fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Київстар» представив переказ коштів між банківськими картками

«Kyїvstar» predstavyv perekaz koštiv miž bankivśkymy kartkamy
Абоненти національного мобільного оператора «Київстар» отримали додаткову можливість для миттєвих переказів між картками українських банків. Здійснити цю операцію тепер можна просто на сайті компанії
Abonenty nacionaľnogo mobiľnogo operatora «Kyїvstar» otrymaly dodatkovu možlyvisť dlja myttjevyh perekaziv miž kartkamy ukraїnśkyh bankiv. Zdijsnyty cju operaciju teper možna prosto na sajti kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Послуга доступна на онлайн-ресурсах Київстар. Вона дає можливість перевести кошти з картки на картку з компютера, планшета і мобільного телефону. Користуватися сервісом можна цілодобово з будь-якої точки світу. Комісія за переказ — мінімальна серед операторів Р2Р, повідомляють на сайті компанії. Навіщо запустили онлайн-платформу. Начальник департаменту мобільних фінансових послуг Київстар Тарас Горкун розповів, що протягом 2017 року в компанії відзначили зростання кількості поповнень мобільного рахунку через офіційний сайт оператора на 26%. З огляду на популярність послуги в сфері онлайн-платежів на kyivstar.ua і постійне зростання ринку грошових переказів, було прийнято рішення про запуск сервісу. Скільки коштує нова послуга. Тариф за користування послугою в середньому вдвічі нижче від існуючих пропозицій на українському ринку. Він складається з двох частин: змінної — 0,5% від суми переказу; фіксованої — 2,5 грн за кожну успішну транзакцію. Процес перерахування коштів досить простий і вимагає від користувача ввести дані карт відправника і одержувача грошей, а також номери їхніх мобільних телефонів. Як скористатися новим переказом від Київстар. Послуга доступна для всіх українців на офіційному сайті за посиланням, а також в додатку Мобільні гроші. Вона надається партнером — компанією Глобалмані за підтримки ТАСКОМБАНК. Офіційна статистика НБУ за 2017 рік свідчить, що перекази коштів з карти на картку — популярна послуга серед українських користувачів. Тільки в четвертому кварталі обсяг даної послуги зріс на 54,1%, українці 43,2 млн раз здійснювали грошові перекази між банківськими рахунками. До речі, раніше ми повідомляли про те, що компанія Київстар запустила 4G в діапазоні 2600 МГц у 20 населених пунктах. Запуск зв’язку в діапазоні 1800 МГц обіцяють організувати влітку 2018 року.
Реклама 👇 Замовити

Послуга доступна на онлайн-ресурсах «Київстар». Вона дає можливість перевести кошти з картки на картку з комп’ютера, планшета і мобільного телефону.

Користуватися сервісом можна цілодобово з будь-якої точки світу. Комісія за переказ — мінімальна серед операторів Р2Р, повідомляють на сайті компанії.

Навіщо запустили онлайн-платформу

Начальник департаменту мобільних фінансових послуг «Київстар» Тарас Горкун розповів, що протягом 2017 року в компанії відзначили зростання кількості поповнень мобільного рахунку через офіційний сайт оператора на 26%. З огляду на популярність послуги в сфері онлайн-платежів на kyivstar.ua і постійне зростання ринку грошових переказів, було прийнято рішення про запуск сервісу.

Скільки коштує нова послуга

Тариф за користування послугою в середньому вдвічі нижче від існуючих пропозицій на українському ринку. Він складається з двох частин:

  • змінної — 0,5% від суми переказу;
  • фіксованої — 2,5 грн за кожну успішну транзакцію.

Процес перерахування коштів досить простий і вимагає від користувача ввести дані карт відправника і одержувача грошей, а також номери їхніх мобільних телефонів.

Як скористатися новим переказом від «Київстар»

Послуга доступна для всіх українців на офіційному сайті за посиланням, а також в додатку «Мобільні гроші». Вона надається партнером — компанією «Глобалмані» за підтримки «ТАСКОМБАНК».

«Київстар» представив переказ коштів між банківськими картками

Офіційна статистика НБУ за 2017 рік свідчить, що перекази коштів з карти на картку — популярна послуга серед українських користувачів. Тільки в четвертому кварталі обсяг даної послуги зріс на 54,1%, українці 43,2 млн раз здійснювали грошові перекази між банківськими рахунками.

До речі, раніше ми повідомляли«Київстар» представив переказ коштів між банківськими картками 1«Київстар» запустив 4G у 20 українських населених пунктах про те, що компанія «Київстар» запустила 4G в діапазоні 2600 МГц у 20 населених пунктах. Запуск зв’язку в діапазоні 1800 МГц обіцяють організувати влітку 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: