fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС регулюватиме відносини Google, Apple і Amazon з малим бізнесом

JeS reguljuvatyme vidnosyny Google, Apple i Amazon z malym biznesom
Європейський Союз розробив законопроект, який передбачає регулювання комерційних відносин технологічних корпорацій з малим бізнесом. Про це повідомляє K.Fund Media
Jevropejśkyj Sojuz rozrobyv zakonoproekt, jakyj peredbačaje reguljuvannja komercijnyh vidnosyn tehnologičnyh korporacij z malym biznesom. Pro ce povidomljaje K.Fund Media
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зокрема, йдеться про те, щоб такі IT-гіганти як Google, Apple і Amazon не обмежували права корпоративних клієнтів, просуваючи власні сервіси. Для впровадження нових правил їх має схвалити Європейський парламент і країни-члени ЄС. Європейські чиновники побоюються, що великі онлайн-платформи можуть обмежувати права корпоративних клієнтів, просуваючи власні сервіси. І щоб цього не сталося розробили законопроект, щоб унеможливити такі випадки. Про що говорить новий законопроект. ЄС хоче, щоб магазини додатків, пошуковики, торгові майданчики і сайти бронювання готелів зробили процес ранжування результатів пошуку зрозумілим і прозорим. Крім того, Брюссель має намір надати компаніям можливість подавати колективні позови проти онлайн-платформ за непрозорість і дискримінацію конкурентів. У судових процесах із корпоративними клієнтами IT-гігантам доведеться покривати щонайменше половину судових витрат. ЄС також планує зобов’язати технологічні корпорації повідомляти в правилах онлайн-платформ про диференційований підхід до своїх сервісів і продуктів конкурентів. Також і самі компанії готуються до низки змін у звязку із GDPR — новою політикою ЄС щодо конфіденційності даних: До слова, раніше ми писали про те, що gлатформа хмарних сервісів Amazon Web Services (AWS) представила сервіс шаблонів для зручного запуску блокчейн-мереж. Pавдяки новому сервісу користувачі зможуть за кілька хвилин і пару кліків запускати блокчейн-мережі на базі протоколів Ethereum і Hyperledger Fabric.
Реклама 👇 Замовити

Зокрема, йдеться про те, щоб такі IT-гіганти як Google, Apple і Amazon не обмежували права корпоративних клієнтів, просуваючи власні сервіси. Для впровадження нових правил їх має схвалити Європейський парламент і країни-члени ЄС.

Європейські чиновники побоюються, що великі онлайн-платформи можуть обмежувати права корпоративних клієнтів, просуваючи власні сервіси. І щоб цього не сталося розробили законопроект, щоб унеможливити такі випадки.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Про що говорить новий законопроект

ЄС хоче, щоб магазини додатків, пошуковики, торгові майданчики і сайти бронювання готелів зробили процес ранжування результатів пошуку зрозумілим і прозорим. Крім того, Брюссель має намір надати компаніям можливість подавати колективні позови проти онлайн-платформ за непрозорість і дискримінацію конкурентів.

У судових процесах із корпоративними клієнтами IT-гігантам доведеться покривати щонайменше половину судових витрат. ЄС також планує зобов’язати технологічні корпорації повідомляти в правилах онлайн-платформ про диференційований підхід до своїх сервісів і продуктів конкурентів.

Також і самі компанії готуються до низки змін у зв’язку із GDPR — новою політикою ЄС щодо конфіденційності даних:

До слова, раніше ми писалиЄС регулюватиме відносини Google, Apple і Amazon з малим бізнесом 1Сервіс від Amazon спрощує розгортання блокчейн-мереж про те, що gлатформа хмарних сервісів Amazon Web Services (AWS) представила сервіс шаблонів для зручного запуску блокчейн-мереж. Pавдяки новому сервісу користувачі зможуть «за кілька хвилин і пару кліків» запускати блокчейн-мережі на базі протоколів Ethereum і Hyperledger Fabric.

Джерело: K-Fund Media

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: