fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Телеканал UA MUSIC отримав ліцензію на супутникове мовлення

Telekanal UA MUSIC otrymav licenziju na suputnykove movlennja
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення видала музичному телеканалу UA MUSIC ліцензію на супутникове мовлення. Ліцензія буде дійсною протягом 10 років від часу прийняття рішення
Nacrada z pytań telebačennja i radiomovlennja vydala muzyčnomu telekanalu UA MUSIC licenziju na suputnykove movlennja. Licenzija bude dijsnoju protjagom 10 rokiv vid času pryjnjattja rišennja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відповідне рішення щодо надання UA MUSIC ліцензії Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила 26 квітня під час засідання. Які можливості UA MUSIC надає ліцензія. За словами власника телеканалу Рудольфа Кірноса, рівень українського шоу-бізнесу суттєво зростає, є що показати глядачеві. Саме тому ТОВ Музичний телеканал ЮЕЙ МЬЮЗІК має бути. Планують брати в ефір тільки найкраще: Там не буде шароварщини, це буде якісний канал якісної української музики, — запевнив власник телеканалу UA MUSIC. Керівництво телеканалу та музичні редактори наразі визначаються стосовно того, чи ротуватимуться виключно україномовні пісні або ж твори українських виконавців. Ось як це прокоментував Кірнос: Я за те, щоб була тільки україномовна музика — може це якось стимулює Монатіка, Лободу та інших співати українською. Остаточне рішення щодо музичного контенту телеканал прийме за декілька тижнів. До слова, перший в Україні Музей новин, присвячений до 20-річчя програми ТСН, увійшов у шорт-лист міжнародної премії у сфері зв’язків з громадськістю SABRE Awards EMEA. Щороку у ній змагаються найкращі PR-кейси з усього світу. Музей новин — наймасштабніший в Україні виставковий проект про виробництво, таємниці і вплив новин, який реалізований 1+1 медіа спільно з агенцією Gres Todorchuk PR та 6 командами запрошених спеціалістів. Під час його роботи відвідувачами стали близько 100 тис гостей.
Реклама 👇 Замовити

Відповідне рішення щодо надання UA MUSIC ліцензії Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила 26 квітня під час засідання.

Які можливості UA MUSIC надає ліцензія

За словами власника телеканалу Рудольфа Кірноса, рівень українського шоу-бізнесу суттєво зростає, є що показати глядачеві. Саме тому ТОВ «Музичний телеканал ЮЕЙ МЬЮЗІК» має бути.

Планують брати в ефір тільки найкраще: «Там не буде «шароварщини», це буде якісний канал якісної української музики», — запевнив власник телеканалу UA MUSIC.

Керівництво телеканалу та музичні редактори наразі визначаються стосовно того, чи ротуватимуться виключно україномовні пісні або ж твори українських виконавців. Ось як це прокоментував Кірнос: «Я за те, щоб була тільки україномовна музика — може це якось стимулює Монатіка, Лободу та інших співати українською».

Остаточне рішення щодо музичного контенту телеканал прийме за декілька тижнів.

До слова, перший в Україні Музей новин, присвячений до 20-річчя програми ТСН, увійшовТелеканал UA MUSIC отримав ліцензію на супутникове мовлення 1«Музей новин» від «1+1» увійшов до короткого списку SABRE Awards у шорт-лист міжнародної премії у сфері зв’язків з громадськістю SABRE Awards EMEA. Щороку у ній змагаються найкращі PR-кейси з усього світу. Музей новин — наймасштабніший в Україні виставковий проект про виробництво, таємниці і вплив новин, який реалізований 1+1 медіа спільно з агенцією Gres Todorchuk PR та 6 командами запрошених спеціалістів. Під час його роботи відвідувачами стали близько 100 тис гостей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: