fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google створив VR-дудл про автора «Мандрівки на Місяць»

Google stvoryv VR-dudl pro avtora «Mandrivky na Misjać»
Вчора, 3 травня, в Google з'явився дудл, присвячений французькому фокуснику і кінематографістові початку ХХ століття Жоржу Мельєсу. Розробники вперше використали технології віртуальної реальності
Včora, 3 travnja, v Google z'javyvsja dudl, prysvjačenyj francuźkomu fokusnyku i kinematografistovi počatku HH stolittja Žoržu Meľjesu. Rozrobnyky vperše vykorystaly tehnologiї virtuaľnoї reaľnosti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На головній сторінці Google зявився анімаційний Back to the Moon. Він знятий спеціально для власників VR-шоломів і гарнітур, передає vokrugsveta.ua. Інтерактивний панорамний дудл у віртуальній реальності (VR), розроблений спільно командами Google Інтерактивні короткометражки, Google Arts & Culture і Французької сінематеки, можна подивитися за допомогою спеціального додатку, а можна — просто в Youtube (тоді ролик буде всього лише панорамним). Жорж Мельєс був не тільки ілюзіоністом, а й режисером, майстром кінотрюків. Анімаційне відео в стилі ретро показує основні кінотрюки, винайдені Мельєсом і застосовані ним у фільмах, яких налічується понад 500. Що привніс Жорж Мельєс в кінематограф. Мельєс придумав, як створювати кінотрюки за допомогою стоп-кадру, покадровой зйомки, подвійний і багаторазової експозиції тощо. Всі ці фокуси, що зачаровували глядачів початку ХХ століття наочно показані в гугловському дудлі: зникнення або подвоєння предметів миттєва зміна костюмів імітація води або космічного простору Користуючись лише театральним устаткуванням, ілюзіоніст-режисер відтворив сонячне затемнення у фільмі Сонячне затемнення та інші космічні події. Як багато фантастів, він виявився провісником: серед його фільмів не тільки Подорож на Місяць, а й Тунель під Ла-Махаємо. Жорж народився в заможній родині і багато часу присвячував своїм хобі, зокрема — фокусам. Після перегляду фільму братів Люмєр вирішив самостійно знімати кіно, купив англійську камеру і незабаром заснував свою студію. У кіно є де розгулятися фантазії ілюзіоніста. Ви — маги, ви — русалки, шукачі пригод, чарівники. Давайте помріємо разом зі мною, — закликав він глядачів. Нагадаємо, раніше ми писали про стрічку Викрадена принцеса: Руслан і Людмила, який став найкасовшим українським анімаційним фільмом.
Реклама 👇 Замовити

На головній сторінці Google з’явився анімаційний «Back to the Moon». Він знятий спеціально для власників VR-шоломів і гарнітур, передає vokrugsveta.ua.

Інтерактивний панорамний дудл у віртуальній реальності (VR), розроблений спільно командами Google Інтерактивні короткометражки, Google Arts & Culture і Французької сінематеки, можна подивитися за допомогою спеціального додатку, а можна — просто в Youtube (тоді ролик буде «всього лише» панорамним).

Жорж Мельєс був не тільки ілюзіоністом, а й режисером, майстром кінотрюків. Анімаційне відео в стилі ретро показує основні кінотрюки, винайдені Мельєсом і застосовані ним у фільмах, яких налічується понад 500.

Що привніс Жорж Мельєс в кінематограф

Мельєс придумав, як створювати кінотрюки за допомогою стоп-кадру, покадровой зйомки, подвійний і багаторазової експозиції тощо. Всі ці фокуси, що зачаровували глядачів початку ХХ століття наочно показані в гугловському дудлі:

  • зникнення або подвоєння предметів
  • миттєва зміна костюмів
  • імітація води або космічного простору
  • Користуючись лише театральним устаткуванням, ілюзіоніст-режисер відтворив сонячне затемнення у фільмі «Сонячне затемнення та інші космічні події».

Як багато фантастів, він виявився провісником: серед його фільмів не тільки «Подорож на Місяць», а й «Тунель під Ла-Махаємо».

Жорж народився в заможній родині і багато часу присвячував своїм хобі, зокрема — фокусам. Після перегляду фільму братів Люм’єр вирішив самостійно знімати кіно, купив англійську камеру і незабаром заснував свою студію. У кіно є де розгулятися фантазії ілюзіоніста. «Ви — маги, ви — русалки, шукачі пригод, чарівники. Давайте помріємо разом зі мною», — закликав він глядачів.

Нагадаємо, раніше ми писалиGoogle створив VR-дудл про автора «Мандрівки на Місяць» 1«Викрадена принцеса» стала найкасовішим українським анімаційним фільмом про стрічку «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», який став найкасовшим українським анімаційним фільмом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: