fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Школярка запустила в Instagram екомарафон із сортування сміття

Školjarka zapustyla v Instagram ekomarafon iz sortuvannja smittja
Дарина Сліпченко з Тернополя організувала у соцмережі Instagram екомарафон з сортування сміття. До марафону «Екодора» може долучитись кожен користувач соцмережі Instagram, якщо перейде за нікнеймом @dora.slp
Daryna Slipčenko z Ternopolja organizuvala u socmereži Instagram ekomarafon z sortuvannja smittja. Do marafonu «Ekodora» može dolučytyś kožen korystuvač socmereži Instagram, jakščo perejde za niknejmom @dora.slp
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За одним поліетиленовим пакетом стоїть ціле звалище, переконалася 8-класниця Дарина Сліпченко, і вирішила започаткувати екомарафон Екодора, передає міський сайт 20хвилин. Як Дарина Сліпченко організувала екомарафон. Дарина разом зі своїми підписниками вчиться роздільно збирати побутові відходи, здавати вторсировину на переробку, користуватись еко-пакетами та піклуватися про природу. Учениця 8 класу тернопільської серодньої школи так коментує свою ініціативу: Йдучи додому, гуляючи, почала на вулицях та у парках помічати, що багато людей викидає відходи не у смітники – мене це зачепило. А після того, як мені вчителька з георгафії запропонувала написати наукову роботу для Малої академії наук України про екологію, то я зрозуміла, що мені потрібно ділитись з людьми у блозі цікавою інформацію на цю тему. В інтерв’ю виданню 20 хвилин дівчина розповіла, що марафон Екодора покликаний зробити людей більш обізнаними у питаннях сортування сміття. Можливо, хтось і хоче допомогти природі, але просто не має уявлення про те, як це зробити. Організувала марафон у соцмережі Instagram за нікнеймом @dora.slp — це дуже зручна для мене платформа, — сказала дівчина. Марафон Екодора розрахований на 7 днів. За словами Дарини, звичка виробляється саме за цей час. Настанови протягом тижня на думку дівчини допоможуть людям зрозуміти, що робити далі, які звички їм потрібні. Щодня Дарина придумує завдання для учасників, виходячи з власного досвіду і разом зі своїми підписниками виробляє екологічні звички. Завдання, які дає Дарина, цілком реальні і виконати їх може кожен. У першому завданні школярка просила учасників марафону фотографувати своє сміття, щоб визначити, що можна віддати на переробку. За словами Дарини Сліпченко, за 7 днів марафон продовжиться і час від часу поєднуватиметься з іншими проектами. До слова, раніше ми писали про те, що  у Львові  з’являться підземні контейнери для твердих побутових відходів.
Реклама 👇 Замовити

За одним поліетиленовим пакетом стоїть ціле звалище, переконалася 8-класниця Дарина Сліпченко, і вирішила започаткувати екомарафон «Екодора», передає міський сайт 20хвилин.

Як Дарина Сліпченко організувала екомарафон

Дарина разом зі своїми підписниками вчиться роздільно збирати побутові відходи, здавати вторсировину на переробку, користуватись еко-пакетами та піклуватися про природу.

Учениця 8 класу тернопільської серодньої школи так коментує свою ініціативу: «Йдучи додому, гуляючи, почала на вулицях та у парках помічати, що багато людей викидає відходи не у смітники – мене це зачепило. А після того, як мені вчителька з георгафії запропонувала написати наукову роботу для Малої академії наук України про екологію, то я зрозуміла, що мені потрібно ділитись з людьми у блозі цікавою інформацію на цю тему».

В інтерв’ю виданню «20 хвилин» дівчина розповіла, що марафон «Екодора» покликаний зробити людей більш обізнаними у питаннях сортування сміття. «Можливо, хтось і хоче допомогти природі, але просто не має уявлення про те, як це зробити. Організувала марафон у соцмережі Instagram за нікнеймом @dora.slp — це дуже зручна для мене платформа», — сказала дівчина. Марафон «Екодора» розрахований на 7 днів. За словами Дарини, звичка виробляється саме за цей час. Настанови протягом тижня на думку дівчини допоможуть людям зрозуміти, що робити далі, які звички їм потрібні.

Щодня Дарина придумує завдання для учасників, виходячи з власного досвіду і разом зі своїми підписниками виробляє екологічні звички. Завдання, які дає Дарина, цілком реальні і виконати їх може кожен. У першому завданні школярка просила учасників марафону фотографувати своє сміття, щоб визначити, що можна віддати на переробку. За словами Дарини Сліпченко, за 7 днів марафон продовжиться і час від часу поєднуватиметься з іншими проектами.

До слова, раніше ми писалШколярка запустила в Instagram екомарафон із сортування сміття 1У Львові встановлять підземні контейнери для сміттяи про те, що  у Львові  з’являться підземні контейнери для твердих побутових відходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: