом оплати, метою візиту і особливостями меню: веганське, вегетаріанське або змішане. Крім того, там позначено наявність доставки, літнього майданчика та цілодобового обслуговування. Раніше ми писали, що в Україні відкрили екологічний онлайн-магазин з виготовленими з природного матеріалу товарами, які біологічно розкладаються.
Реклама 👇 Замовити

Команда фонду Smart Heart Charity Foundation, що функціонує при компанії Smartline Group розробили онлайн-мапу. З її допомогою якої можна знайти заклади Києва з вегетаріанським та веганським меню, передає «Наш Киев».

Аби підняти рівень екологічної свідомості населення й покращити екологічну ситуацію в Україні створили проект Vegan City. Окрім вже розробленої мапи, команда безкоштовно створює окреме VeganCity-меню для кожного закладу, що свідомо ставиться до екології та здоров’я. На ресурсі можна також знайти тематичні статті про те, як харчуватись здорово й збалансовано, не завдаючи шкоди довкіллю та тваринам.

Як функціонує сервіс

Знайшовши на мапі потрібний заклад, можна переглянути всю інформацію про нього: короткий опис, меню, адресу і графік роботи. Зокрема, у сервісі є окрема вкладка з переліком усіх закладів, які беруть участь в проекті.

Також їх можна впорядкувати за типом, способом оплати, метою візиту і особливостями меню: веганське, вегетаріанське або змішане. Крім того, там позначено наявність доставки, літнього майданчика та цілодобового обслуговування.

В Києві створили онлайн-мапу веганських закладів

Раніше ми писали, що в Україні відкрилиВ Києві створили онлайн-мапу веганських закладів 1В Україні відкрився «екологічний» онлайн-магазин «екологічний» онлайн-магазин з виготовленими з природного матеріалу товарами, які біологічно розкладаються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: