fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Ашан» в Україні перейде до відкриття супермаркетів та магазинів «біля дому»

«Ašan» v Ukraїni perejde do vidkryttja supermarketiv ta magazyniv «bilja domu»
Новий керівник «АШАН Україна» Вікторія Луценко розповіла у розмові з RAU.ua про плани компанії перейти від формату гіпермаркетів до іншої конфігурації магазинів для українських покупців
Novyj kerivnyk «AŠAN Ukraїna» Viktorija Lucenko rozpovila u rozmovi z RAU.ua pro plany kompaniї perejty vid formatu gipermarketiv do inšoї konfiguraciї magazyniv dlja ukraїnśkyh pokupciv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У розмові із українським виданням про ритейл Вікторія Луценко розповіла про декілька планів Ашан в Україні. Що варто знати про додаткові формати торгівлі. За її словами, станом на початок II кварталу 2018 року Ашан в Україні представлений мережею гіпермаркетів. Однак у травні буде відкрито перший супермаркет. Його буде представлено у Дніпрі. Влітку супермаркети зявляться також у Києві та інших містах. В основному ці супермаркети будуть розташовані на орендованих площах — від 3 до 5 тис кв. м. Серед інших планів компанії — розвиток торгівельних площ у форматі магазинів біля дому. Топ-менеджерка компанії сподівається, що перший такий магазин відкриється до кінця 2018-го або на початку 2019 року. Вони пропонуватимуть ширший асортимент та послуги на відміну від звичних українських магазинів такого типу. Нові формати не матимуть жодних суббрендів. Їх усі відкриватимуть під брендом Ашан. Відмінністю стане те, що у нових форматах вибір буде не такий великий, як у гіпермаркетах. Луценко пояснює такий крок можливістю прискорити об’єднання офлайн-торгівлі уроздріб та онлайн-торгівлі. Нові точки слугуватимуть своєрідними пунктами видачі, де покупець зможе забрати раніше зроблене в інтернеті замовлення. Також це дозволить швидше доставляти продукти при онлайн-замовленнях, зауважує керівниця Ашан в Україні. Що варто знати про Ашан в Україні. Ашан – один з небагатьох зарубіжних гравців на українському ринку FMCG-рітейлу. Компанія працює в країні з 2008 року і за 10 років зуміла вийти на лідируючі позиції за обсягами товарообігу та сумарною кількістю торгових площ. Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про розвиток CRM та комунікації з клієнтами у мережі оптових гіпермаркетів METRO Cash&Carry Ukraine.
Реклама 👇 Замовити

У розмові із українським виданням про ритейл Вікторія Луценко розповіла про декілька планів «Ашан» в Україні.

Що варто знати про додаткові формати торгівлі

За її словами, станом на початок II кварталу 2018 року «Ашан» в Україні представлений мережею гіпермаркетів. Однак у травні буде відкрито перший супермаркет. Його буде представлено у Дніпрі. Влітку супермаркети з’являться також у Києві та інших містах. В основному ці супермаркети будуть розташовані на орендованих площах — від 3 до 5 тис кв. м.

Серед інших планів компанії — розвиток торгівельних площ у форматі магазинів «біля дому». Топ-менеджерка компанії сподівається, що перший такий магазин відкриється до кінця 2018-го або на початку 2019 року. Вони пропонуватимуть ширший асортимент та послуги на відміну від звичних українських магазинів такого типу.

Нові формати не матимуть жодних суббрендів. Їх усі відкриватимуть під брендом «Ашан». Відмінністю стане те, що у нових форматах вибір буде не такий великий, як у гіпермаркетах. Луценко пояснює такий крок можливістю прискорити об’єднання офлайн-торгівлі уроздріб та онлайн-торгівлі. Нові точки слугуватимуть своєрідними пунктами видачі, де покупець зможе забрати раніше зроблене в інтернеті замовлення. Також це дозволить швидше доставляти продукти при онлайн-замовленнях, зауважує керівниця «Ашан» в Україні.

Що варто знати про «Ашан» в Україні

«Ашан» – один з небагатьох зарубіжних гравців на українському ринку FMCG-рітейлу. Компанія працює в країні з 2008 року і за 10 років зуміла вийти на лідируючі позиції за обсягами товарообігу та сумарною кількістю торгових площ.

Нагадаємо, раніше ми розповідали«Ашан» в Україні перейде до відкриття супермаркетів та магазинів «біля дому» 1Продають усе, крім даних — як Metro Cash&Carry Ukraine використовує big data вам про розвиток CRM та комунікації з клієнтами у мережі оптових гіпермаркетів METRO Cash&Carry Ukraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: