fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Виші тепер мають публікувати онлайн свої освітні програми

Vyši teper majuť publikuvaty onlajn svoї osvitni programy
Відтепер вищі навчальні заклади мають розміщувати на своїх сайтах освітні програми. Це дасть змогу абітурієнтам попередньо ознайомитися з програмами та порівняти, що пропонують різні заклади
Vidteper vyšči navčaľni zaklady majuť rozmiščuvaty na svoїh sajtah osvitni programy. Ce dasť zmogu abiturijentam poperedńo oznajomytysja z programamy ta porivnjaty, ščo proponujuť rizni zaklady
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Освітні програми відтепер підлягають оприлюденню. Разом з освітньою програмою також на сайті мають бути розміщені освітні компоненти, що входять до неї. Такі зміни передбачені умовами наказу МОН України від 19.03.2018 р. № 253 Про внесення змін до наказу МОН від 30 жовтня 2017 р. № 1432. Документ вже пройшов реєстрацію в Мін’юсті та опублікований в Офіційному віснику України. Окремо виші повинні повідомити Міністерство освіти і науки про перелік освітніх програм, започаткованих в межах ліцензованої спеціальності. Що це дасть студентам. За словами директора департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН Андрія Шевцова, цей наказ: дасть змогу абітурієнтам під час вибору вишів для вступу попередньо ознайомитися з програмами та порівняти, що пропонують різні заклади. стане ще одним механізмом для забезпечення прозорості роботи закладів вищої освіти. У документі також передбачено, що на підставі чинних сертифікатів про акредитацію спеціальностей освітні програми закладів вищої освіти, які реалізуються ними на бакалаврському, магістерському рівнях вищої освіти та ОКР молодший спеціаліст, визнаються акредитованими до 1 березня 2019 року. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про зміни у дитячих садках України. Там мають запровадити сучасніші та технологічніші іграшки згідно із рекомендаціями МОН.
Реклама 👇 Замовити

Освітні програми відтепер підлягають оприлюденню. Разом з освітньою програмою також на сайті мають бути розміщені освітні компоненти, що входять до неї. Такі зміни передбачені умовами наказу МОН України від 19.03.2018 р. № 253 «Про внесення змін до наказу МОН від 30 жовтня 2017 р. № 1432». Документ вже пройшов реєстрацію в Мін’юсті та опублікований в Офіційному віснику України.

Окремо виші повинні повідомити Міністерство освіти і науки про перелік освітніх програм, започаткованих в межах ліцензованої спеціальності.

Що це дасть студентам

За словами директора департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН Андрія Шевцова, цей наказ:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • дасть змогу абітурієнтам під час вибору вишів для вступу попередньо ознайомитися з програмами та порівняти, що пропонують різні заклади.
  • стане ще одним механізмом для забезпечення прозорості роботи закладів вищої освіти.

У документі також передбачено, що на підставі чинних сертифікатів про акредитацію спеціальностей освітні програми закладів вищої освіти, які реалізуються ними на бакалаврському, магістерському рівнях вищої освіти та ОКР «молодший спеціаліст», визнаються акредитованими до 1 березня 2019 року.

Нагадаємо, раніше ми повідомлялиВиші тепер мають публікувати онлайн свої освітні програми 1Міносвіти змінить іграшки у дитсадках на сучасніші та технологічніші про зміни у дитячих садках України. Там мають запровадити сучасніші та технологічніші іграшки згідно із рекомендаціями МОН.

Джерело: МОН України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: