fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В українській столиці почали з’являтися міні-скульптури із символами Києва

V ukraїnśkij stolyci počaly z'javljatysja mini-skuľptury iz symvolamy Kyjeva
Юлія Бевзенко із проекту «Секретный дворик» повідомила, що у Києві буде встановлено 12 міні-скульптур із символами міста, зараз таких інстальовано вже чотири. Мета ініціаторів — зробити нові локації-родзинки для туристів
Julija Bevzenko iz proektu «Sekretnыj dvoryk» povidomyla, ščo u Kyjevi bude vstanovleno 12 mini-skuľptur iz symvolamy mista, zaraz takyh instaľovano vže čotyry. Meta iniciatoriv — zrobyty novi lokaciї-rodzynky dlja turystiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В рамках проекту Шукай! туристи зможуть знаходити скульптури-сюрпризи, малі за розміром та заховані на різних локаціях української столиці. Навіщо потрібні ці скульптури. Бронзові міні-скульптурки на київських вулицях входять до проекту Шукай!. За задумом авторів, вони презентують Київ у вигляді 12 символів, які демонструють різні виключно столичні феномени та культурні явища. Усі вони повязані із історією та побутом української столиці. Вже встановлено 4 таких міні-скульптури, і подальша робота з їхнього встановлення триває. Про остаточні строки реалізації проекту поки не повідомляють. Як виглядають незвичні мистецькі обєкти. На локації Хрещатик/Заньковецької, 15/4 розташовано міні-скульптуру Котлета по-київськи. Її можна знайти на підвіконні ресторану Chicken Kyiv: Потреш котлетку — бажання здійсниться, — розповідає Юлія Бевзенко. За адресою Хрещатик, 36 кияни та гості міста можуть побачити мініатюру Київський каштан. Її розташували на стіні столичної мерії: Потреш каштан — весна буде тепла. За адресою Хрещатик, 29/1 можна відшукати мініатюру Київський торт — і потерти, аби завжди бути струнким. А на Андріївському узвозі, 2Д на фотографів вже чекає міні-скульптура Київське сухе варення. Її жартівливо радять потерти, аби не хворіти взимку. Усі скульптури мають таблички з геолокаіцйними та інформаційними даними. Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про нову можливість для усіх, хто любить архітектуру та краєвиди рідних міст в Україні — участь у фотоконкурсі допоможе їх популяризувати.
Реклама 👇 Замовити

В рамках проекту «Шукай!» туристи зможуть знаходити скульптури-сюрпризи, малі за розміром та заховані на різних локаціях української столиці.

Навіщо потрібні ці скульптури

Бронзові міні-скульптурки на київських вулицях входять до проекту «Шукай!». За задумом авторів, вони презентують Київ у вигляді 12 символів, які демонструють різні виключно столичні феномени та культурні явища. Усі вони пов’язані із історією та побутом української столиці.

Вже встановлено 4 таких міні-скульптури, і подальша робота з їхнього встановлення триває. Про остаточні строки реалізації проекту поки не повідомляють.

Як виглядають незвичні мистецькі об’єкти

На локації Хрещатик/Заньковецької, 15/4 розташовано міні-скульптуру «Котлета по-київськи». Її можна знайти на підвіконні ресторану Chicken Kyiv: «Потреш котлетку — бажання здійсниться», — розповідає Юлія Бевзенко.

В українській столиці почали з'являтися міні-скульптури із символами Києва
За адресою Хрещатик, 36 кияни та гості міста можуть побачити мініатюру «Київський каштан». Її розташували на стіні столичної мерії: «Потреш каштан — весна буде тепла».

В українській столиці почали з'являтися міні-скульптури із символами Києва
За адресою Хрещатик, 29/1 можна відшукати мініатюру «Київський торт» — і потерти, аби завжди бути струнким.

В українській столиці почали з'являтися міні-скульптури із символами Києва
А на Андріївському узвозі, 2Д на фотографів вже чекає міні-скульптура «Київське сухе варення». Її жартівливо радять потерти, аби не хворіти взимку.

В українській столиці почали з'являтися міні-скульптури із символами Києва
Усі скульптури мають таблички з геолокаіцйними та інформаційними даними.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вамВ українській столиці почали з'являтися міні-скульптури із символами Києва 1Українці зможуть взяти участь у фотоконкурсі про рідні місця про нову можливість для усіх, хто любить архітектуру та краєвиди рідних міст в Україні — участь у фотоконкурсі допоможе їх популяризувати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: