fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Поблизу Запоріжжя запрацювала ще одна сонячна електростанція

Poblyzu Zaporižžja zapracjuvala šče odna sonjačna elektrostancija
У місті Токмак Запорізької області запустили в експлуатацію першу чергу найбільшої в Україні — СЕС Токмак Solar Energy. Сонячна електростанція має потужність 11 МВт. Після завершення будівництва вона становитиме 50 МВт
U misti Tokmak Zaporiźkoї oblasti zapustyly v ekspluataciju peršu čergu najbiľšoї v Ukraїni — SES Tokmak Solar Energy. Sonjačna elektrostancija maje potužnisť 11 MVt. Pislja zaveršennja budivnyctva vona stanovytyme 50 MVt
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як передають у ABCnews, остаточно електростанція буде добудована у грудні 2018 року. Тоді вона зможе забезпечувати електроенергією шість районів Запорізької області, в тому числі і курорти на узбережжі Азовського моря. Скільки коштує електростанція. Загальний обсяг залучених інвестицій у будівництво СЕС становитиме €45 млн. Інвесторами проекту виступилa інвестиційна компанія Astra Capital Group (Україна) у партнерстві з державним Укргазбанком. Останній профінансував будівництво електростанції на суму €19 млн, повідомляє прес-центр компанії Укргазбанк. Електростанцію назвали істотним внеском в енергетичну незалежність і екологічну безпеку України. За словами, голови наглядової ради компанії Токмак Солар Енерджі Олександр Рєпкіна, електростанція своєю роботою забезпечить економію викидів вуглекислоти в атмосферу. Економія шкідливих викидів становитиме близько 24 тис тонн на рік. А це дорівнює кількості викидів в атмосферу близько 15 тис автомобілів. Нагадаємо, що на Вінничині зявляться ще три сонячні електростанції, будівництво яких профінансує Європейський банкк реконструкції і розвитку. Нові станції матимуть загальну потужність 33,9 МВт та сприятимуть зниженню рівня шкідливих викидів.
Реклама 👇 Замовити

Як передають у ABCnews, остаточно електростанція буде добудована у грудні 2018 року. Тоді вона зможе забезпечувати електроенергією шість районів Запорізької області, в тому числі і курорти на узбережжі Азовського моря.

Скільки коштує електростанція

Загальний обсяг залучених інвестицій у будівництво СЕС становитиме €45 млн. Інвесторами проекту виступилa інвестиційна компанія Astra Capital Group (Україна) у партнерстві з державним Укргазбанком. Останній профінансував будівництво електростанції на суму €19 млн, повідомляє прес-центр компанії Укргазбанк.

Електростанцію назвали істотним внеском в енергетичну незалежність і екологічну безпеку України. За словами, голови наглядової ради компанії «Токмак Солар Енерджі» Олександр Рєпкіна, електростанція своєю роботою забезпечить економію викидів вуглекислоти в атмосферу. Економія шкідливих викидів становитиме близько 24 тис тонн на рік. А це дорівнює кількості викидів в атмосферу близько 15 тис автомобілів.

Нагадаємо, що на Вінничині з’являтьсяПоблизу Запоріжжя запрацювала ще одна сонячна електростанція 1На Вінниччині збудують ще 3 сонячні електростанції ще три сонячні електростанції, будівництво яких профінансує Європейський банкк реконструкції і розвитку. Нові станції матимуть загальну потужність 33,9 МВт та сприятимуть зниженню рівня шкідливих викидів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: