fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві запустять електронну оплату проїзду в транспорті

U Kyjevi zapustjať elektronnu oplatu proїzdu v transporti
Автоматизовану систему обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті мають впровадити протягом місяця.  КП «Київпастранс» також запровадив окремі елементи такої автоматизованої системи: на швидкісному трамваї, фунікулері, міській електричці
Avtomatyzovanu systemu obliku oplaty proїzdu v miśkomu pasažyrśkomu transporti majuť vprovadyty protjagom misjacja.  KP «Kyїvpastrans» takož zaprovadyv okremi elementy takoї avtomatyzovanoї systemy: na švydkisnomu tramvaї, funikuleri, miśkij elektryčci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як інформують у КМДА, для цього інтегрують і адаптують уже існуючі відповідні автоматизовані системи оплати проїзду та обліку пасажирів. Як працюватиме автоматизована система оплати. Нині автоматизовану систему оплати проїзду із можливістю обліку пасажирів, у тому числі пільгових категорій, уже запроваджено у КП Київський метрополітен. Там розрахуватися за проїзд можна пластиковими жетонами, безконтактними пластиковими проїзними квитками та банківськими безконтактними картками. КП Київпастранс також запровадив окремі елементи такої автоматизованої системи: на швидкісному трамваї, фунікулері, міській електричці. Тому вирішили модернізувати та дооснастити всі існуючі елементи відповідних автоматизованих систем КП Київпастранс та КП Київський метрополітен для об’єднання у єдину загальноміську систему оплати проїзду. Комунальне підприємство Головний інформаційно-обчислювальний центр поєднає автоматизовану систему з Особистим кабінетом киянина та соціальним процесінгом міста. До слова,  раніше в матеріалі Na chasi повідомляли про те, що в громадському транспорті Києва можна безкоштовно користуватися Wi-Fi. Це стало можливим завдяки співпраці КП Київпастранс з компанією Є Wi-Fi.  Підключитися до інтернету можна в будь-якому автобусі, тролейбусі та трамваї, де є спеціальна наліпка та інструкція.
Реклама 👇 Замовити

Як інформують у КМДА, для цього інтегрують і адаптують уже існуючі відповідні автоматизовані системи оплати проїзду та обліку пасажирів.

Як працюватиме автоматизована система оплати

Нині автоматизовану систему оплати проїзду із можливістю обліку пасажирів, у тому числі пільгових категорій, уже запроваджено у КП «Київський метрополітен». Там розрахуватися за проїзд можна пластиковими жетонами, безконтактними пластиковими проїзними квитками та банківськими безконтактними картками.

КП «Київпастранс» також запровадив окремі елементи такої автоматизованої системи: на швидкісному трамваї, фунікулері, міській електричці. Тому вирішили модернізувати та дооснастити всі існуючі елементи відповідних автоматизованих систем КП «Київпастранс» та КП «Київський метрополітен» для об’єднання у єдину загальноміську систему оплати проїзду.
Комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» поєднає автоматизовану систему з Особистим кабінетом киянина та соціальним процесінгом міста.

До слова,  раніше в матеріалі Na chasi повідомлялиУ Києві запустять електронну оплату проїзду в транспорті 1Громадський транспорт Києва отримав безкоштовний Wi-Fi про те, що в громадському транспорті Києва можна безкоштовно користуватися Wi-Fi. Це стало можливим завдяки співпраці КП «Київпастранс» з компанією «Є Wi-Fi».  Підключитися до інтернету можна в будь-якому автобусі, тролейбусі та трамваї, де є спеціальна наліпка та інструкція.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: