fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Urban Space 100 виділив 226 тис грн на проекти в Івано-Франківську

Urban Space 100 vydilyv 226 tys grn na proekty v Ivano-Frankivśku
Відомий громадський ресторан Urban Space 100 підвів квартальні підсумки та виділив чергові гранти на реалізацію проектів, котрі допомагають змінювати Івано-Франківськ
Vidomyj gromadśkyj restoran Urban Space 100 pidviv kvartaľni pidsumky ta vydilyv čergovi granty na realizaciju proektiv, kotri dopomagajuť zminjuvaty Ivano-Frankivśk
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У першому кварталі 2018 року співзасновники громадського ресторану Urban Space 100 вирішили надати фінансову підтримку 8 проектам на загальну суму 226 354 грн. Які проекти підтримає Urban Space 100. Серед проектів, на які будуть виділені кошти: 35 200 грн — на щорічне міське свято до Дня захисту дітей, яке відбудеться 2 червня у Міському парку ім. Т. Шевченка у Івано-Франківську. 21 435 грн — на проведення Першого підліткового хакатону, де з допомогою 6 менторів із числа спеціалістів ІТ-компаній та організаторів хакатону 5-8 команд створюють прототип мобільного додатка, метою якого має бути розвиток міста. В кінці хакатону кожна команда буде презентувати ідею стартапу та прототип додатка. Команда-переможець отримає менторську підтримку. 36 121,5 грн — на допомогу конференції Design Villag. Дві попередні конференції проводились у 2015 та 2016 роках та щоразу збирали понад 500 учасників. Цього року Design Village триватиме три дні (25-27 травня) та складатиметься з лекцій, воркшопів, майстер-класів, виставок та портфоліо рев’ю. Серед спікерів — представники Mojang (Minecraft), Ueno, Punanimation, BBDO Ukraine, buero bauer. Також буде надано часткове фінансування на навчання 1 тис дітей Arduino робототехніки в школах Івано-Франківська. Сума підтримки на це починання складе 15 556,25 грн (запитувана сума — 68 500 грн). Платформа Arduino повністю відкрита для розробників і дає змогу створювати нові проекти на основі відкритого коду. Включно з цими проектами Urban Space 100 за весь час існування підтримав вже 73 проекти. Наступні загальні збори відбудуться в кінці липня, а подавати заявку на ґранти можна з 15 червня до 15 липня. Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про аналогічний громадський ресторан у Одесі, котрий теж має на меті підтримувати корисні громадські ініціативи.
Реклама 👇 Замовити

У першому кварталі 2018 року співзасновники громадського ресторану Urban Space 100 вирішили надати фінансову підтримку 8 проектам на загальну суму 226 354 грн.

Які проекти підтримає Urban Space 100

Серед проектів, на які будуть виділені кошти:

  • 35 200 грн — на щорічне міське свято до Дня захисту дітей, яке відбудеться 2 червня у Міському парку ім. Т. Шевченка у Івано-Франківську.
  • 21 435 грн — на проведення Першого підліткового хакатону, де з допомогою 6 менторів із числа спеціалістів ІТ-компаній та організаторів хакатону 5-8 команд створюють прототип мобільного додатка, метою якого має бути розвиток міста. В кінці хакатону кожна команда буде презентувати ідею стартапу та прототип додатка. Команда-переможець отримає менторську підтримку.
  • 36 121,5 грн — на допомогу конференції Design Villag. Дві попередні конференції проводились у 2015 та 2016 роках та щоразу збирали понад 500 учасників. Цього року Design Village триватиме три дні (25-27 травня) та складатиметься з лекцій, воркшопів, майстер-класів, виставок та портфоліо рев’ю. Серед спікерів — представники Mojang (Minecraft), Ueno, Punanimation, BBDO Ukraine, buero bauer.

Також буде надано часткове фінансування на навчання 1 тис дітей Arduino робототехніки в школах Івано-Франківська. Сума підтримки на це починання складе 15 556,25 грн (запитувана сума — 68 500 грн). Платформа Arduino повністю відкрита для розробників і дає змогу створювати нові проекти на основі відкритого коду.

Включно з цими проектами Urban Space 100 за весь час існування підтримав вже 73 проекти. Наступні загальні збори відбудуться в кінці липня, а подавати заявку на ґранти можна з 15 червня до 15 липня.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вамUrban Space 100 виділив 226 тис грн на проекти в Івано-Франківську 14City виділить 62 тис грн на соціальні проекти в Одесі про аналогічний громадський ресторан у Одесі, котрий теж має на меті підтримувати корисні громадські ініціативи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Apple Pay хочуть додати, а службу підтримки не можуть додати?? Єдина країна Європи без служби підтримки і Apple Store. Базар.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: